Septembar 19, 2024, 10:02:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: ATTACK!  (Pročitano 12324 puta)

Spartak

  • Gost
Re: ATTACK!
« Odgovor #30 poslato: Jun 23, 2006, 10:12:50 pre podne »
to se i meni desilo sa xpandom od narandze.ostrugao sam ga i efekat je bio isti kao i sa proslom kutijom od pina colade koja nije bila stvrdnuta  tj. odlican!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #31 poslato: Jun 23, 2006, 09:20:08 posle podne »
Citat: debeli
Šta reći , SCITEC bljak !!!!!

 :evil:  :evil:  :evil:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #32 poslato: Jun 23, 2006, 09:22:19 posle podne »
Citat: Glingur
Znaci, beton. Trebalo bi uz njega da pakuju i cekic...

Danas su mi rekli da ovo je normalno za berry ukus, i to isto bio sa DYMATIZOM whwewew :twisted:  i sta onda...
rekli su da svi reklamiraju zbog ovoga, znaci supstanicija i zbog ukusa je tako tvrd i xpand i attack.

Van mreže Glingur

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: ATTACK!
« Odgovor #33 poslato: Jun 24, 2006, 06:24:02 posle podne »
materijalmen, jesi li vec uzeo neku dozu? Kakav je trening? Kako se osecas?

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #34 poslato: Jun 24, 2006, 07:26:30 posle podne »
pa Glingur, evo da ti kazem.
 Od attack-a uzmes 10gr pre i posle treninga. Ja treniram ne u teretanu nego na krov, gde je danas bio 44stepeni...znojim ko ker, jedva imam volje za trening. imao sam od prosle nedelje upale sinuse, pa sam izgubio neki kilaze. Medutim, kad uzmem attack onake kao da mi malo ide bolje trening, naravno ne koristim ni nedelju dana, ali sto je meni najbolje da posle treninga kad uzmem ostanem duze napumpan. Recimo, da bi uzeo dozu od 20gr sigurno bi imao efekat  kao xpand. Danima kada ne treniram misici su mi malo stegnute, ne kao pre. Vene su  ocividljive, sto za sad nije bilo. Podlaktice mi su super izgledaju.
Ja mislim da cu osetiti kako radi psle druge nedelje, jer kazem da nisam trenirao oko desetak dana, pa sad me malo teze ide i zbog ove vrucine i zbog  ostale. uzimam od dymatiza tribulus, dnevno 3 kapsule...ono sto ja osteim od toga da znojim, i znoj mi smrdljiv nego inace...to je bio i kad sam uzeo od sciteca, na kojji pise  da sadrzi 90 posto saponina. Kad sam uzeo od sciteca, posle supplementacije misice su mi bile kao stene, pa cu sad vidim....

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: ATTACK!
« Odgovor #35 poslato: Jun 24, 2006, 11:55:52 posle podne »
Citat: materijalmen
pa Glingur, evo da ti kazem.
 Od attack-a uzmes 10gr pre i posle treninga. Ja treniram ne u teretanu nego na krov, gde je danas bio 44stepeni...znojim ko ker, jedva imam volje za trening. imao sam od prosle nedelje upale sinuse, pa sam izgubio neki kilaze. Medutim, kad uzmem attack onake kao da mi malo ide bolje trening, naravno ne koristim ni nedelju dana, ali sto je meni najbolje da posle treninga kad uzmem ostanem duze napumpan. Recimo, da bi uzeo dozu od 20gr sigurno bi imao efekat  kao xpand. Danima kada ne treniram misici su mi malo stegnute, ne kao pre. Vene su  ocividljive, sto za sad nije bilo. Podlaktice mi su super izgledaju.
Ja mislim da cu osetiti kako radi psle druge nedelje, jer kazem da nisam trenirao oko desetak dana, pa sad me malo teze ide i zbog ove vrucine i zbog  ostale. uzimam od dymatiza tribulus, dnevno 3 kapsule...ono sto ja osteim od toga da znojim, i znoj mi smrdljiv nego inace...to je bio i kad sam uzeo od sciteca, na kojji pise  da sadrzi 90 posto saponina. Kad sam uzeo od sciteca, posle supplementacije misice su mi bile kao stene, pa cu sad vidim....
......................

UFFFFFFF...VIDI OVO SAM TEK VIDEO POSLE ONE TVOJE GLUPOSTI OKO SCITECA...

LEPO BIH TE UMOLIO DA NE DAJES OVAKVE KOMENTARE I ZAKLJUCKE...

MOLIM TE ZADRZI TO SA PODLAKTICAMA I VENAMA ZA SEBE A NAS KOJI MALO VISE ZNAMO O NEKIMSTVARIMA OD TEBE.....STO JE OCIGLEDANO PUSTI DA PROBAMO DA ONAJSNIMO MOCIMA KAKO TO SVE TREBA DA RADI U PRAKSI..

HVALA..

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: ATTACK!
« Odgovor #36 poslato: Jun 24, 2006, 11:57:52 posle podne »
Ej materijal? Jedes li ti nesto covece?!? Sve pare dade za suplemente! :D

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #37 poslato: Jun 25, 2006, 12:05:15 posle podne »
Citat: BrokeBody
Ej materijal? Jedes li ti nesto covece?!? Sve pare dade za suplemente! :D

ne razumem te :?

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: ATTACK!
« Odgovor #38 poslato: Jun 25, 2006, 12:27:45 posle podne »
Ma zezam se. :wink: Citam samo kol'ko se snabdevas tim suplementima, a vidim i da planiras uzmes nesto sto ce da ti traje oko pola godine. Ja da dajem samo za suplemente, crk'o bi gladan. :D

 :wink:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #39 poslato: Jun 25, 2006, 12:39:39 posle podne »
Pa sad vise ne znam, sad je dosta skup carina, ja mislim da to necunaruciti...sad razmislam da li ima neka tzv. mala kapija, da recimo ako neko salje iz amerike - individual paket za mene da li na to ide carina..imam tamo drugu pa mozda bi on saljio za mene...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: ATTACK!
« Odgovor #40 poslato: Jun 25, 2006, 06:35:54 posle podne »
Ljudi, ne bojte se hrane!! :)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: ATTACK!
« Odgovor #41 poslato: Jul 03, 2006, 05:56:00 posle podne »
no.sad koristim ovoga vec 2 nedelje. Nemam povecan krvni pritisak, srce mi lupa isto kao i bez toga. Ali meni dosta dobro deluje, cak sad razmisljam da li smem da kazem da prosli petak kad sam trenirao uzeo 20gr pre treninga i 10 gr posle i pa ono..prvi put sam osetio kako je biti dobro napumpan..bash bilo super, pogotovo grudi...super, za ove pare, za 2500 i kusur ako neko zeli proba.
Dobro, naravno xpand je monogo bolji, ali i za 2000 i jos skuplje, pa inace sam hteo probati kaku cvu reagirati na no suplement. Mozda posle ovoga cu probati i xpand....

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: ATTACK!
« Odgovor #42 poslato: April 27, 2008, 10:08:14 posle podne »
Pa nije bas tako jeftin,320 gr-2300din.Da li vredi uzimati?Dosta njih ga hvale.Mog ortaka je extra odradio?
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: ATTACK!
« Odgovor #43 poslato: April 27, 2008, 10:34:32 posle podne »
Mog ortaka je extra odradio?
kako ga je odradilo? i zasto bas mislis da ga je attack odradio?

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: ATTACK!
« Odgovor #44 poslato: April 27, 2008, 10:57:22 posle podne »
Pa zato sto je samo uzimao attak i whey.Tokom 24 h svaki misic mu je bio maximalno napumpan,kao kad izadjes iz teretane.....
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.