Septembar 19, 2024, 03:24:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????  (Pročitano 32695 puta)

Van mreže HULK_is_BACK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« poslato: Mart 02, 2006, 01:14:56 pre podne »
Video sam vec nekoliko puta ovaj proizvod i neki tvrde da je to "najzesci" produkt Universal-a. Posto je, bar kako kaze tip koji prodaje, baziran na podsticanju nekih silnih hormona. Ja sam citao sastav i tamo nema sta nema. Simulatori svih "growth" faktora, LH hormona, BCAAs, vitamini, hemije i td. Zanima me kakav je zaista ? Molio bih ako ga je neko koristio da mi kaze kako mu se cini ili ako zna nekoga ko ga koristi da mi prenese njegove utiske. Znaci sve sto neko zna o ovom preparatu, primeni, efektima, dejstvu, sigurnosti i svemu ostalom bi mi bilo dobrodoslo.

 Hvala.

Van mreže Shaba_071

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #1 poslato: Mart 02, 2006, 07:54:46 pre podne »
Kao prvo ispravio bih te. Ne postoje M stak 1 i 2. Postoji animal M stak,  animal stak i animal stak2. Animal stak vise ne mozes naci u prodaji jer se bazirao na prohormonima koji su negdje od pocetka 2005te zabranjeni za proizvodnju. E sad, sto se tice ova dva dostupna proizvoda, napisacu ti iz licnog iskustva a i iz iskustva ljudi koje poznajem a koristili su ih. Animal M stak- totalno sranje, 100%. Cisto bacanje para. Dobitak u masi-0, dobitak na snazi-0-, dobitak u brzini oporavka-0. Zaobici u sirokom luku. Sto se Stak2 tice tu je situacija nesto drugacija. priznajem da sam prvu sedmicu koristenja imao donekle primjetan porast u snazi i znatno brzi oporavak. porast u snazi se ogledao u 2-3 ponavljanja vise, nista radikalno, ali opet vrijedno je pomena. takodjer je libido znatno povecan u toku koristenja istog, a vjerujem da ces primjetiti i kako su ti testisi nekako "puniji". ja sam imao osjecaj blage natekuntosti. Taodjer spavao sam puno dublje i imao dosta cudne snove (predpostavljam od ZMA, koji je izmedju ostalog jedan od sastojaka stak2).Sto se primjene tice, oba dolaze u pakovanjima od po 21 paketica tableta (kombinacija kapsula i tableta) i piju se otprilike pola sata prije treninga, jednom dnevno.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #2 poslato: Mart 02, 2006, 02:52:47 posle podne »
Sa raznih forum sam cuo sve najbolje o animal m stak-u. A i na ovom su neki ljudi koji "znaju znanje" pozitivno pricali o proizvodu.. Evo ti link pa pogledaj: http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=570

pozz
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Shaba_071

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #3 poslato: Mart 02, 2006, 05:43:19 posle podne »
postujem. ja sam, kao sto sam rekao, napisao rezime iz vlastitog iskustva i iskustva ljudi koje znam. na kraju krajeva, ne reagujemo svi na isti nacin na iste suplemente. ono sto mene pravo "pogodi" kod tebe ne mora imati nikakvog efekta, i obratno

Van mreže HULK_is_BACK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #4 poslato: Mart 03, 2006, 01:40:37 pre podne »
Hvala i tebi Shabo i tebi Spale. Bas kad sam se uhvatio za kutiju, e sad ne secam se da li sam uzeo stak 1 ili 2,ali mislim da nije bio M STAK, tip u radnji, koji, ni ne vezba, ali se kao razume, je rekao da su u sustini ti stak-ovi u stvari varijacije na isti proizvod, samo u jednom imas kao jednu kombinaciju, a u drogom drugu, ali su u osnovi isti. Pazi Sabo, slagacu te, ali mislimda sam drzao obican ANIMAL STAK koji ti kazes da su zabranili. Verovatno sam se ja onda istripovao, ali kad sam pogledao sadrzaj zavrtelo mi se u glavi. I kao, napomena, na engleskom, " ovo je izuzetno jak preparat na hormonskoj osnovi i podstice svih pet vrsta hormona ( LH, GROWTH like factor, testosteron, INSULIN like...) e, stvarno nisam siguran da je bas ovako pisalo, ali pominjali su sve to sto sam nabrojao, i kao, konsultujte lekara i trenera. Ja kad sam to video, odreagovao sam kao " Jebote, ko zna sta je unutra. Ko da prodaju mix anabolickih steroida kad iam ovoliko upozorenje". Ja ne znam jel to reklama, da se nalozis ili je to toliko jako. Naravno u pravu ste kad kazete da svi drugacije reagujemo, ali ko god uzme kreatin naduvace ga, bar malo, ZMA, odmorice ga koliko toliko. Neke stvari generalno moraju da rade. Znaci taj ANIMAL STAK sto ga zabranise je bio jebacki proizvod? Ili su se ljudi potrovali, pa su ih tuzili :-)

Van mreže Shaba_071

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #5 poslato: Mart 03, 2006, 08:53:30 pre podne »
Sad, koliko je bio dobar Animal Stak, to ti ne znam reci, nisam ga koristio. Bazirao se na prohormonskom kompleksu (4-androstenedion, 19-nor-5-androstenedion, 5-androxydiol i dehydroepiandrosteron) uz dodatak tribulusa i jos nekih stvari. Ono sto sam na stranim forumima nasao o njemu je da ga ljudi tamo zovu "bitch tits in a can" iliti "kujine sisice u konzervi". novodno je davao dobre rezultate ali je imao veoma jake nuspojave (cestu ginekomastiju). predpostavljam da je to iz razloga sto je sadrzavao taj prohormnoski kompleks, ali ne i adekvatnu zastitu za aromatozu. primjetio sam da na zapadu radi losih iskustava sa njim kupci masovno zaziru od ovih ostalih stakova (ne govorim o animal pak-u, naravno). to je valjda po onoj narodnoj "ke se o mlijeko opece...". Sad, da li si ti vidio original Stak, ne znam, mada cisto sumnjam. pogotovo u slobodnoj prodaji. u Sarajevu se jos ponegdje moze naci na crno, iz starih zaliha, ali ga regularno 100% ne mozes nigdje naci jer se ne proizvodi vec godinu dana (provjeri na www.universalnutrition.com). najlakse ti je da prosto procitas etiketu i saznas sta drzis u ruci. na starom staku pise samo "Animal Stak", i ima neku zuckastu etiketu. Na novom staku pise "Animal Stak2" i etiketa je crno crvena. Ono sto dosta ljudi ne zna da je pored Animal Staka, Stak2 i M Staka, universal jedno jako kratko vrijeme imao u svojoj ponudi jos jebeniji proizvod "Animal Test". Jako mocnu kombinaciju cistih prohormona. Nazalost (ili na radost) na trzistu se zadrzao jako kratko jer je izasao svega par mjeseci pred usvajanje americkog zakona o zabrani upotrebe i proizvodnje prohormona.

Van mreže HULK_is_BACK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #6 poslato: Mart 03, 2006, 03:48:02 posle podne »
U jebote....ginekomastija...fuj. Ko bi rekao da to moze da se desi od suplemenata. Ali prohormoni, jebiga....Uzas. Sad mi je jedan tip iz radnje koja uvozi suplemente iz Amerike i distribuira po celom Beogradu preporucio ANIMAL CUTS za sagоrevanje masti. Naravno to  nema veze sa STAKOVIMA, ali sam citao recenziju nekog bildera i nahvalio ga je. Izgubio je 4 kg za oko 10 dana, i izgubio je 7 cm oko struka. Nego to sad nije bitno mene je zaprovo zanimalo ovo oko STAKOVA. Hvala na podacima.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #7 poslato: Mart 04, 2006, 04:14:14 posle podne »
Nemoj da se plasis tih upozorenja tipa "konsultujte doktora i sl" jer to postoji cesto i na kreatinu.Stak je zabranjen zbog tih androstenediona i slicnih prohormona jer te stvari daju gore neg efekte nego steroidi,a dobitak je nikakav.Stak2 i M Stak nema tih prohormonskih gluposti,ja sam uzimao M i dobro se pokazao,ali mislim da je Stak2 bolji :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #8 poslato: Jun 07, 2006, 09:28:01 posle podne »
Da..sve sto dobro raditi to mora da baca sa trziste...

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #9 poslato: Jun 07, 2006, 11:20:24 posle podne »
...ako su to oni paketi tableta sto gutas dnevno 10-11, ne  znam ali meni se odmah javlja neka odbojnost...da ne kazem...strah bi me bilo da gutam to.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #10 poslato: Jun 08, 2006, 04:16:47 pre podne »
Citat: manchester
...ako su to oni paketi tableta sto gutas dnevno 10-11, ne  znam ali meni se odmah javlja neka odbojnost...da ne kazem...strah bi me bilo da gutam to.
..zasto te je strah??......

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #11 poslato: Jun 08, 2006, 08:25:46 pre podne »
Citat: manchester
...ako su to oni paketi tableta sto gutas dnevno 10-11, ne  znam ali meni se odmah javlja neka odbojnost...da ne kazem...strah bi me bilo da gutam to.


Hehhe cuj strah.. pa jednostavno uzmes konzervu, procitas pozadi sastav i uvjeris se da tu nema nista opasno.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #12 poslato: Jun 08, 2006, 10:11:12 pre podne »
Pa teze je progutati 10 tabs amino kiselina od po 2g nego kesicu stak-a :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #13 poslato: Jun 08, 2006, 10:20:28 pre podne »
Citat: sasacg
Pa teze je progutati 10 tabs amino kiselina od po 2g nego kesicu stak-a :wink:

da...i kad bi stack 2 dao takve rezultate kao animal stack..mmmm...i da ne pricam o ANIMAL TEST-u....

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #14 poslato: Jun 08, 2006, 12:08:56 posle podne »
..ortak je gutao nekih 11 tableta dnevno...e sad da'l je PACK ili STACK nemam pojma ali mislim da jedno od toga jeste...ja stvarno sa tim nemam iskustva i ne znam sastav...mozda je strah od nepoznatog...:-), On se uglavnom osuo po ledjima,obojio urin u drecavo zuto (mada se i meni ovo drugo desilo rekao bih od nekih multivitaminskih tableta), a neki napredak nije spominjao...