Septembar 08, 2024, 01:24:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.320 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: SVSavailm
X3MShop banner

Autor Tema: Mala....  (Pročitano 72829 puta)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #210 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:53:53 posle podne »
o pozdrav pedja, nisam nesto aktivan na ovom forumu ali ovo sam morao prokomentarisati . Nemam mnogo vremena a i citam dosta drugih stvari pa me ponekad mrzi. ako smeta slobodno izbrisi i izvinjavam se za ponovljenja pitanja

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #211 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:02:59 posle podne »
o pozdrav pedja, nisam nesto aktivan na ovom forumu ali ovo sam morao prokomentarisati . Nemam mnogo vremena a i citam dosta drugih stvari pa me ponekad mrzi. ako smeta slobodno izbrisi i izvinjavam se za ponovljenja pitanja

nema ljutis....nismo mislili nista lose sve pise ...pa da ja ne bi ponavljala milion puta...procitaj ;)

pozzz
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala....
« Odgovor #212 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:06:39 posle podne »
o pozdrav pedja, nisam nesto aktivan na ovom forumu ali ovo sam morao prokomentarisati . Nemam mnogo vremena a i citam dosta drugih stvari pa me ponekad mrzi. ako smeta slobodno izbrisi i izvinjavam se za ponovljenja pitanja
..ma sve ok...nego..ispadne mnogo nelogicno razumes..

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #213 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:07:39 posle podne »
o pozdrav pedja, nisam nesto aktivan na ovom forumu ali ovo sam morao prokomentarisati . Nemam mnogo vremena a i citam dosta drugih stvari pa me ponekad mrzi. ako smeta slobodno izbrisi i izvinjavam se za ponovljenja pitanja
..ma sve ok...nego..ispadne mnogo nelogicno razumes..

:):):):):):):) Pedja je legenda....neprevazidzena....ne zaboravi to!!!!!!!!!!!!!!
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #214 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:28:04 posle podne »
znam nasta mislite ;) sve ok ! izdrmaj ih tamo na takmicenju i pokazi ko je najjaca !

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #215 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:32:03 posle podne »
znam nasta mislite ;) sve ok ! izdrmaj ih tamo na takmicenju i pokazi ko je najjaca !

Naravno....;) uvek...jesi budi i ostani najbolji.....odnosno jesam ,bicu i ostacu najbolja...:):):):):):):):):):):):):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #216 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:49:43 posle podne »
nemoj tako da mislis, strah je najjace oruzije :) budi uplasena malo od neke protivnice to ce te dodatno motivisati...smatraj je kao pretnju i da hoce da ti oduzme ono sto tebi pripada !

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #217 poslato: Oktobar 16, 2007, 07:13:43 pre podne »
nemoj tako da mislis, strah je najjace oruzije :) budi uplasena malo od neke protivnice to ce te dodatno motivisati...smatraj je kao pretnju i da hoce da ti oduzme ono sto tebi pripada !

Ne mogu tako,volela bih da mogu,ali previse borbi i pobeda imam iza sebe,uvek dajem sve od sebe,ako je bolja protivnica Respect,ali od bolje ima bolja zar ne??!! haha
Ja se ne predajem,idem da bi pobedila....verujem u sebe,znam da mogu,profi ljude koji dele moje misljenje i veruju u mene,sta vise uz mene su i to mi je sasvim dovoljna motivacija...

Pred borbu osetim nevidjenu zelju da pobedim tu protivnicu koja je preko puta mene...
Postujem je .......kakva god da je ne omalovazavam je,uvek radim borbu kao da radim sa svetskim prvakom,maksimalno koncentrisana......
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Mala....
« Odgovor #218 poslato: Oktobar 16, 2007, 08:30:59 pre podne »
offtopic...

Mala jel ti spavas nekad :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #219 poslato: Oktobar 16, 2007, 08:33:15 pre podne »
offtopic...

Mala jel ti spavas nekad :D

hah ne...nisam spavala celu noc...tuzna mala...danas..:(:(

imam treninge tek od 12h.........
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2007, 08:50:45 pre podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #220 poslato: Oktobar 17, 2007, 01:31:34 posle podne »
aaaaaaaaaa....jos samo 7 dana do putaaaaaaa..:):):):):):):) nadam se da ce biti sve ok...
a 10 dana do takmicenjaa...
Ej ima novo slinula sam jos 1,5kg....procicu vaguuu....:)::):):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):)
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 02:16:09 posle podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Mala....
« Odgovor #221 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:27:17 posle podne »
Evo srdacan pozdrav za tebe iz Podgorice i srecan put pa da nam se vratis za zlatom.I moram ti reci da izgledas kao avion i ako dolazis kad u PG javni da se malo druzimo.

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #222 poslato: Oktobar 17, 2007, 02:47:21 posle podne »
Evo srdacan pozdrav za tebe iz Podgorice i srecan put pa da nam se vratis za zlatom.I moram ti reci da izgledas kao avion i ako dolazis kad u PG javni da se malo druzimo.

ahha hvala na pozdravima...U PG ne dolazim bas cesto...Jbg
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže dulche

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #223 poslato: Oktobar 17, 2007, 04:15:05 posle podne »
offtopic...

Mala jel ti spavas nekad :D

hah ne...nisam spavala celu noc...tuzna mala...danas..:(:(

imam treninge tek od 12h.........


Mala, budi oprezna jel si u top formi, a tu je vrlo lako da se covek povredi.
Secam se da kad sam bio u top formi da sam mislio da cu se prehladiti. Posle sam saznao da je to normalana stvar kad si u top formi jel u tom trenutku je potrebno malo da sve pripreme i odricanje padnu u vodu.

U svakom slucaju zelim ti sve najbolje u Baku.

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #224 poslato: Oktobar 17, 2007, 07:17:48 posle podne »
offtopic...

Mala jel ti spavas nekad :D

hah ne...nisam spavala celu noc...tuzna mala...danas..:(:(

imam treninge tek od 12h.........


Mala, budi oprezna jel si u top formi, a tu je vrlo lako da se covek povredi.
Secam se da kad sam bio u top formi da sam mislio da cu se prehladiti. Posle sam saznao da je to normalana stvar kad si u top formi jel u tom trenutku je potrebno malo da sve pripreme i odricanje padnu u vodu.

U svakom slucaju zelim ti sve najbolje u Baku.

Hvala...svaki savet sada je dobrodosao....znam mnogo sam nervozna i napeta....
Nadam se da cu uspeti i ovog puta,sve je na meni...:):):)
hvala jos jednom...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)