Septembar 20, 2024, 12:22:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?  (Pročitano 60632 puta)

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #90 poslato: Mart 05, 2009, 11:32:03 pre podne »
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #91 poslato: Avgust 13, 2009, 02:51:18 posle podne »
Elem, pročitao sam obe teme vezane za tribulus, i ovu i onu od 13. strana i sada mi jedna stvar nije jasna:

Neko je postavio pitanje da li sme da se koristi Tribulus ako ima hroničnu upalu prostate. Jasan odgovor je bio "ne" i to je lepo pojasnio MAXX jer dolazi do povecanja nivoa DHT (dihidrotestosterona). Mene sada zanima da li uzimanjem tribulusa može doći do "bržeg" opadanja kose pošto je to kod mene nasledno (u pitanju su zalisci, ništa strašno ali opet niko to ne želi...) jer za gubitak kose odgovoran je DHT, jel tako?

I još nešto: da li upotrebom Tribulusa treba da se izbaci iz upotrebe taurin i kofein? Koliko vremenski dugo sme da se uzima tribulus (mesec, dva, više...) da napomenem da sam natural...

Hvala unapred.


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #92 poslato: Avgust 13, 2009, 03:26:25 posle podne »
ne vidim zasto bi izbacio taurin i kofein ... odakle ti to? jbg ja prvi put cujem za to ... sto se tice koriscenja , mozes da ga koristis kolik hoces ali ponovo ... nema nekog smisla koristiti ga konstantno.... a sto se tice kose , ako ti je nasledno onda ti je nasledno , tu ti nema pomoci , za to ti je jedini lek da odes kod dermatologa ako se cimas oko toga d ti prepise razne kombinacije preparata pa da ih probas ... ali ponovo ako si raspolozen za te zajebancije ...

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #93 poslato: Avgust 13, 2009, 03:42:31 posle podne »
Kad je vec rijec i o ZMA, da priupitam i ja nesto. Nasao sam posebno zink, mg i vitamin b6..znam da ni cink ni mg nisu u onom obliku u kojem se koristi u gotovom proizvodu ZMA... Ali od kad ga pijem (a pijem ga vec jako dugo-tacnije ta tri proizvoda) jedno je sigurno, a to d pono bolje spavam, da sam puno svjeziji, odmorniji i spremniji ujutru za trening... i jos jedna stvar, al to sam u pocetku znatno osjetio, a to su bile jace erekcije.
Samo me zanima dal iko vise koristi sastojke ZMA na ovaj nacin...i koliko se razlikuje(a vjerujem da ima razlike) djelovanje ovako kako ja to koristim od patentiranog-gotovog proizvoda ZMA ?

evo i usput sta tacno koristim.

Vitamin B6 - piridoxin -hidrohlorid ...20mg ...malo je vise nego sto je to u ZMA, al ajd...tamo je mislim 11,5mg B6 ..oblik je isti
Magnezium - karbonat 450mg -- kolicina je ista , al nije oblik u ZMA je aspartat
Zink -  isto kolicina ista 30mg..ali opet nije aspartat
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2009, 03:57:46 posle podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #94 poslato: Avgust 13, 2009, 04:32:54 posle podne »
@ Pirat: Nisam bio siguran zato i pitam. Jednostavno razmišljao sam da i kofein i taurin su tu da ti daju snagu jedna vrsta "stimulansa" su a isto je i tribulus vrsta stimulansa gore ali i malo dole!  :D Za dole hvala bogu ne treba!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #95 poslato: Avgust 14, 2009, 08:33:19 pre podne »
vendeta
mislis da bi postojao ZMA ovako kako postoji da ga ti sam mozes zbuckati???

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #96 poslato: Avgust 14, 2009, 11:20:54 pre podne »
heh ..pa zato i pitam pedja. Ali u svakom slucaju dobio sam odgovor, hvala! Ali kontam, ista je supstanca, ista biolosta vrijednost
istu ulogu u organizmu ima...samo sto je drugi oblik, i neznam vjerovatno je u pitanju, vrijeme apsorbcije. Ali nakon apsorbcije
trebalo bi da ima isti ucinak ! ? Ispravi me ako grijesim... ali nisam naisao na odgovor do sad, uglavnom je bilo ''pa to je jedno aspartat je drugo i gotovo..'' ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #97 poslato: Avgust 14, 2009, 01:11:50 posle podne »
Ja sam negde naišao na ovom forumu priču o tome, i objašnjeno je da nije isto. Nedavno sam baš to čitao, žao mi je što ne mogu da nađem link!   :-\
Jeste jeftinije ali jednostavno nije isto...  :(

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #98 poslato: Avgust 14, 2009, 04:10:58 posle podne »
pa aj recimo ovako , sta sad ako si zedan , treba da uzmes H vodonik i O kiseonik da uneses u sebe i to je to ... ????? nije isto Zn , Mg, B6 odvojeno i u molekulskoj formuli , zar ne?....

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #99 poslato: Avgust 14, 2009, 04:20:53 posle podne »
heh poredjenje za 10 ;) ali shvatio sam...hvala     jebga volim ja da upitam nego mislim pogresno ...pozz
« Poslednja izmena: Avgust 14, 2009, 04:26:25 posle podne Vendetha »
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže ricin vs. abricin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #100 poslato: Avgust 14, 2009, 05:23:28 posle podne »
Xaxaxa, "Pirat" ga je objasnio!!!!
Ali šta, pa Vendetha Okej je pitanje; čak sam i ja o tome razmišljao!!! Opušteno....

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #101 poslato: Avgust 14, 2009, 06:13:00 posle podne »
pa naravno da je pitanje na mjestu...ali nisam nigdje upratio da se neko o tome raspitivao...jbg padne meni svastaž
 na pamet da pitam ;)

Ali iskreno, ZMA nisam nikad koristio...ali sto se tice ovog nacina koristenja, vec sam napisoa gore svoja iskustva..
Jer ja uglavnom vitamine i minerale koristim sve odvojeno, pa onda i ovo...i to po preporuci vezanoj za ZMA.
Ali djelovanja ima... a zasigurno to mogu reci, jer je bilo jacih erekcija u prvih 15-20 dana uzimanja Zn i Mg.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #102 poslato: Avgust 14, 2009, 06:37:48 posle podne »
pa jel su ti barem ruke izdrzale? mislim zuljevi i to :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #103 poslato: Avgust 14, 2009, 07:34:03 posle podne »
brate spuzve su zakon ;) a da vidis tek podlaktice kolike su :D
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: KOJI TRIBULUS JE BOLJI?
« Odgovor #104 poslato: Avgust 15, 2009, 02:14:39 posle podne »
verujem :P pazi samo da ih ne pretreniras :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..