Septembar 23, 2024, 06:22:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 76: Knockout  (Pročitano 2369 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
UFC 76: Knockout
« poslato: Septembar 21, 2007, 11:52:03 posle podne »
Prošla su samo dva dana od UFC Fight Nighta u Las Vegasu, no najjača svjetska MMA organizacija ne miruje već sutra u kalifornijskom Anaheimu organizira veliku priredbu UFC 76 "Knockout"

Iako se nagađalo da bi u glavnoj borbi večeri mogli gledati okršaj bivšeg UFC prvaka Chucka Liddella (20-4) i bivšeg PRIDE prvaka Wanderleija Silve (31-7), Liddell će ipak u oktogon s sunarodnjakom Keithom Jardineom (12-3).

To će biti Icemanov prvi nastup nakon što je u svibnju ostao bez titule u teškom porazu od Quintona Jacksona . Zanimljivo je da je i Jardine posljednji nastup imao na istoj priredbi, gdje je poput Liddella poražen nokautom u 1. rundi (od Houstona Alexandera ).

Osvajač PRIDE Middleweight Grand Prixa iz 2005. godine i po mnogima najbolji svjetski poluteškaš Mauricio "Shogun" Rua (16-2) u Anaheimu će ostvariti svoj UFC debi protiv Amerikanca Forresta Griffina (14-4), a valja izdvojiti i borbu između odličnih velteraša Diega Sancheza (17-1) i Jona Fitcha (14-2).

Raspored borbi:

Chuck Liddell - Keith Jardine
Mauricio "Shogun" Rua - Forrest Griffin
Diego Sanchez - Jon Fitch
Lyoto Machida - Kazuhiro Nakamura
Tyson Griffin - Thiago Tavares
Diego Saraiva - Jeremy Stephens
Christian Wellisch - Scott Junk
Michihiro Omigawa - Matt Wiman
Rich Clementi - Anthony Johnson

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #1 poslato: Septembar 23, 2007, 03:11:27 posle podne »
Najvise me interesuje ishod Shoguna. Prvi mec u UFC i kako ce proci i snaci se u oktagonu... Licno ocekujem pobedu, kolko ce biti lako...
Silva bi inace trebao da ima debi mec u decembru.
Mecevima u kojem ucestvuju Pride borci najvise se radujem, iz razloga sto ne dobijaju neki veliki respect sto je u neku ruku i dobro. Mnogo bude iznanadjenja kao sto smo videli sa Cro Copom, mada on je druga prica a i ne bi im bilo bas tako lako da je on onaj stari...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #2 poslato: Septembar 23, 2007, 05:16:52 posle podne »
I meni je Shogun - Forrest Griffin najzanimljiviji mec... Randy je prognozirao pobjedu Griffina, a u poslijednje vrijeme je dobro pogadjao (poraz Cro Cop-a recimo), mada se meni ipak cini da je Rua favorit.

Koliko god mi je zao sto Pride nije vise sto je bio, novonastala situacija je zaista doprinijela da gledamo MMA na najvecem mogucem nivou, dovoljno je pogledati HW i LHW diviziju UFC-a.

U svakom slucaju mislim da ovaj sport laganim i sigurnim koracima grabi u svojoj popularnosti, a za to su sigurno najzasluzniji obracuni izmedju najboljih boraca koje gledamo i koje cemo tek gledati u okviru UFC-a.

Jos samo da se Mr.Fedor pridruzi ekipi i bicu veoma srecan! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #3 poslato: Septembar 23, 2007, 06:41:18 posle podne »
Rezultati:
 
1 Matt Wiman je pobjedio Michihiroa Omigawa jednoglasnom odlukom sudija
2 Christian Wellisch je pobjedio Scotta Junka sa Submission (Heel Hook) na 3:19 1. runde
3 Jeremy Stephens je pobjedio Diega Saraiva jednoglasnom odlukom sudija 
4 Rich Clementi je pobjedio Anthonya Johnsona sa Submission (Rear-Naked Choke) na 3:05 2. runde
5 Tyson Griffin je pobjedio Thiago Tavaresa jednoglasnom odlukom sudija
6 Ryoto Machida je pobjedio Kazuhiro Nakamura jednoglasnom odlukom sudija
7 Jon Fitch je pobjedio Diega Sancheza podijeljenom sudijskom odlukom
8 Forrest Griffin je pobjedio Mauricia Rua sa Submission (Rear-Naked Choke) na 4:45 3. runde
9 Keith Jardine je pobjedio Chucka Liddella podijeljenom sudijskom odlukom

Randy je opet bio u pravu, za razliku od mene.  :?
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2007, 06:43:52 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #4 poslato: Septembar 23, 2007, 06:46:33 posle podne »
:-)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #5 poslato: Septembar 23, 2007, 07:09:49 posle podne »
Hteo sam da skinem pa da odgledam ali sam se zeznuo sa datumom odrzavanja i mislio sam da nije jos odrzan ufc 76 pa sam usao na ovu temu i nisam ocekivao da cu videti rezultate.

Ne mogu da verujem da je Shogun izgubio....  :shock:

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #6 poslato: Septembar 24, 2007, 02:13:32 posle podne »
i to polugom,ma u zadnje vrijeme neznam koji je djao ovim top borcima,kao da ne treniraju kako valja.Zamascene guzice

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 76: Knockout
« Odgovor #7 poslato: Septembar 25, 2007, 02:23:13 posle podne »
jasta ja imam utisak da ce oni sje...sve do jednog prideovog borca jer izgleda da se ide na to da dokazu kako u ufc su bolji i svestraniji borci:-S