Jul 07, 2024, 12:07:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: TERETANA &MRSAVLJENJE  (Pročitano 25932 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #15 poslato: Februar 26, 2006, 03:56:57 pre podne »
Citat: laracroft
mislim da ce magn.uciniti svoje!sto se tice mog odgovora o suplementima,tacno je da nisam apsorbovala materiju,zato svuda i pisem da dok god niko ne ide na stetu zdravlju ok je,i da za takvo rukovanje tim stvarima treba puno iskustva,moje misljenje je samo moje i ne pokusavam nikom da ga nametnem.nemam nameru da budem profi tako da me to i nne zanima,zato i ne ulazim u diskusiju na teme gde se o tome raspravlja jer ne znam pola imena i sta za sta sluzi,ali me je neko pitao sta mislim o tome i iznela sam ga.
pozdrav svima
:roll:  :roll:  8)  8)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #16 poslato: Maj 17, 2006, 07:48:52 pre podne »
Citat: sasacg
Samo da se nadovezem na ono za grceve-manjak kalijuma cesto zna da bude uzrok grcevima,probaj da uvecas unos kalijuma i vidi kako ti odgovara


Evo i ja da se nadovezem na manjak kalijuma ... (izvinjavam se sto tek sad na ovo odgovaram, ali .. cackam malo po temama, da vidim da nisam nesto, ne daj Boze hehehhe, propustila ..).
Ako je do kalijuma, mozes za pocetak samo da povecas recimo unos paradajza (koji je nenormalno pun toga) ... a tokom hladnijih dana, kad doduse ima paradajza ali ja licno bas i nisam za te "hibridne" momente (jer paradajz u decembru mi je ... hmm ..), jedi paradajz supe, sokove ...

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #17 poslato: Jul 14, 2006, 12:48:09 posle podne »
Sto se tice suplemenata mislim da bi svi koji treniraju trebalo da unose vitamine, minerale i antioksidante. To vazi i za devojke od kojih je otprilike 99,9% rekreativaca. Naravno umereno, a onaj ko zeli nesto vise, konkretnije i ostali supleneti su OK.
pozz

Van mreže pavle

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Re: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #18 poslato: Jul 14, 2006, 12:48:28 posle podne »
Sto se tice suplemenata mislim da bi svi koji treniraju trebalo da unose vitamine, minerale i antioksidante. To vazi i za devojke od kojih je otprilike 99,9% rekreativaca. Naravno umereno, a onaj ko zeli nesto vise, konkretnije i ostali suplementi su OK.
pozz

laracroft

  • Gost
Re: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #19 poslato: Jul 17, 2006, 10:08:16 pre podne »
ja nema protiv toga nista,ali recimo stvarno nista ne uzimam ja idem samo zimmi u teretanu,jesen-zima!!!!!

mozda je napredak sporiji ali sam zadovoljne,nemam ambicije za pro!!!!

ali smatram da i kd se uzima treba se posavetovati sa ljudima koji to dugo vec rade i znaju,umereno u skladu sa godinama

Van mreže kick

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #20 poslato: Mart 10, 2007, 02:07:16 pre podne »
Samo jedan mali osvrt na temu - ono sto mnoge devojke ne znaju jeste da NEMA selektivnog mrsavljenja, tj. kada se nakon 20-tak minuta vezbanja potrosi secer i nacnu masne naslage, dolazi do ravnomernog topljenja sala na celom telu. To znaci da ce napredak biti vidljiviji na onim delovima tela gde sala ima manje. Vaga nije dobar pokazatelj mrsavljanja, vec one koje mere procenat masnoce u organizmu (postoje na ergometrima u skoro svakoj teretani). Povecana tezina je normalna, jer je misicno tkivo teze od iste kolicine sala. Prvog meseca u teretani ja sam nabacila 3 kg, ali mi se procenat masti u organizmu smanjio za 2%. Tako da.. uz dobar program i adekvatnu ishranu, kao i odgovarajuci tajming, moze sve da se oblikuje po zelji. Ne mozes da smrsas mestimicno, ali mozes da se popunis tu i tamo tako sto ces izgraditi misice.. Pozdrav  :D

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #21 poslato: April 05, 2007, 10:50:32 pre podne »
ja nema protiv toga nista,ali recimo stvarno nista ne uzimam ja idem samo zimmi u teretanu,jesen-zima!!!!!

mozda je napredak sporiji ali sam zadovoljne,nemam ambicije za pro!!!!

ali smatram da i kd se uzima treba se posavetovati sa ljudima koji to dugo vec rade i znaju,umereno u skladu sa godinama

Lara duso, malo me iznenadjujes odgovorom, bar ti nisi clan od jucer ..... ali uzimanje vitamina i minerala nema nikakve veze sa postajanjem pro :)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #22 poslato: April 05, 2007, 11:47:33 pre podne »
teretana na jesen i zimu, a preko leta bez vezbanja nabacis opet neki visak,pa onda to ponovo skidas na jesen-zimu. Tu nema napredka.

Van mreže katarina87

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #23 poslato: Maj 09, 2007, 03:47:32 posle podne »
hi! ja sam nova na ovom forumu, i jako sam zainteresovana da pocnem sa nekakvom rekreacijom...
naime, imam problem. nikada nisam bila u teretani i ne znam kome da se obratim jer mislim da ne bih umela sama da budem sebi trener.
da li u svakoj teretani postoji instruktor koji ce te kao novaajliju uputiti ili si prepusten sam sebi?

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #24 poslato: Maj 09, 2007, 04:20:24 posle podne »
hi! ja sam nova na ovom forumu, i jako sam zainteresovana da pocnem sa nekakvom rekreacijom...
naime, imam problem. nikada nisam bila u teretani i ne znam kome da se obratim jer mislim da ne bih umela sama da budem sebi trener.
da li u svakoj teretani postoji instruktor koji ce te kao novaajliju uputiti ili si prepusten sam sebi?
U vecini da!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #25 poslato: Maj 22, 2007, 01:05:59 posle podne »
Mislim da se sa ova zadnja 2 posta malo otislo od teme ...

Van mreže VojaPA

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #26 poslato: Jun 01, 2007, 10:26:11 posle podne »
Jel' moze neko da mi posalje sliku easy glider-a posto sam cuo da je to simulator skijaskkog hodanja\trcanja? Ocajnicki jurim da kupim jednu spravu koja je simulator skijaskog jodanja,a reklamirala se na ovim top sopovima pre mozda dobrih 6-7 godina.
Sprava stoji na zemlji i samo se stopalima stane na nju i onda levo stopalo ide napred, desno nazad i sve tako. Takodje, nema drzace za ruke (koliko me secanje sluzi).
Mnogo bi mi znacilo kad bi neko znao o cemu pricam. Bas sam se nalozio da je kupim, a nit ' mogu da je nadjem negde, a i niko ne zna na sta mislim. Odgovor na Vojislavs86@yahoo.com!  Unapred zahvalan

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #27 poslato: Jun 02, 2007, 01:50:24 posle podne »
a da je to valjalo chemu jos bi bilo u prodaji :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #28 poslato: Jun 03, 2007, 10:46:32 posle podne »
Ja znam na sta mislis ali ne  i gde imas da ga kupis:( Pa nie mogu biti od neke velike pomoci....
shmrtz...
:s

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Sanja ............

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 30
Odg: TERETANA &MRSAVLJENJE
« Odgovor #29 poslato: Mart 09, 2009, 03:35:14 posle podne »
Eee moram da vas pitam, procitala sam da ima da se kupi u pan sportu sejk koji menja obrok....sta mislite jel to pomaze, ako posto sam redukovala ishranu  i to bih ubacila za veceru ????? I da pijem lipo 6, to su mi preporucili , sta mislite o tome ???? ( podrazumeva se da treniram, i da sam redukovala ishranu :)