Septembar 20, 2024, 12:27:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mega Milk  (Pročitano 8861 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Mega Milk
« Odgovor #15 poslato: Septembar 30, 2006, 09:34:59 posle podne »
Sastav Dymatize Mega Milk:

Supplement Facts:

Container Size: 2.48 Lbs.
Serving Size: 2 Scoops (75g)
Servings Per Container: 15

Container Size: 5 Lbs.
Serving Size: 2 Scoops (75g)
Servings Per Container: 30

Amount Per Serving:

Calories 348
Calories from Fat 162
Total Fat 18g
Saturated Fat 8g 40%
Cholesterol 3mg 1%
Sodium 200mg 8%
Total Carbohydrates 12g 4%
Dietary Fiber 2g
Sugars 6g
Protein 32g

Vitamin A 33%
Vitamin C 33%
Calcium 33%
Iron 33%
Vitamin D 33%
Vitamin E 33%
Thiamine 33%
Riboflavin 33%
Niacin 33%
Vitamin B6 33%
Folic Acid 33%
Vitamin B12 33%
Biotin 33%
Pantothenic acid 33%
Phosphorus 33%
Iodine 33%
Magnesium 33%
Zinc 33%
Copper 33%
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Mega Milk
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 02, 2006, 02:47:00 pre podne »
Nemojte se opterecivati ljudiiiiii
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: Mega Milk
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 08, 2006, 12:56:38 posle podne »
ma necu...uzeo sam dve kante od 2,25 kg i tooo,,,,  :)

Van mreže loro

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Mega Milk
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2007, 10:28:36 posle podne »
ja sam ga koristio i u redu je,ali uz to drebas regulrati prehranu .unutra imas kaseina kolostruma ,l carnitina i creatina,ja mislim da je vise za definiciju jer ima u sebi cla i Lcarnitina.Kasein (micelarni) uspjeva inhibirati 34% potrošnje vlastitog proteina organizma, odnosno posjeduje snažno antikatabolno djelovanje. Proteini sirutke nemaju apsolutno NIKAKVO antikatabolno djelovanje. Ma kako god kompanije reklamirale svoje proizvode, sirutka neće i ne može zaustaviti katabolnu fazu! Proteini sirutke odlično pomažu proteinsku sintezu i tu su superiorni, no ukoliko ne zaustavite potrošnju vlastitih proteina, još uvijek možete završiti u negativi. Najvažnija činjenica za uspješanu proteinsku sintezu je trajanje povišene koncentracije amino kiselina u organizmu.

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Mega Milk
« Odgovor #19 poslato: Januar 31, 2007, 10:31:44 posle podne »
ja sam ga koristio i u redu je,ali uz to drebas regulrati prehranu .unutra imas kaseina kolostruma ,l carnitina i creatina,ja mislim da je vise za definiciju jer ima u sebi cla i Lcarnitina.Kasein (micelarni) uspjeva inhibirati 34% potrošnje vlastitog proteina organizma, odnosno posjeduje snažno antikatabolno djelovanje. Proteini sirutke nemaju apsolutno NIKAKVO antikatabolno djelovanje. Ma kako god kompanije reklamirale svoje proizvode, sirutka neće i ne može zaustaviti katabolnu fazu! Proteini sirutke odlično pomažu proteinsku sintezu i tu su superiorni, no ukoliko ne zaustavite potrošnju vlastitih proteina, još uvijek možete završiti u negativi. Najvažnija činjenica za uspješanu proteinsku sintezu je trajanje povišene koncentracije amino kiselina u organizmu.
el ima nesto da nisi koristio? :twisted: :roll: :roll:
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mega Milk
« Odgovor #20 poslato: Februar 01, 2007, 06:53:45 pre podne »
ja sam ga koristio i u redu je,ali uz to drebas regulrati prehranu .unutra imas kaseina kolostruma ,l carnitina i creatina,ja mislim da je vise za definiciju jer ima u sebi cla i Lcarnitina.Kasein (micelarni) uspjeva inhibirati 34% potrošnje vlastitog proteina organizma, odnosno posjeduje snažno antikatabolno djelovanje. Proteini sirutke nemaju apsolutno NIKAKVO antikatabolno djelovanje. Ma kako god kompanije reklamirale svoje proizvode, sirutka neće i ne može zaustaviti katabolnu fazu! Proteini sirutke odlično pomažu proteinsku sintezu i tu su superiorni, no ukoliko ne zaustavite potrošnju vlastitih proteina, još uvijek možete završiti u negativi. Najvažnija činjenica za uspješanu proteinsku sintezu je trajanje povišene koncentracije amino kiselina u organizmu.
..
a znaci imamo protein za eficiju i masu..

tj onaj koji je za deficiju mora da sadrzi l-carntiin...a kako vidim tu ima i kreatina koji tebi izrazito prija prilikom rada na definciji.....

i ovo..sta moze da zaustavi katabolnu fazu daj mi to obajsni molim te ako ne protein..

dobro ..ti si lepo obasjnio da su to amino kisleine..

a sta je ono protein..tj..od cega se on sastoji????

Van mreže loro

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Mega Milk
« Odgovor #21 poslato: Februar 04, 2007, 02:54:49 posle podne »
mislio sam da je dobar za dobivanje kvalitetne mase i gubitak masti a u njemu se nalazi creatin amp(betaine anhidrus,glikocijamin)  koji potiče organizam na stvaranje vlastitog kreatina a za gubitak msati lipidfuel koji sadržava cla, enzimatski obrađena polunezasićena biljna ulja,mct i L-carnitine....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Mega Milk
« Odgovor #22 poslato: Februar 04, 2007, 09:19:23 posle podne »
mega mlijeko, turbo margarin, ultra jogurt, najtro kachkavalj
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mega Milk
« Odgovor #23 poslato: Februar 05, 2007, 07:11:34 pre podne »
mislio sam da je dobar za dobivanje kvalitetne mase i gubitak masti a u njemu se nalazi creatin amp(betaine anhidrus,glikocijamin)  koji potiče organizam na stvaranje vlastitog kreatina a za gubitak msati lipidfuel koji sadržava cla, enzimatski obrađena polunezasićena biljna ulja,mct i L-carnitine....
..

VLASTI KREATIN KOJI PODSTICENA GUBITAK MASTI????

STARI..ILI SI TI POBRKAO POPTUNO BRZINE..ILI SU SE PROIZVOJDACI NA SCAM PROIZVODIMA TOLIKO OBEZOBRAZILI DA SU SADA PORED LAZI POCELI I DA ZAJEBAVAJU NESRTENE LJUDE KOJI HOCE DA KUPE NESTO I ONDA TAKVE BUDALASTINE CITAJU NA NALEPKAMA..

STTRASNO...U STVARI....ZALOSNO..

Van mreže loro

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Mega Milk
« Odgovor #24 poslato: Februar 08, 2007, 11:04:04 posle podne »
nisam mislio na creatin da pospjesuje gubitak masti nego l carnitin i cla itd