Septembar 20, 2024, 01:48:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad  (Pročitano 182756 puta)

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #165 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:58:26 posle podne »
evo još malo fotki...
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #166 poslato: Oktobar 15, 2007, 01:06:26 posle podne »
 :D
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 15, 2007, 01:12:04 posle podne »
Zamolio bih samo Peđu Vučkovića da postavi koju fotografiju prve postave ove atraktivne dens grupe,mislim  da bi mogao sa nama podeli  neke trenutke uhvaćene u objektivu 8) :wink:
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #168 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:06:09 posle podne »
 zelim samo da  pohvalim mihajlovica na tome sto je ipak na kraju ispao korektan ,
odlika pravih ljudi i sportista je da znaju da se izvine ako su pogresili i to je skroz ok...Svi mi koji smo se priprmali znamo kolko je sve ovo stresno i psihicki i fizicki  i ja sam u jednom navratu bez razloga  se pogresno postavio prema jednom mom konkurentu ( nije sad bitno ime) ali sam prvom prilikom mu prisao i izvinuo mu se jer na kraju krajeva on nije bio kriv zbog sudijskog brljanja,,,
      hans je izuzetan takmicar i uz par stvari ako odradi bice sigurno  izuzuetno uspesan sale takodje zaista je napravio odlicnu formu tako da skidam kapu obojici na onome sto su prikazali u novom sadu.....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:42:24 posle podne »

Evo i mene pratim sve od samog pocetka i mogu vam reci da se slazem  sa konstatacijom Extrema, Pedjosa i Kolundzije.Da ne razglabam probacu biti kratak.Hans je trebao na proslom takicenju da pobedi Saleta i da tad postane sampion! Sto on i jeste bio u mojim uocima i u ocim veceg dela publike.Ali sudije su drugacije mislile.Sada je Sale bio kompledtniji i nikad spremniji ,ali u malom zaostatku za Nenadom u nogama prvenstveno u separaciji.Nenad standadno dobar ali ne dovoljno velik za teskasa u gornjem delu tela noge profi.Tako da ovog puta nikad ne izvesnije.Milim  da je Sale trebao da pobedi kad sve uzmem u obzir masu punocu definiciju i simetriju .Ali sudije su opet drugcije mislile.

Nije to vazno, vazno je da takmicar bude covek i ako je bilder i bivsi ili buduci sampion. Sale je trebao odliku sudija da prihvati sportski ma kakva ona bila po njega i da se ponasa ko samipon.A Nenad me razocarao svojim ponasanjem ovde na forumu.Tako se ne ponasa samion ne treba da budes pun sebe i tako nadmen tako ostavarujes kontra efekat, na publiku i obozavaoce. Takvo ponasanje  ti nikako ne ide u prilog.To je isto ko kad je Pedja bio nezadovoljan sudjenjem naravno posle poraza od mene u apsolutnoj.Osuo paljbu po sudijam i meni.I sta sam tada trebao da budem pun sebe i da sve vredjam i ponizavam sta ja sam sampoin jebite se?Ne ja sam samo sedeo i citao ni jedan post nisam napisao iz razloga sto sam sampion i nije primereno kometarisati i raspravljati ulaziti u polemiku sa bilo kim.Provri i vidi da je tema zakljucana posle Milosevg posta bez da sam se ja umesao .Ja i Pedja sam bili i ostali drugari ali ako se nekad ponovo budemo sreli opet cemo biti neprijatelji na bini i to dok sudije neres a kad rese pruzamo ruku jedan drugom bez obzira na konacnu odluku sudija.Ramislite o tome obojica.

pozdrav.
 
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #170 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:53:08 posle podne »
  PA OVAKO LJUDI JA SAM POGRESIO I PRETERAO U  TOME STO SAM NAPISAO ALI SAM ISPAO COVEK I IZVINIO SE SVIMA  A NAROCITO STANKU   

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #171 poslato: Oktobar 15, 2007, 03:03:39 posle podne »
INERVIRALO ME TO STO SADA SVI NA OVOM FORUMU DAJU NEKE OCENE  JEBI GA SVI BI HTELI DA BUDU SUDIJE  PA NE MOZE  JA SAM REKAO DA  SE SVAKOM DESI DA IZGUBI PA I DA POBEDI   JA UOPSTE NE LETIM VISOKO KAO STO NEKI KAZU   JA SAM SAM DOGURAO DO  DRZAVNOG PRVAKA  NIKO NIJE STAO IZA MENE  A POGOTOVO NA BALKANSKOM PRVENSTVU OVO JE MOJ LICNI USPEH   I NE DOBIJEN ZASLUGOM DRUGIH NEGO SAMO MOJOM ZASLUGOM I RADOM    I UOPSTE NECU VISE DA KOMENTARISEM OVO REKAO SAM STA SAM IMAO IZVINIO SAM SE SVIMA   TOLIKO OD MENE

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 15, 2007, 03:24:15 posle podne »
 pa nenade forum i postoji da bi se razmenjivala misljenja ..verujem da niko a pogotovo ja nije imao nameru da omalovazi tvoj uspeh....Vecina nas  prolazi kroz razne teske situacije zaradi nase ljubavi prema ovom sportu i vecina je prepustena sama sebi zato i cenimo svaciji uspeh jer znamo sta je potrebno sve istrpeti da bi se ostvario cilj....
 ovaj forum ja zamisljam kao mesto gde cemo se druziti mi koji volimo istu stvar i gde cemo razmenjivati svoja iskustva a ne kao vid stvaranja bilo kakvih animoziteta
   necemo nikog anatemisati ovde  a prilike za nova dokazivanja ce biti hvala bogu
daj boze da ovakvih duela bude sto vise i u ostalim kategorijama...onda bi sigurno i takmienja bila posecenija........
   
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 03:27:12 posle podne goran gajic »
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 15, 2007, 03:38:29 posle podne »
INERVIRALO ME TO STO SADA SVI NA OVOM FORUMU DAJU NEKE OCENE  JEBI GA SVI BI HTELI DA BUDU SUDIJE  PA NE MOZE  JA SAM REKAO DA  SE SVAKOM DESI DA IZGUBI PA I DA POBEDI   JA UOPSTE NE LETIM VISOKO KAO STO NEKI KAZU   JA SAM SAM DOGURAO DO  DRZAVNOG PRVAKA  NIKO NIJE STAO IZA MENE  A POGOTOVO NA BALKANSKOM PRVENSTVU OVO JE MOJ LICNI USPEH   I NE DOBIJEN ZASLUGOM DRUGIH NEGO SAMO MOJOM ZASLUGOM I RADOM    I UOPSTE NECU VISE DA KOMENTARISEM OVO REKAO SAM STA SAM IMAO IZVINIO SAM SE SVIMA   TOLIKO OD MENE
..

jebiga nenande..opet nije fer...kao da je neko stao iza stanka..igora..marka..mene...

pa covece bre jel ti shvatas da ja recimo i nakon 7 godina u ovom sportu...4 titule drzavnog prvaka..2 puta blakasnki..2 na mdeitreanu...70 takmicenja imam bre...ja nemam stipediju!!!!

ti ces sada da je dobijes..nakon prve godine...

ti pojma nemas kroz sta sam ja sve prozlaio u zivtu da budem tu gde jesam sada...

nema smilsa da opet kazes da je ovde neko nekome pomogao.....

ako ti mstras pomoc sto smo mi izmedju sebe u extra odnosima u extreme teamu..i sto pedja kao vlasnik cele price ne dozvljava da budemo gladni kada odemo na neko takmicenje jer naravno za veceru se obicno nema vremena tj nije imalo vremena..ili sto se druzimo van bine...sto smo dobre koelge...onda u redu....onda imamo pomoc....i onda si u pravu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:02:20 posle podne »

Evo i mene pratim sve od samog pocetka i mogu vam reci da se slazem  sa konstatacijom Extrema, Pedjosa i Kolundzije.Da ne razglabam probacu biti kratak.Hans je trebao na proslom takicenju da pobedi Saleta i da tad postane sampion! Sto on i jeste bio u mojim uocima i u ocim veceg dela publike.Ali sudije su drugacije mislile.Sada je Sale bio kompledtniji i nikad spremniji ,ali u malom zaostatku za Nenadom u nogama prvenstveno u separaciji.Nenad standadno dobar ali ne dovoljno velik za teskasa u gornjem delu tela noge profi.Tako da ovog puta nikad ne izvesnije.Milim  da je Sale trebao da pobedi kad sve uzmem u obzir masu punocu definiciju i simetriju .Ali sudije su opet drugcije mislile.

Nije to vazno, vazno je da takmicar bude covek i ako je bilder i bivsi ili buduci sampion. Sale je trebao odliku sudija da prihvati sportski ma kakva ona bila po njega i da se ponasa ko samipon.A Nenad me razocarao svojim ponasanjem ovde na forumu.Tako se ne ponasa samion ne treba da budes pun sebe i tako nadmen tako ostavarujes kontra efekat, na publiku i obozavaoce. Takvo ponasanje  ti nikako ne ide u prilog.To je isto ko kad je Pedja bio nezadovoljan sudjenjem naravno posle poraza od mene u apsolutnoj.Osuo paljbu po sudijam i meni.I sta sam tada trebao da budem pun sebe i da sve vredjam i ponizavam sta ja sam sampoin jebite se?Ne ja sam samo sedeo i citao ni jedan post nisam napisao iz razloga sto sam sampion i nije primereno kometarisati i raspravljati ulaziti u polemiku sa bilo kim.Provri i vidi da je tema zakljucana posle Milosevg posta bez da sam se ja umesao .Ja i Pedja sam bili i ostali drugari ali ako se nekad ponovo budemo sreli opet cemo biti neprijatelji na bini i to dok sudije neres a kad rese pruzamo ruku jedan drugom bez obzira na konacnu odluku sudija.Ramislite o tome obojica.

pozdrav.
 


svaka ti je njegoseva....samo jedan malena digresija....ja nisam bio osuao paljbu po tebi???..zasto bih to i radio.

osuo sam paljbu po sduijma jel sam smatrao da su pogresili...sto i jesu...

i sam si rekao da nas je trebalo vise uporedjivati...

ali to nema veze sa nasom situacijom..ja sam ti tada prvi cestitao...uzeo medalju i otisao..nisam bio zadoljvan..sto sam kasnije i objasnio...a tebi licno nikada nisam nista rekao...

da sam bio bolji od tebe..to sam rekao..ali to niej bilo vredjanje tebe burazere...hehehehehhehehehe...

gde sam ja rekao da si ti trupac...da si pobedio na ime..i sta znam sta vec ne..???..to sigruno brate nikada nisam rekao..niti cu za tebe..

ti znas moje misljenje o tebi i znas kkav odnos imamo ti i ja..u ostalom..to su se svi mogli uveriti i sada u ns..i tada..i u makeodniji..i gde god smo zajedno.....i ne samo nas dva..zar nije tako

   

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:15:07 posle podne »
Ljudi da li sam ja to pogresno procitao ili je to Sale stvarno resio???
Da napusta ovaj sport kome se posvetio sve ove godine!  :?
Ne mogu da verujem da to moze da se desi, toliko medalja, toliko uspeha, takav covek!
Mislim da bi nas bodibilding izgubio mnogo ako je ovo istina, a nadam se da je to receno samo u rezignaciji zbog ovoga sto je bilo u subotu.
Voleo bih da Sale ostane u takmicarskim vodama tako da ovim putem apelujem, SALE razmisli jos jednom, tvoja odluka je samo tvoja ali bolje bi bilo da se predomislis.
Pozdrav

Van mreže HAMMER

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 389
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:25:41 posle podne »
Ja sam uzivao gledajuci ovo prvenstvo,stvarno treba vidjeti te momke uzivo :shock: :shock:...
I slag na kraju slika s Pedjom 8) Hvala Pedja :wink:

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:37:46 posle podne »
Nema slike.

Van mreže Dusan-extreem

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
  • mens sana in corpore sano
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:46:31 posle podne »
hteo bi jos jednom JAVNO da se ZAHVALIM svima na podrsci koju sam imao..

nadam se da nisam razocarao sa formom, jer sam se stvarno trudio, ali izgleda da je to bila forma za srebro, a ne za zlato..

zao mi je sto nisam uspeo da obradujem one koji su me podrzavali sjajnijom medaljom, ali dacu sve od sebe da sledeci put uspem u tome.. !!!

HVALA  jos jednom !!!
mens sana in corpore sano

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:11:53 posle podne »
Ja sam uzivao gledajuci ovo prvenstvo,stvarno treba vidjeti te momke uzivo :shock: :shock:...
I slag na kraju slika s Pedjom 8) Hvala Pedja :wink:

ma za cega brate....ja nsiam antripivan da se ne slikam...a to ti moze svako potvrditi..