Septembar 29, 2024, 01:11:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...  (Pročitano 6789 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 01, 2007, 01:39:13 pre podne »
...a weightlifting mu dodje????

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #16 poslato: Septembar 01, 2007, 01:48:28 pre podne »
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #17 poslato: Septembar 01, 2007, 05:45:41 pre podne »
Meni se jos ne glasa. Ja stvarno ne mogu da zamislim da neko gleda prenos BB takmicenja na televiziji. Uz duzno postovanje. Fitnes - i nekako.

Powerlifting je uzbudljiv kada se gleda uzivo. Znam po svom ocu koji je bio kosarkaski reprezentativac i ne voli tegove. Prvih pet godina moje PL karijere je ignorisao moja takmicenja, kao prolaznost u mom zivotu. Onda na prvom takmicenju koje je gledao, snimio sam ga da pravi grimase i mrda glavu kad ja idem nacucanj. Iskolacio matori oci, skoro predinfraktno stanje. Kaze: "Nisam znao da ovo toliko uzbudljivo".

neznam zastone mozes da zamislis/?...dali si ikada provao gledati neko od takmicenja posto sada uglavnom od sve i jednog ima webcast....???

pazi...sa tvog stanovsita je verovatno dosadno..isto kao sto je i meni dosadno da gledam weight lifting pa je ipak olimp sport a ovo nije kao ni strnogmam kojeg mogu da gledam.....

mislim da ti bas opaska i nije na mestu..

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #18 poslato: Septembar 01, 2007, 05:24:02 posle podne »
Glasao sam....sta mislis,Milane, za koje sportove????
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #19 poslato: Septembar 01, 2007, 09:40:38 posle podne »
Meni se jos ne glasa. Ja stvarno ne mogu da zamislim da neko gleda prenos BB takmicenja na televiziji. Uz duzno postovanje. Fitnes - i nekako.

Powerlifting je uzbudljiv kada se gleda uzivo. Znam po svom ocu koji je bio kosarkaski reprezentativac i ne voli tegove. Prvih pet godina moje PL karijere je ignorisao moja takmicenja, kao prolaznost u mom zivotu. Onda na prvom takmicenju koje je gledao, snimio sam ga da pravi grimase i mrda glavu kad ja idem nacucanj. Iskolacio matori oci, skoro predinfraktno stanje. Kaze: "Nisam znao da ovo toliko uzbudljivo".

neznam zastone mozes da zamislis/?...dali si ikada provao gledati neko od takmicenja posto sada uglavnom od sve i jednog ima webcast....???

pazi...sa tvog stanovsita je verovatno dosadno..isto kao sto je i meni dosadno da gledam weight lifting pa je ipak olimp sport a ovo nije kao ni strnogmam kojeg mogu da gledam.....

mislim da ti bas opaska i nije na mestu..


Pedja slazem se sa tobom da sam trebao opreznije da iznesem svoje misljenje.

Meni je BB veoma interesantan kao nacin zivota i trening. Ali sam cin takmicenja mi je prilicno ... Ne zelim da kazem neku grubu rec, ali neka bude nezanimljiv.

Nemam nameru da pricam koji je sport zanimljiviji, ali imam pravo da iznesem svoj utisak.

Ok?
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #20 poslato: Septembar 02, 2007, 01:26:35 posle podne »
Bodi BIlding broj jedan, ......       pa ............ tenis ,  boli me uvo za one sto cepaju telefonske imenike  ,  a tek fitness ...... sem sto su devojke zgodne samo takmicenje je .........................


Klasicno dizanje tegova takodje veoma cenim i volim da gledam
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2007, 01:28:41 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #21 poslato: Septembar 03, 2007, 05:05:07 posle podne »
hajd da gurnemo ovu temu jos taj mm........
Da li se pise WEIGTHliftting ili WEIGHTlifting, dragi saradniche iz USA?
Btw najatraktivnije mi je da gledam golf, hitni lopticu, 20ak minuta voznje do mesta gde je pala, sledeci udarac, ponovo 20 minuta EPPa....i u krug! :P

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #22 poslato: Septembar 12, 2007, 11:08:23 posle podne »

Da li se glasanje mora izvršiti samo na osnovu ponudjenih odgovora ?

Jer ja bih izabrala sasvim drugačiji sport ... moj... ;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #23 poslato: Septembar 12, 2007, 11:11:58 posle podne »
Definitivno BB, a recimo ja se slažem da su powerlifteri "gledljivi" ali kad jednom vidis pravog BB uživo, mogao bi da buljim u njega danima, ali govorit da je dosadno to nikako...sve je do ukusa, "de gustibus non est disputandum"

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #24 poslato: Septembar 13, 2007, 07:43:45 posle podne »
Definitivno BB, a recimo ja se slažem da su powerlifteri "gledljivi" ali kad jednom vidis pravog BB uživo, mogao bi da buljim u njega danima, ali govorit da je dosadno to nikako...sve je do ukusa, "de gustibus non est disputandum"


Slazem se. Ovo je samo statistika ko kakav ukus ima :)
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #25 poslato: Septembar 13, 2007, 09:13:37 posle podne »
strongman i bb. (KADA NEMA MOG SPORTA)
iako volim bb mogu da se slozim sa milanom stvar je nekome tko se ne razumije u "tematiku" i estetiku, te nema pojma o bodovanju , predizboru, vecernjem sou sa pozingom, prilicno dosadno i nazanimljivo, recimo kao sto je i meni vjerovatno gledati powerlifting(jer ne poznajem pravila, ne znam nista o bandazama koje nose i o pravilima kako se nesto dize)
zanimljiva anketa, hvala milane na interesantnoj temi
poz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP