Septembar 29, 2024, 01:23:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...  (Pročitano 6803 puta)

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« poslato: Avgust 31, 2007, 08:42:23 posle podne »
Razmisljam nesto kako meni recimo neki od sportova sa ovog foruma nisu preterano interesantni. pretpostavljate koji. Pa sam pomislio da i moj sport nije nekom interesantan.

Pa rekoh, ajde da vidimo sta voli publika da gleda, Odabrao sam 5 sportova vezanih, na neki nacin, za teretanu. Da vidimo koji je najgledaniji.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2007, 10:01:45 posle podne »
Mislim da bi bilo dobro da napišeš koju rečenicu o svakom od ovih sportova, jer možda neko ne zna šta spada pod koji.

Btw, moj glas za strongman.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #2 poslato: Avgust 31, 2007, 10:01:59 posle podne »
Nema MMA - Kiks stari.

Glasao. Vidjecemo sta ce reci ostali. ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #3 poslato: Avgust 31, 2007, 10:07:44 posle podne »
Nema MMA - Kiks stari.

Glasao. Vidjecemo sta ce reci ostali. ;-)

Planiram jos jedno glasanje  u okviru borilackih sportova. Mada svi znamo da je MMA gledaniji i od boksa i K1.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #4 poslato: Avgust 31, 2007, 10:12:23 posle podne »
[Planiram jos jedno glasanje  u okviru borilackih sportova. Mada svi znamo da je MMA gledaniji i od boksa i K1.

Vrijedi! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2007, 10:15:19 posle podne »
Mislim da bi bilo dobro da napišeš koju rečenicu o svakom od ovih sportova, jer možda neko ne zna šta spada pod koji.

Btw, moj glas za strongman.
i moj glas je otisao za strongman.... :)
Liberte toujours

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #6 poslato: Avgust 31, 2007, 10:23:57 posle podne »
Meni se jos ne glasa. Ja stvarno ne mogu da zamislim da neko gleda prenos BB takmicenja na televiziji. Uz duzno postovanje. Fitnes - i nekako.

Powerlifting je uzbudljiv kada se gleda uzivo. Znam po svom ocu koji je bio kosarkaski reprezentativac i ne voli tegove. Prvih pet godina moje PL karijere je ignorisao moja takmicenja, kao prolaznost u mom zivotu. Onda na prvom takmicenju koje je gledao, snimio sam ga da pravi grimase i mrda glavu kad ja idem nacucanj. Iskolacio matori oci, skoro predinfraktno stanje. Kaze: "Nisam znao da ovo toliko uzbudljivo".
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #7 poslato: Avgust 31, 2007, 10:35:03 posle podne »
Otac ti je bio kosarkaski reprezentativac u SFRJ??

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #8 poslato: Avgust 31, 2007, 10:58:18 posle podne »
Volim da pratim pripreme, treninge i nastupe vrhunskih bodybuildera, kao i nekih ljudi koje poznajem, uglavnom toga, makar kod mene, nema na TV-u, tako da skidam klipove ili kupujem filmove sa treninzima BB, tu i pronalazim dosta toga interesantnog sto mogu implementirati u svom treningu, i kao sto rekoh volim da pogledam vrhunsku predstavu, znaci samo natjecanje.

Strongman je zaista zanimljiv sport, prosle i pretprosle godine u Crnoj Gori je odrzano nesto tog tipa, nije bilo profesionalaca i nekih poznatih sampiona (bilo je vise krugova i davalo se iz nedjelju u nedjelju na TV i bilo je vrlo gledano), imao sam priliku da treniram u isto vrijeme u gymu sa covjekom koji je pobjedio prve godine, kao i da probam neke od vjezbi, mogu reci da je to za mene bilo jedno vrlo interesantno iskustvo. Takodje sam sa zadovoljstvom pratio ta natjecanja na Eurosportu i bilo mi je zaista zanimljivo.

Powerlifting & Weigthlifting nijesam imao priliku da gledam uzivo, mada generalno volio bih da vidim i to kako izgleda.
Vjerujem da ce u CG biti ove godine i biti nesto tog tipa i pocicu da gledam, iako se ne bavim tim sportovima, ali generalno volim sve predstave snage.

Fitness ne pratim.

Uglavnom se sve svodi na to da razliciti ljudi imaju i razlicita interesovanja.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #9 poslato: Avgust 31, 2007, 10:59:28 posle podne »
Strongman i BB...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #10 poslato: Avgust 31, 2007, 11:15:57 posle podne »
Otac ti je bio kosarkaski reprezentativac u SFRJ??

Da. Bio je i kapiten Partizana ranih pedesetih. Bio i predsednik kosarkaskog saveza Srbije...
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #11 poslato: Avgust 31, 2007, 11:18:21 posle podne »
Meni je BB trening dobar skroz. Ali ono poziranje na takmimcenjima... i imalin kao komandos ... Nije mi interesantno.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #12 poslato: Septembar 01, 2007, 12:13:23 pre podne »
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting
« Odgovor #13 poslato: Septembar 01, 2007, 12:36:53 pre podne »
zenski fitness i bodyfitness
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Koji je sport najatraktivniji za gledanje (BB, Powerlifting, Weigth lifting, ...
« Odgovor #14 poslato: Septembar 01, 2007, 12:39:03 pre podne »
Razmisljam nesto kako meni recimo neki od sportova sa ovog foruma nisu preterano interesantni. pretpostavljate koji. Pa sam pomislio da i moj sport nije nekom interesantan.

Pa rekoh, ajde da vidimo sta voli publika da gleda, Odabrao sam 5 sportova vezanih, na neki nacin, za teretanu. Da vidimo koji je najgledaniji.


EDIT:  Glasove sumiram zvanicno nakon 15 dana. Ovo sam postavio na jos dva foruma slicne tematike
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde