Jun 23, 2024, 10:11:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.210 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: DohyOrdeD
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119101 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #75 poslato: Decembar 05, 2010, 08:45:20 posle podne »
A, ok. :)
Inace, psihicki ti je mnogo lakse kad se to sve zavrsi. I nisam trenirao gotovo 4 meseca posle operacije zbog bolova...

sta tebi uradi doktor jbt , gore si proso nego neke zene kojima se amputiraju kompletne dojke

Ma 4 meseca dodju i prodju, nego sto ja nisam zadovoljan rezultatima, jer i dalje mi visi koza kao da imam gino. Razmisljam sad sta da radim dalje, jer ovo izgleda samo neznatno bolje.

Spartak

  • Gost
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #76 poslato: Decembar 06, 2010, 04:04:54 posle podne »
A, ok. :)
Inace, psihicki ti je mnogo lakse kad se to sve zavrsi. I nisam trenirao gotovo 4 meseca posle operacije zbog bolova...

sta tebi uradi doktor jbt , gore si proso nego neke zene kojima se amputiraju kompletne dojke

Ma 4 meseca dodju i prodju, nego sto ja nisam zadovoljan rezultatima, jer i dalje mi visi koza kao da imam gino. Razmisljam sad sta da radim dalje, jer ovo izgleda samo neznatno bolje.

pa ono,odstraniti visak koze ?

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #77 poslato: Decembar 06, 2010, 04:32:31 posle podne »
Pa probaj se dobro nabildovati pa če da se popuni taj višak kože, to je prva opcija :). Druga, odi opet kod doktora i reci da nisi zadovoljan (jer i nisi) , da i dalje imaš psihičnih smetnji, pa neka te pošalje plastičnom kirurgu. Može to da sredi bez plačanja i "državni plastičar" jedino je verovatno pitanje koliko kvalitetno če to da napravi.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #78 poslato: Decembar 06, 2010, 05:41:40 posle podne »
Spartak, kako to mislis? Bas sam o tome i ja mislio, samo ne znam kako, gde... Mene i jeste operisao drzavni plasticni hirurg, vrv je i zato samo ''odradio'' operaciju. Ja nemam para za plasticnog hirurga, znaci to nije opcija. Hteo sam da otvarim novu temu da me vi iskusniji posavetujete, al ok i ovde. Sada grudi izgledaju kao kada je Franco Columbu imao gino na ne znam tacno kojoj Olimpiji, cini mi se da je bio pobednik (naravno, ja nemam njegove misice, al otprilike izgleda tako taj visak koze). Znaci, da naznacim da je gino stvarno bio veci, al i dalje izgleda kao da je tu. Jos nesto me buni. Gino se moze opipati, kao neka grudvica ispod bradavice. Ta grudvica je izvadjena, video sam to tkivo. E sad, ja i dalje imam ''nesto'' ispod bradavice, kao negu guscu tecnost, u svakom slucaju ima nesto sto tera bradavicu da visi. Molim vas, stvar je ozbiljna, i bas bi voleo da cujem vase savete i kod ovoga kao sto ste pomogli mnogima u vezi ishrane, treninga itd... Hvala. :)

Spartak

  • Gost
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #79 poslato: Decembar 06, 2010, 06:23:14 posle podne »
salo ?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #80 poslato: Decembar 06, 2010, 10:11:40 posle podne »
Mislim da nije, ali ipak nisam najizrezaniji, poceo sam sa dijetom u cilju spustanja bf na manje od 10%, sada je malo iznad. Kad zavrsim dijetu imacu jasnije stanje pa vam javljam.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #81 poslato: Decembar 08, 2010, 11:43:10 posle podne »
Mislim da nije, ali ipak nisam najizrezaniji, poceo sam sa dijetom u cilju spustanja bf na manje od 10%, sada je malo iznad. Kad zavrsim dijetu imacu jasnije stanje pa vam javljam.
ma kakvi malo iznad.. imas ti mnogo iznad.. ne znam sta je sa ljudima ovde svi imaju po 5-10% BF.. a nisu svesni sta znaci 10% masti.. jbt svi spremni za olympiju.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #82 poslato: Decembar 09, 2010, 12:59:43 pre podne »
Pa ja sam 175cm, 75kg, trbusnjaci vidljivi. A imao sam 10% kad sam imao 68 kg. Neka bude 15% ali svejedno, stvar je u tome sto je ista kolicina koze i na 68 i 75kg...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #83 poslato: Decembar 09, 2010, 01:52:34 pre podne »
Mislim da nije, ali ipak nisam najizrezaniji, poceo sam sa dijetom u cilju spustanja bf na manje od 10%, sada je malo iznad. Kad zavrsim dijetu imacu jasnije stanje pa vam javljam.
ma kakvi malo iznad.. imas ti mnogo iznad.. ne znam sta je sa ljudima ovde svi imaju po 5-10% BF.. a nisu svesni sta znaci 10% masti.. jbt svi spremni za olympiju.

Jbg ozbiljni momci... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #84 poslato: Decembar 09, 2010, 03:18:51 pre podne »
pa ja sam sa 15% bf imao vidljive trbusnjake i sasvim solidnu formu.12 13 % je vec extra za rekreativca.Al jbg ko oce da dere kozu neka buca

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #85 poslato: Decembar 09, 2010, 03:33:52 pre podne »
pa ja sam sa 15% bf imao vidljive trbusnjake i sasvim solidnu formu.12 13 % je vec extra za rekreativca.Al jbg ko oce da dere kozu neka buca

x2

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #86 poslato: Decembar 09, 2010, 12:36:47 posle podne »
Pa ja sam 175cm, 75kg, trbusnjaci vidljivi. A imao sam 10% kad sam imao 68 kg. Neka bude 15% ali svejedno, stvar je u tome sto je ista kolicina koze i na 68 i 75kg...

jbt kakava paramtear!!
evo nagradno pitanje za tebe onda

ja sam imao 114 kg i bf 40%
a onda sam izasao na takmicenje i imao 67 kg i 8-10% bf?

i neznam kakve veze bf ima sa problemom ginekomastije?
to je onda tema LIPOMASTIJA...a ne ginekomastija
pa imas ppojam PUBERTETSKA GINEKOMASTIJA,itd itd itd itd i

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #87 poslato: Decembar 09, 2010, 06:06:01 posle podne »
Pa ja sam 175cm, 75kg, trbusnjaci vidljivi. A imao sam 10% kad sam imao 68 kg. Neka bude 15% ali svejedno, stvar je u tome sto je ista kolicina koze i na 68 i 75kg...

jbt kakava paramtear!!
evo nagradno pitanje za tebe onda

ja sam imao 114 kg i bf 40%
a onda sam izasao na takmicenje i imao 67 kg i 8-10% bf?

i neznam kakve veze bf ima sa problemom ginekomastije?
to je onda tema LIPOMASTIJA...a ne ginekomastija
pa imas ppojam PUBERTETSKA GINEKOMASTIJA,itd itd itd itd i

Ne razumem sta hoces da kazes Pedja sa ovim poredjenjem? Ja sam imao 10% masti kada sam imao 68 kila, nisam imao toliku misicnu masu, al sam junk jeo jednom u mesec dana, a trcao svaki dan. Ja sam imao ginekomastiju, operisao sam je, al i dalje koza visi. A bf-om zelim da kazem, da i kad je manji i veci, ista kolicina koze je tu.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #88 poslato: Decembar 10, 2010, 01:11:59 pre podne »
stavi slike

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #89 poslato: Decembar 10, 2010, 12:50:45 posle podne »
Stavi sliku da ti vidimo sike ;D
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge