Jul 05, 2024, 05:57:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119493 puta)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #225 poslato: Novembar 01, 2011, 09:55:41 posle podne »
dizem temu iz mrtvih da pitam da li je ovo moguce:
Isao sam sa drugarom u teretanu 2-3 meseca da ga malo dovedem u red , resio covek da lici na coveka, nista nije uzimao, pio covek protein, hranio se super, nista od steroida, samo mi nije jasno kako mu se stvorilo malo tkivo ispod desne bradavice nakon sto je napravio pauzu 20 dana ( ako to ima neke veze) stvarno mi nije jasno, decko ima 20 godina, malo ima veci bodyfat mozda to ima uticaja ? Nije imao problema sa ginekomastijom u pubertetu, ne vidim razlog zasto mu se desilo to sto mu se desilo, zalio se na bol par dana, i eto danas mi rece osecam malu kuglicu ispod desne bradavice, nemoguce znaci.
Sta predlazete da odradi covek, koji pregled i da li da uzima nesto od lekova ? Da li je pametno da ide sa Femarom, tj letrozolom zbog estrogen rebounda koji je moguc ako prestane da je pije, da li ce mu pomoci nesto ?
Ja i dalje ne mogu da verujem sta mu se desilo :D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #226 poslato: Novembar 01, 2011, 10:00:52 posle podne »
Neka ode na pregled, to je najpametnije...jel ako je dobio gino, a nije nista uzimao, onda i jeste za doktora.
Samim time, nije mu pametno da uzima bilo sta na svoju ruku, kad vec ne zna sta je uzrok.

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #227 poslato: Novembar 01, 2011, 10:02:33 posle podne »
stvarno sam se zacudio kad mi je rekao, odma sam mu rekao da ode na pregled al covek mislio jbg prolazan bol neki i eto.
Ajd da ima 13-14 godina pa da razumem da mu se to desi, sad u ovim godinama bez uzimanja AAS... nikako mi nije jasno.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #228 poslato: Novembar 01, 2011, 10:23:40 posle podne »
Kao sto Velja kaze, kod lekara da se utvrdi sta je. Inace, mislim da iako je povecana sansa za ginekomastijom u pubertetu, da moze da se javi i kasnije.
I stariji ljudi, penzioneri, mogu da dobiju.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #229 poslato: Novembar 01, 2011, 11:22:15 posle podne »
Pa svi imamo te kulgice samo male, poenta je da se ne sire..
MOzda je od puberteta ostalo malo a nije obracao paznju do sad ili ?
Retko ali nije nemoguce da su se i hormoni sad poremetili.. ishrana stres itd..

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #230 poslato: Novembar 01, 2011, 11:28:32 posle podne »
Vrlo moguce, nista ide covek kod lekara sutra pa ce videti sta i kako dalje...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #231 poslato: Novembar 02, 2011, 06:42:06 pre podne »
Kao sto Velja kaze, kod lekara da se utvrdi sta je. Inace, mislim da iako je povecana sansa za ginekomastijom u pubertetu, da moze da se javi i kasnije.
I stariji ljudi, penzioneri, mogu da dobiju.

franucz je na zalost u pravu
video sam nekoliko ljudi,koji imaju u poznim godnima prolbem sa tim.
malo mi je bilo glupo sto sam piljio ali morao sam da se uverim da nije neko salo,koza ili slicno
medjutim,igrom slucjanosti jedan od starijih ljudi koje sam znao imao jeovaj slucaj i pitao sam ga dali ga boli na dodir i rekao je yes!
inace,gurdi su mu bile kao u rimske vuccie do pola pupka tj sise
tako da se taj zlokboni estrogen za razliku od testostoreona moze pojaviti i podivljati i u poznim godinama
sta s desilo sa ovim momkom.
DEFIOTIVNO STRES i reakcija organizma tj hormona na novo nastalu siutaciju.
ako se a kako razumem da jeste on godnima nije bavio sportom.ziveo neuredno (hrana i sve ostalo),i sada je resio da to dovede u red,siguran sam da je problem nastao odbramnenom mehanizma u telu,gde je isto nastojeci da se zadrzi u njegovoj "homeostazi" (misleci da je to pravo stanje stvari),samo produzilo agoniju lucenja testostoreona na visi nivo.
poznato je da trening kao stres izaiziva mogucnost da svi hormoni luce bolje a narocito testostreorn.
u ovakovij situaciji gde mu je garatnujem zivitom test bio na dosta niskom niovu i onako ali on to nije ni znao niti je mogoa da zna bez hormonalnih nalaza,trening kao stres je razbeseno i kortizol i prolaktin i kao posledicu naravno estrogen.
neka ide kod lekara (samo da ga ne istera napolje i kaze da je zdav kao konj i da nema sta da trazi u tim godnima kod njega-jer se bojim da ce to da mu kaze)
NEMOJ DA NISTA UZIMA na svoju ruku-to je najpametnije

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #232 poslato: Novembar 02, 2011, 07:44:20 pre podne »
Kao sto Velja kaze, kod lekara da se utvrdi sta je. Inace, mislim da iako je povecana sansa za ginekomastijom u pubertetu, da moze da se javi i kasnije.
I stariji ljudi, penzioneri, mogu da dobiju.

u ovakovij situaciji gde mu je garatnujem zivitom test bio na dosta niskom niovu i onako ali on to nije ni znao niti je mogoa da zna bez hormonalnih nalaza,trening kao stres je razbeseno i kortizol i prolaktin i kao posledicu naravno estrogen.
uf jbt nisam znao da je i ovo moguce....isao sam logikom ako trenira da bi mu test trebao da reaguje a ono obrnuto...
E sad pitanje...sta je rjesenje u ovakvom slucaju......neki test booster ili sta vec...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #233 poslato: Novembar 02, 2011, 10:13:07 pre podne »
Pa svi imamo te kulgice samo male, poenta je da se ne sire..
MOzda je od puberteta ostalo malo a nije obracao paznju do sad ili ?
Retko ali nije nemoguce da su se i hormoni sad poremetili.. ishrana stres itd..

Uff... Koja tacno ishrana i koliko dugo treba da se jede tako? Posto sam ja par meseci, dok sam se oporavljao od operacije, jeo iskljucimo djubre. :(
Posto ja mislim da mi se vratila, ili jednostavno nije strucno odstranjena.
A stres... Pa reci cu samo da imam sede u 20 godina... :(

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #234 poslato: Novembar 02, 2011, 10:34:23 pre podne »
Citat
.isao sam logikom ako trenira da bi mu test trebao da reaguje a ono obrnuto...

u vecini slucajeva je tako,ali postoje i oni kojima drugi hormoni usled stresa na organizam reaguju drugacije
a ne vidim razlog da bilo ko sta preduzima po tom pitanju u koliko problem ne postoji

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #235 poslato: Novembar 02, 2011, 11:36:13 pre podne »
update u vezi prijatelja, ovo mi je napisao :

bio sam kod nekog privatnog lekara,baba mi rekla za njega.puko sam 2500 da bi saznao da nije nista.odradio mi neki test(zaboravio sam kako se zove) i nivo estrogena i testosterona je perfektan kako i treba da bude.nije ginekomastija nego se stvorilo masno tkivo ispod bradavice.reko mi da su mu vec dolazili takvi sto su mislili da je ginekomastija zato sto izraste masno tkivo ispod pa misle da je gin. isto ko ja.izvadio krv reko da je to najbolja koju je do sad video,rezultati u poslednji detalj perfektni,nivo svega u krvi u milioniti deo perfektni.imam toliko dobru krv da je to neverovatno...
e sad to masno tkivo:dao mi lek i reko sacekaj 5 minuta.proslo 5 min i pozvo me covek i reko legni da to ispipam(zajebo me).okreni glavu,ja okrenem,nisam gledo sta radio.izvadi covek noz,isece mi ispod bradavice i izvadi masno tkivo koje je izuzetno malo.nisam nista osetio.taj lek nije bio lek nego neka vrsta anestezije.reko covek da sam mogao sa tim jos 5-6 meseci lagano da zivim dok ne krene da se povecava a posto sam doso 2 dana od kako mi je izraslo nista nije strasno.zavio me covek,nece da ostane oziljak,odnosno oce al ce da nestane posle mesec dana.i evo nista me ne boli i reko mi da smanjim masno a ja i ne jedem masno skoro uopste al ajde neka mu i da prekinem teretanu dok to ne prodje lepo.znaci mesec dana jos najmanje bez teretane tako da sve sto sam radio bacam u vodu


---------
to mu se izdesavalo sve danas :D
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2011, 11:38:28 pre podne roki123 »

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #236 poslato: Novembar 02, 2011, 12:57:51 posle podne »
Dobro mu nije bilo masno tkivo na testisima, ovaj "dr mr" bi mu ih odmah odsekao:)

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #237 poslato: Novembar 02, 2011, 12:59:56 posle podne »
lol, stvarno ne mogu da verujem da mu je ovako iz šale odsekao tj. na prevaru odstranio gyno tkivo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #238 poslato: Novembar 02, 2011, 04:44:59 posle podne »
ovo ni kusturici ne bi palo na pamet,ovakva rezija
pa brate mili
za analizu hormona je potrebno bar..kazem BAR jedan dan
dakle
krv se vadi ujutro na prazan stomak
reuzlati obicno drugi dan posle podne,a u naprednim labisma mozda i isti dan kasno posle podne
ali ni to nije toliko fascinantno kolik

baba mu rekla za lekara a u vezi hormona .....jbt..pa sta je ovo
krenimo sa pretpostavkom da baba zna da su za te stari zadeuzeni endokrinilozi...kazem POD PRETPOSTAVKOM
i odes lepo kod endokrinloga,ovaj ti da oralnu anasteziju (neznam dali bi se smejao ili plakao)a i kaze ti da legnes na ledja i isece te kao svinju za bozic...pazi..COVEK KOJI JE ZADUZEN ZA ANALIZU HORMONA I RESAVANJE PROBLEMA SA ISTIM ima skalper za hirurgiju u ordinaciji....

ma ja mislim da je ovo neka zajebancija..nema druge...

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #239 poslato: Novembar 02, 2011, 04:57:18 posle podne »
nije zajebancija stvarno je tako bilo, znaci za NE POVEROVATI
samo sam copy pasteovao sta mi je drugar napisao, covek me u zivotu nije slagao, nit zajebavao pogotovo u vezi ovakvih stvari.
Ni meni nije jasno kako mu je pogledao na osnovu tog ko zna kakvog pregleda i odmah rekao Nivoi Testosterona ODLICNI, nivoi ESTROGENA ODLICNI, sedi popij ovo, sec sec, mos' kuci
Ne znam da li ima vajde da ja odem da popricam sa tih ludakom od lekara...covek gledao film "Hostel" vise puta verovatno...
« Poslednja izmena: Novembar 02, 2011, 05:02:39 posle podne roki123 »