Jul 08, 2024, 08:23:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Bogdanb
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119622 puta)

Van mreže mark kerr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #195 poslato: Jul 20, 2011, 06:40:27 posle podne »
napipavao sam nema nicega tvrdog. Ja mislim da sam jednostavno sklon tu da se gojim gledao sam slike kao mali isto sam imao malo grudi jbg

Van mreže Alarih

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #196 poslato: Jul 20, 2011, 09:03:32 posle podne »
Meni deluje kao da nije ginekomastija isto, već samo salo. Kod ginekomastije uvek je posebno istaknut deo oko bradvice, koji iskače kupolasto i špicasto u odnosu na ostatak grudi. Ti imaš sise, ali to su sise debelog čoveka, a ne sise nekog sa ginekoastijom :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #197 poslato: Jul 20, 2011, 09:19:57 posle podne »
Sama mast.. baci se na dijetu i jak trening i bice sve to ok :)

Van mreže mark kerr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #198 poslato: Jul 20, 2011, 09:54:23 posle podne »
Vidis da sam na katogenoj :) barem da izgubim jedno 5-6 kila da padnem na 100tku xD

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #199 poslato: Jul 30, 2011, 04:00:07 posle podne »
Pozdrav, ja sam imao problem sa ginekomastijom u različitim oblicima gotovo od puberteta, a da nisam ni znao o čemu se radi. Uvek sam to vezivao za činjenicu da sam kao dete bio debeljan, pa mi je eto i kad sam smršao ostalo malo sala.
Tek pre možda godinu dana ja sam preko interneta saznao da je to u stvari poremećaj uvećanja mlečne žlezde.
Ako postoji neka pozitivna stvar oko toga kod mene lično, onda je to svakako što sam upravo zbog nje u pubertetu počeo ozbiljnije da shvatam fizičke aktivnosti, treniram, trlčim, pazim na ishranu i tako to. Naravno negativna stvar je strašan efekat na psihu, ponekad sam padao u očaj zbog toga što koliko god trenirao te obline oko bradavice i ispupčenja bradavica su i dalje tu.
I onda kad sam skontao o čemu se raid i da se to može samo rešiti operacijom, čvrsto samm rešio da to i uradim.
Završio sam sve papire i zakazao operaciju u Zvečanskoj (Državna klinika za opekotine i plastičnu hirurgiju), operacija je besplatna, imam 23 godine i student sam. Moja ginekomastija inače nije posebno velika ali je dovaljno upečatiljiva jer sam relativno mršav i mišićav pa ta oblina oko dojke se uvek ističe, a da ne govorim o samim ispupčenim bradavicama.
Elem uradio sam operaciju sad 1. jula, prošla je porpilično  glatko, bolovi su bili prisutni ali to je više osećaj kao da imam upalu grudnih mišića nego neki stvaran bol, i oni su prošli posle nedelju dana. Drenove nisam ni imao. Ja sam već posle desetak dana počeo da radim lagane sklekove, čisto da razmrdam telo. A posle dve nedelje sam se vratio redovnim rutinama vežbanja (sklekovi, propadanja, zgibovi, trčanje...)
Kad su mi prvi put skinuli zavoje posle 3 dana, izgledalo je fantastično, gotovo sam suzu hteo da pustim, bradavica smanjena, ravna, delovalo je kao da nikad nije bilo gine. Medjutim posle desetak dana bradavica kao da se nekako vratila u život i imam sličnu situaciju kao i Francuz. Svakako deluje bolje nego što je bilo, ali i dalje izgleda kao da postoji gino, i dalje bradavica iskače, a kada opipam ne mogu da ocenim šta je ispod, da li samo mast ili ima još malo žlezde... Sad ne znam da li oni to nisu dobro uradili ili se ginekomastija odmah vratila ili treba još vremena da prodje da bi to izgledalo kako treba... ne znam o čemu se radi, ali jako sam se smorio.
Dok nosim onaj elastični steznik i kad ga skinem, to izgleda jako dobro, medjutim čim ga ne nosim bradavice se opuste i dobiju karakteristični kupasti oblik. A prošlo je tek 3 nedelje od operacije, ne znam da li treba još vremena da se to sredi, ili je operacija neuspešno izvedena... Opet sam sjeban :( Ako ništa drugo, rane od rezova brzo zarastaju i deluje mi kao da neće ostati ništa,a bolovi (upale) i modrice su, prošli več posle desetak dana.


Evo ti jedan quote sa drugog forume, ne znam koliko ce te oraspoloziti.

Nadam se da shvatate da je ginekomastija posledica poremecaja hormona, tako da to sto ste se sredili hirurski, ne znaci nista. Ako ne izlecite disbalans hormona, vratice se ginekomastija, tako da vam je to zacaran krug i uzimanje para, gde vam lece posledicu, a ne uzrok pojave!!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #200 poslato: Jul 30, 2011, 04:45:58 posle podne »
Pozdrav, ja sam imao problem sa ginekomastijom u različitim oblicima gotovo od puberteta, a da nisam ni znao o čemu se radi. Uvek sam to vezivao za činjenicu da sam kao dete bio debeljan, pa mi je eto i kad sam smršao ostalo malo sala.
Tek pre možda godinu dana ja sam preko interneta saznao da je to u stvari poremećaj uvećanja mlečne žlezde.
Ako postoji neka pozitivna stvar oko toga kod mene lično, onda je to svakako što sam upravo zbog nje u pubertetu počeo ozbiljnije da shvatam fizičke aktivnosti, treniram, trlčim, pazim na ishranu i tako to. Naravno negativna stvar je strašan efekat na psihu, ponekad sam padao u očaj zbog toga što koliko god trenirao te obline oko bradavice i ispupčenja bradavica su i dalje tu.
I onda kad sam skontao o čemu se raid i da se to može samo rešiti operacijom, čvrsto samm rešio da to i uradim.
Završio sam sve papire i zakazao operaciju u Zvečanskoj (Državna klinika za opekotine i plastičnu hirurgiju), operacija je besplatna, imam 23 godine i student sam. Moja ginekomastija inače nije posebno velika ali je dovaljno upečatiljiva jer sam relativno mršav i mišićav pa ta oblina oko dojke se uvek ističe, a da ne govorim o samim ispupčenim bradavicama.
Elem uradio sam operaciju sad 1. jula, prošla je porpilično  glatko, bolovi su bili prisutni ali to je više osećaj kao da imam upalu grudnih mišića nego neki stvaran bol, i oni su prošli posle nedelju dana. Drenove nisam ni imao. Ja sam već posle desetak dana počeo da radim lagane sklekove, čisto da razmrdam telo. A posle dve nedelje sam se vratio redovnim rutinama vežbanja (sklekovi, propadanja, zgibovi, trčanje...)
Kad su mi prvi put skinuli zavoje posle 3 dana, izgledalo je fantastično, gotovo sam suzu hteo da pustim, bradavica smanjena, ravna, delovalo je kao da nikad nije bilo gine. Medjutim posle desetak dana bradavica kao da se nekako vratila u život i imam sličnu situaciju kao i Francuz. Svakako deluje bolje nego što je bilo, ali i dalje izgleda kao da postoji gino, i dalje bradavica iskače, a kada opipam ne mogu da ocenim šta je ispod, da li samo mast ili ima još malo žlezde... Sad ne znam da li oni to nisu dobro uradili ili se ginekomastija odmah vratila ili treba još vremena da prodje da bi to izgledalo kako treba... ne znam o čemu se radi, ali jako sam se smorio.
Dok nosim onaj elastični steznik i kad ga skinem, to izgleda jako dobro, medjutim čim ga ne nosim bradavice se opuste i dobiju karakteristični kupasti oblik. A prošlo je tek 3 nedelje od operacije, ne znam da li treba još vremena da se to sredi, ili je operacija neuspešno izvedena... Opet sam sjeban :( Ako ništa drugo, rane od rezova brzo zarastaju i deluje mi kao da neće ostati ništa,a bolovi (upale) i modrice su, prošli več posle desetak dana.


Evo ti jedan quote sa drugog forume, ne znam koliko ce te oraspoloziti.

Nadam se da shvatate da je ginekomastija posledica poremecaja hormona, tako da to sto ste se sredili hirurski, ne znaci nista. Ako ne izlecite disbalans hormona, vratice se ginekomastija, tako da vam je to zacaran krug i uzimanje para, gde vam lece posledicu, a ne uzrok pojave!!!

A ako su hormoni u redu?

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #201 poslato: Jul 30, 2011, 06:41:32 posle podne »
Pozdrav, ja sam imao problem sa ginekomastijom u različitim oblicima gotovo od puberteta, a da nisam ni znao o čemu se radi. Uvek sam to vezivao za činjenicu da sam kao dete bio debeljan, pa mi je eto i kad sam smršao ostalo malo sala.
Tek pre možda godinu dana ja sam preko interneta saznao da je to u stvari poremećaj uvećanja mlečne žlezde.
Ako postoji neka pozitivna stvar oko toga kod mene lično, onda je to svakako što sam upravo zbog nje u pubertetu počeo ozbiljnije da shvatam fizičke aktivnosti, treniram, trlčim, pazim na ishranu i tako to. Naravno negativna stvar je strašan efekat na psihu, ponekad sam padao u očaj zbog toga što koliko god trenirao te obline oko bradavice i ispupčenja bradavica su i dalje tu.
I onda kad sam skontao o čemu se raid i da se to može samo rešiti operacijom, čvrsto samm rešio da to i uradim.
Završio sam sve papire i zakazao operaciju u Zvečanskoj (Državna klinika za opekotine i plastičnu hirurgiju), operacija je besplatna, imam 23 godine i student sam. Moja ginekomastija inače nije posebno velika ali je dovaljno upečatiljiva jer sam relativno mršav i mišićav pa ta oblina oko dojke se uvek ističe, a da ne govorim o samim ispupčenim bradavicama.
Elem uradio sam operaciju sad 1. jula, prošla je porpilično  glatko, bolovi su bili prisutni ali to je više osećaj kao da imam upalu grudnih mišića nego neki stvaran bol, i oni su prošli posle nedelju dana. Drenove nisam ni imao. Ja sam već posle desetak dana počeo da radim lagane sklekove, čisto da razmrdam telo. A posle dve nedelje sam se vratio redovnim rutinama vežbanja (sklekovi, propadanja, zgibovi, trčanje...)
Kad su mi prvi put skinuli zavoje posle 3 dana, izgledalo je fantastično, gotovo sam suzu hteo da pustim, bradavica smanjena, ravna, delovalo je kao da nikad nije bilo gine. Medjutim posle desetak dana bradavica kao da se nekako vratila u život i imam sličnu situaciju kao i Francuz. Svakako deluje bolje nego što je bilo, ali i dalje izgleda kao da postoji gino, i dalje bradavica iskače, a kada opipam ne mogu da ocenim šta je ispod, da li samo mast ili ima još malo žlezde... Sad ne znam da li oni to nisu dobro uradili ili se ginekomastija odmah vratila ili treba još vremena da prodje da bi to izgledalo kako treba... ne znam o čemu se radi, ali jako sam se smorio.
Dok nosim onaj elastični steznik i kad ga skinem, to izgleda jako dobro, medjutim čim ga ne nosim bradavice se opuste i dobiju karakteristični kupasti oblik. A prošlo je tek 3 nedelje od operacije, ne znam da li treba još vremena da se to sredi, ili je operacija neuspešno izvedena... Opet sam sjeban :( Ako ništa drugo, rane od rezova brzo zarastaju i deluje mi kao da neće ostati ništa,a bolovi (upale) i modrice su, prošli več posle desetak dana.


Evo ti jedan quote sa drugog forume, ne znam koliko ce te oraspoloziti.

Nadam se da shvatate da je ginekomastija posledica poremecaja hormona, tako da to sto ste se sredili hirurski, ne znaci nista. Ako ne izlecite disbalans hormona, vratice se ginekomastija, tako da vam je to zacaran krug i uzimanje para, gde vam lece posledicu, a ne uzrok pojave!!!
   prvo kada se zlezde otklone ne mogu ponovo da narastu, isto kao i slepo crevo tako da ono, ne kaki. Drugo tako je i meni bilo i sto tako dok nosim zavoje sve ok, cim skinem prodje neko vreme vrate se bradavice, tj. ispupce se, i onda posle dva meseca se sve to resilo, tj. pocelo je da izgleda ok da li nosio zavoje ili ne nema veze bilo je normlano, inace post operativni period traje 6 meseci, kada prodje taj perido, onda je zavrsen i period oporavka, a i toliko otprilike treba da se sve to sredi ujednaci i tako to, tako da ono, kazem ti tako je i meni bilo i ja sam mislio da nije uspela operacija ali sam se zajebo, jer posle nekog vremena sve je bilo ok i bradavice i sve, tako da samo ti treba vremena i strpljenja...

Van mreže Alarih

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #202 poslato: Avgust 03, 2011, 08:24:37 posle podne »

Citat
prvo kada se zlezde otklone ne mogu ponovo da narastu, isto kao i slepo crevo tako da ono, ne kaki. Drugo tako je i meni bilo i sto tako dok nosim zavoje sve ok, cim skinem prodje neko vreme vrate se bradavice, tj. ispupce se, i onda posle dva meseca se sve to resilo, tj. pocelo je da izgleda ok da li nosio zavoje ili ne nema veze bilo je normlano, inace post operativni period traje 6 meseci, kada prodje taj perido, onda je zavrsen i period oporavka, a i toliko otprilike treba da se sve to sredi ujednaci i tako to, tako da ono, kazem ti tako je i meni bilo i ja sam mislio da nije uspela operacija ali sam se zajebo, jer posle nekog vremena sve je bilo ok i bradavice i sve, tako da samo ti treba vremena i strpljenja...

Animal4444, sad si me jako obradovao, šta više ovo je najbolja stvar koju sam čuo zadnjih mesec dana, iskustvo iz prve ruke sa sličnim problemom i pozitivnim ishodom!

Nemaš pojma koliko sam se smorio, čekao sam toliko dugo trenutak da se rešim toga i posle ispade da je opet tu. Evo prošlo je mesec dana, od ponedeljka sam prestao da nosim zavoj, i dalje su bradavice ispupčene i ako sam sav mršav i žilav, pao sam baš u apatiju neku. Ali ova tvoja informacija da će vremenom sve dodje na svoje mesto me je jako obradovala.
Hormoni su mi u redu, a kod mojih doktora što su me operisali bi trebalo da odem u toku meseca, kad se budem vratio u Beograd.

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #203 poslato: Avgust 06, 2011, 02:38:17 pre podne »

Citat
prvo kada se zlezde otklone ne mogu ponovo da narastu, isto kao i slepo crevo tako da ono, ne kaki. Drugo tako je i meni bilo i sto tako dok nosim zavoje sve ok, cim skinem prodje neko vreme vrate se bradavice, tj. ispupce se, i onda posle dva meseca se sve to resilo, tj. pocelo je da izgleda ok da li nosio zavoje ili ne nema veze bilo je normlano, inace post operativni period traje 6 meseci, kada prodje taj perido, onda je zavrsen i period oporavka, a i toliko otprilike treba da se sve to sredi ujednaci i tako to, tako da ono, kazem ti tako je i meni bilo i ja sam mislio da nije uspela operacija ali sam se zajebo, jer posle nekog vremena sve je bilo ok i bradavice i sve, tako da samo ti treba vremena i strpljenja...

Animal4444, sad si me jako obradovao, šta više ovo je najbolja stvar koju sam čuo zadnjih mesec dana, iskustvo iz prve ruke sa sličnim problemom i pozitivnim ishodom!

Nemaš pojma koliko sam se smorio, čekao sam toliko dugo trenutak da se rešim toga i posle ispade da je opet tu. Evo prošlo je mesec dana, od ponedeljka sam prestao da nosim zavoj, i dalje su bradavice ispupčene i ako sam sav mršav i žilav, pao sam baš u apatiju neku. Ali ova tvoja informacija da će vremenom sve dodje na svoje mesto me je jako obradovala.
Hormoni su mi u redu, a kod mojih doktora što su me operisali bi trebalo da odem u toku meseca, kad se budem vratio u Beograd.

 e da cisto ono da napomenem, ako je operacija protekla dobro, prvenstveno mislim na to da su skroz otklonili zlezde, da nije ostalo nesto, posto sam nacuo da neki tako rade, e sad to sam nacuo znaci ono nemoj to da shvatis bukvalno, ali ako je sve izvadjeno kako treba nista ne brini. Veruj mi ja sam se nervirao i nervirao dok sve to nije sleglo isto mi je tako bilo i bio sam u nekom tripu, znaci pazi sta sve psiha moze coveku da ucini, bio sam u tripu da su me samo uspavali i da me zasekli i usili i toliko :D :D bez vadjenja bilo cega :D i onda ono vremenom je sve bivalo ok. Al najjaci osecaj kad posle operacije shvatis da mozes da nosis normalne majice i duxeve, bez onih slova tu sto idu preko grudi i onih glupih slika :D e da jos nesto, mozda ti je sad ono razvucena malo tako koza oko bradavice pa ti se cini da su ispupcene, ali malo teretana, malo "sklekovi" i strpljenje i vratice se sve u normalu. ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #204 poslato: Avgust 06, 2011, 09:09:28 pre podne »
Citat
cim skinem prodje neko vreme vrate se bradavice, tj. ispupce se, i onda posle dva meseca se sve to resilo, tj. pocelo je da izgleda ok da li nosio zavoje ili ne nema veze bilo je normlano, inace post operativni period traje 6 meseci, kada prodje taj perido, onda je zavrsen i

odista sjajna vest
neverovatno kroz ssta sve covek prodje ,a nije takmicar
dali si se ikada pitao ZASTO?

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #205 poslato: Avgust 07, 2011, 05:38:17 posle podne »
Citat
cim skinem prodje neko vreme vrate se bradavice, tj. ispupce se, i onda posle dva meseca se sve to resilo, tj. pocelo je da izgleda ok da li nosio zavoje ili ne nema veze bilo je normlano, inace post operativni period traje 6 meseci, kada prodje taj perido, onda je zavrsen i

odista sjajna vest
neverovatno kroz ssta sve covek prodje ,a nije takmicar
dali si se ikada pitao ZASTO?


 pa da zapitao sam sebe zasto nisam takmicar, vrlo jednostavno proklete finansije i toliko o tome, tu se zavrsava cela prica, i ne samo ja nego verovatno i vecina Nas koji bi voleli da se takmicimo i tako to ali dzaba...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #206 poslato: Avgust 08, 2011, 12:15:02 posle podne »
nisi me razemuo izlgeda
ali nema veze
neka ostane tako kako si ti rekao

Van mreže THe.

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #207 poslato: Avgust 08, 2011, 01:20:08 posle podne »
Zato sto nas truju!
, Evo i ja sam zakazao pregled kod endokrinologa 30.8. u Klinickom centru, imam 21 god student, imam gyno od puberteta. Valjda ce sve dobro da prodje, u smislu da mi zakazu sto pre , da me ne drkaju. Stvarno je ogroman teret, trenutno mi je najveca zelja da se resim toga.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #208 poslato: Avgust 08, 2011, 02:10:29 posle podne »
Zato sto nas truju!
, Evo i ja sam zakazao pregled kod endokrinologa 30.8. u Klinickom centru, imam 21 god student, imam gyno od puberteta. Valjda ce sve dobro da prodje, u smislu da mi zakazu sto pre , da me ne drkaju. Stvarno je ogroman teret, trenutno mi je najveca zelja da se resim toga.
Pozdrav.

da ali to je PUBERTETSKI GYNO za kojeg ti nisi kriv nista
ovde je rec u drugim stvarima

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #209 poslato: Avgust 08, 2011, 03:27:21 posle podne »
nisi me razemuo izlgeda
ali nema veze
neka ostane tako kako si ti rekao

 
pa da lose sam shvatio to sto si reko jbg :D glup sam nesto od jutros :D, pa  pubertetski, ali pazi foru uglavnom svi misle to je kao zbog viska kilograma i onda ono ne shvate na vreme kao i ja recimo i onda pocinju kompleksi psiha odlazi u aut, leto 40 stepeni, ono ja moram da nosim majicu i neku trenerku preko da se ne primeti katastrofa i onda krenem u teretanu i radim i radim i sve napreduje osim "donjih" grudi, i onda od nervoze i vec nenormalne psihe krene neka pricica od steroidima, "magicna tableta" koja te pretvori u konana :), i onda evo moj primer kako sam slucajno provalio da imam ginekomastiju. Bas iz price o steroidima i ja citao tu po netu i gledam koristi a citam i negativne posledice, i bas tu gde su negativne posledice vidim pise ginekomastija, pretrazim na netu sta znaci kad ono to je to, kao moje grudi isto tako, i onda ono gledam,  nisam uzimao nista i nije mi bilo jasno i posle sam jos malo citao i onda tako shvatio da ja ustvari imam pubertetsku ginekomastiju i posle jos gore i gore dok nije dosla operacija....katastrofa, prolazimo kroz neke stvari koje su toliko nebitne, ali toliko mogu psihicki da ubiju coveka da je to uzas....i jbg....