Jun 28, 2024, 08:32:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119304 puta)

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #105 poslato: Januar 06, 2011, 01:24:11 posle podne »
Ma Vlado uzimam test depo 500mg ned i nap 5tab dnevno treca ned...Buraz sta da radim?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #106 poslato: Januar 06, 2011, 01:53:39 posle podne »
Probaj tako sto ces se skinuti sa Naposima odmah, pojacaj proviron na 100mg, nolvu drzi na 20. Ako ne ide kako treba tj ako ti se razvija tkivo moras ukljuciti arimidex, a idealno bi bilo skinuti se sa hemije, pa iduci put krenuti mnogo drugacije, jer trpati se sa AI na ovim kolicinama rodisa je vanpameti.

Ciklus ti je prilicno los, pogotovo uzevsi u obzir da si ranije koristio dosta jace varijante tako da i nije steta da se skines prije nego sto napravis vecu stetu. 

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #107 poslato: Januar 21, 2011, 01:35:49 pre podne »
mene je ukokala,jbte bas zajebano,a ne postoji drugi nacim za otklanjanje istog... ?
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #108 poslato: Januar 21, 2011, 02:05:41 pre podne »
mene je ukokala,jbte bas zajebano,a ne postoji drugi nacim za otklanjanje istog... ?
jok, jel od aas ili od neceg drugog?

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #109 poslato: Januar 21, 2011, 02:12:18 pre podne »
ma od ass... jebeno...isao sam vec kod lekara,sve sam sredio,imam ultrazvuk za koji dan pa cemo videti sta i kako...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #110 poslato: Januar 21, 2011, 10:55:22 pre podne »
ma od ass... jebeno...isao sam vec kod lekara,sve sam sredio,imam ultrazvuk za koji dan pa cemo videti sta i kako...

Bojim se da ti operacija ne gine, nadam se da gresim.

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #111 poslato: Januar 21, 2011, 11:35:14 pre podne »
Koji bag,i koliko sam procitao jedan clan foruma je rekao da je oproavak 2 meseca dok je drugi rekao 4,pa ja cu za to vreme da smrsam 20 kg ... ne mogu da verujem....
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #112 poslato: Januar 21, 2011, 02:55:01 posle podne »
To sam bio ja. :(
Meni je trajao oporavak 4 meseca.

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #113 poslato: Januar 21, 2011, 03:14:51 posle podne »
i 4 meseca bez tega pa ja cu poludeti ... :( da li se moze mlo skinuti sa nolvom i provironom,meni je jedan covek rekao da se moze skinuti sa tamoxifenom,ali  ne verujem ja u to... vise nikad u kuru bez provirona...zamislite prva kura me sjebe...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #114 poslato: Januar 21, 2011, 03:33:58 posle podne »
sta si uzimo ako nije tajna ?
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #115 poslato: Januar 21, 2011, 06:49:43 posle podne »
i 4 meseca bez tega pa ja cu poludeti ... :( da li se moze mlo skinuti sa nolvom i provironom,meni je jedan covek rekao da se moze skinuti sa tamoxifenom,ali  ne verujem ja u to... vise nikad u kuru bez provirona...zamislite prva kura me sjebe...

Pazi, o dobijanju i otklanjanju gina steroidima/sredstvima za posle kure, ne znam toliko. Al ti samo nastoj da se hranis dobro i dok si u bolnici i koliko-toliko ces ocuvati stecenu misicnu masu.

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #116 poslato: Januar 21, 2011, 07:09:14 posle podne »
da li je moguce dobiti gyno u toku ili posle kure a da se uopste ne oseti peckanje u bradavicama i sl.???

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #117 poslato: Januar 21, 2011, 08:46:20 posle podne »
klasicna prva kura  danabol 4 nedelje po 30 mg,12 nedelja depoa po 500 mg i  deka 400 mg nedeljno  10 nedelja ... preklinjem dan kada sam uzeo steroid beez pred znanja,sada znam vise ali opet nije dosta,citacu jos puno pa sledeca kura ce bii maximalno pravilna...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #118 poslato: Januar 21, 2011, 10:56:42 posle podne »
TO je ok kura.. ali posto je ta deka 90% bila fals to je je sjebalo.. jbg operisi sta ces.. misicna memorija.. lakse se dosta vraca forma uverices se sam.. ako nije prob stavi slike gino da vidimo ..
inace ako je oporavak 2 meseca.. to je nista. jedva da mozes i primetiti gubitak

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #119 poslato: Januar 22, 2011, 02:21:50 pre podne »
druze stavio bi ja ali malo mi je glupo ima ljudi koji me poznajaju na forumu a nebi bas da se sazna...izvini za ovo...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."