Jun 30, 2024, 08:09:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: Program za masu?  (Pročitano 34438 puta)

Van mreže srle

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Program za masu?
« Odgovor #90 poslato: Septembar 13, 2007, 10:09:24 posle podne »
jednu stvar bi h jos hteo da podelim sa svima na ovom sajtu a to je video sam velika greska 99% vezbaca u srbiji!!!mislim pedja da si mi ti rekao da si imao ukljestenje diska!!to je postalo relativno cesta povreda u b.b.uglanom izazvna nepravilnim polozajem tela kod izvodjenja cucanj mrtvog dizanja veslanja u pretklonu...sada ne bih da objasnjavam pojave koe su tu desavaju to ce sve biti objavljno u mojoj knjizi za neki 8-9 meseci i u dogovoru sa pedjom podelicu par knjiga clanovima ovok sajta ali otom potom!!da nastavimtokom trenin ga snage ukljetenja se najcesce javljaju u slabinskom delu izmedju treceg i cetvrtog ili 4 i 5 slabinskog prslejna!!bol je tup dubok ponekad udruzen sa otokom lociran je u sredisnjem delu ili samo na jednoj strani i siri se prema sedalnom del preponskom delu nozi pratci put sedlanog zivca isijadikusa otud potice rec isijas!!!da sada ne prdim previse!!uglavnom to je jedna od jako teskih povreda ako se na vreme ne locira i ne pocnu vezbe jasanja i istezanja  tesko je izbeci operativni put pa cak i kad se rade ove vezbe  deo koji pritiska nervne strukture otklanja se operacijom!!! ZATO
 TEHNIKA BLOKA SVAKA TERETANA TREBA DA IMA OVO NA VELIKOM PLAKATU !!!!
1.SIRENJE GRUDNOG KOSA I ZADRZAVANJE DAHA POVECAVA ZAPREMINU PLUCA KOJA ZADRZAVAJU GRUDNI KOS I SPRECAVAJU PONIRANJE UNAPRED
2.ZATEZANJE TRBUSNIH MISICA POVECAVA INTRABDOMINALNI PRITISAK KOJI SPRECAVA PONIRANJE TRUPA UNAPRED
3.KONACNO OPRUZANJE DONJEG DELA LEDJA KONTRAKCIJOM SLABINSKIH MISICA POSTAV;LJA KICMENI STUB U OPRUIZEN POLOZAJ!!!!!!!
ZA PREVENCIJU POVREDA NAJBOLJE USAVRSITI TEHNIKE KOD VEZBI KAO STO SU CUCANJ,MRTVO DIZANJE,VESLANJE U PRETKLONU;PRETKOL SIPKOM!!!!

Van mreže srle

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Program za masu?
« Odgovor #91 poslato: Septembar 13, 2007, 11:11:43 posle podne »
takodje se zahvaljujem momcima koji su mi poslali poruke zahvalnosti sto dajem ove savete!!jednostavno sada imam malo vise slobodnog vremena i drago mi je da sam ovde!!i jos cu biti 20 _tak dana a onda posao !!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Program za masu?
« Odgovor #92 poslato: Septembar 14, 2007, 06:17:39 pre podne »
@srele.

sto se ticu diskusa..nije ukljestenje...curenje 3 diska...9mm,11mm,12mm...od toga dva dodoriuju kicmenu mozidnu...kao sto rekoh..nisam mogao da hodam!

Van mreže srle

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Program za masu?
« Odgovor #93 poslato: Septembar 14, 2007, 08:55:56 pre podne »
auuu!!svaka cast..ali bitno je da sada mozes i da hodas i ostalo:))