Jun 30, 2024, 08:11:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.952 članova - Poslednji član: admindebug
X3MShop banner

Autor Tema: THE BP LEG MASACRE !!!  (Pročitano 30851 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #135 poslato: Septembar 10, 2007, 12:44:47 posle podne »
e nisam djavolju pojeo, samo se dzank zdrao
inache fina vam je ona sinagoga tamo :lol:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Djolex

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 228
  • Svakog dana teretana ..
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #136 poslato: Septembar 10, 2007, 02:29:05 posle podne »
e nisam djavolju pojeo, samo se dzank zdrao
inache fina vam je ona sinagoga tamo :lol:

Kakva sinagoga??

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #137 poslato: Septembar 10, 2007, 05:14:43 posle podne »
za vladara,ono sto obecah sinoc,a vezano za unistavanje nogu u bp:
prvih 6 vezbi koje smo radili u 5 rotacija radili smo tako sto smo ih radili u gigantskim serijama,
znaci,odradi se 10-ak ponavljanja na leg kurl-u,tezina je takva da bi moglo da se uradi maximalno 15-20 ponavljanja do otkaza...
zatim se odmah leze u pres masinu gde se radi nozni potisak u 12 ponavljanja,gde bi maximum bio oko 15...(stopala nesto sire od sirine kukova)...
odmah zatim se ide na smit masinu gde nas ceka pravi pakao jer se naredne 4 vezbe rade na njoj...bez pauze...
prvo prednji cucanj u 10 ponavljanja,maximum bi bio oko 12...
zatim se samo glava postavi ispred sipke( do tad je bila iza) i radi se duboki cucanj sa istom tezinom u jos 10 ponavljanja,vise i ne moze da se uradi,...
zatim,momak koji nam je pomogao u treningu skida nesto ploca sa obe strane,noge se skupljaju tako da se prsti dodiruju i pomicu se 30-ak cm unapred i tako se radi jos 10 ponavljanja,tu se vec noge ne osecaju...
i na kraju tezina se jos jednom smanjuje a taj koji je to uradio do sada bez odmora nastavlja da radi nesto slicno sumo cucnju,gde su noge postavljene znatno ispred tela i znatno sire od sirine kukova sa prstima koji gledaju upolje a petama blago uvucenim ka unutra...i tako jos 10 ponavljanja...
posle se pada pored sprave i ceka se red za narednu seriju...kojih je bilo ukupno 5!
posle toga sledio je drugi krug vezbi:
ponovo leg kurl u 12 ponavljanja,skoro do otkaza...
zatim na presi trostruke opadajuce serije u svakoj po 10 ponavljanja (uradimo prvih 10 ponavljanja do otkaza,decko skine nesto tegova,serija se odmah nastavlja u jos 10 ponavljanja,ponovo se skida opterecenje i radi se poslednjih 10 ponavljanja-tortura!!)..
zati se radi sissy cucanj sa tegom u narucju,ima na slikama,takodje u 10 ponavljanja i na kraju
dve duzine iskoraka setanja po teretani sa bucicama,oko 20 ponavljanja...
i to se radi u 5 serija!!!!
odmori izmedju serija su tek toliki da se povrati dah (zamalo i nesto drugo)...
zatim 3 set vezbi:
iskorak setnja po teretani,u trostrukoj opadajucoj seriji (uradi se 2 duzine sa jednom tezinom,odmah se uzima nesto laksa,rade se naredne 2 duzine i odmah zatim jos 2 duzine bez tezine...)..
odmah posle toga ide se na prednji kurl i radi se 10 ponavljanja sa zadrzavanjem 2-3 sekunde u gornjem polozaju...
i to se radi u 5 serija!!!
i to bi bilo to,nadam se da sam koliko je to moguce docarao vezbe i intenzitet kojim se radilo...
probajte pa javite rezultate..
pozdrav!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Uroš XXL

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #138 poslato: Septembar 10, 2007, 10:37:36 posle podne »
Svaka vam čast!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #139 poslato: Septembar 10, 2007, 10:59:05 posle podne »
@ivan_nikolic

Svaka cast stari i hvala ti na izvanrednom pojasnjenju!
Vjerujem da i drugi forumasi kao i ja tek sada mogu da shvate koliki je ogroman obim i intenzitet bio na vasem treningu!

Jos jednom hvala i svaka cast!

PS. Naravno tvoje precizno pojasnjenje sam odmah snimio i proucicu ga i vjerujem i sto skorije pokusati odraditi! ;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #140 poslato: Septembar 10, 2007, 11:36:03 posle podne »
@ivan_nikolic
Svaka cast stari i hvala ti na izvanrednom pojasnjenju!
Vjerujem da i drugi forumasi kao i ja tek sada mogu da shvate koliki je ogroman obim i intenzitet bio na vasem treningu!
Jos jednom hvala i svaka cast!
PS. Naravno tvoje precizno pojasnjenje sam odmah snimio i proucicu ga i vjerujem i sto skorije pokusati odraditi! ;-)
nema na cemu vladar!
jako puno korisnih stvari sam procitao i naucio iz textova koje ti nesebicno postujes i delis sa svima nama ovde,tako da mi je bilo zadovoljstvo da napisem sve ovo gore cisto da pokazem respekt i postovanje tebi i vremenu koje odvajas da nam preneses sve korisne informacije iz ovog "naseg" divnog spartanskog sporta,a sam bog zna koliko mrzim da pisem duge postove ali ovaj put je bio izuzetak...
nadam se  ce ti ove informacije posluziti da i sam postignes boljitak u svom treningu!
obavezno napisi iskustva sa svog prvog ovakvog treninga...
veliki pozdrav!!!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #141 poslato: Septembar 11, 2007, 06:21:39 pre podne »
@ivan_nikolic

Svaka cast stari i hvala ti na izvanrednom pojasnjenju!
Vjerujem da i drugi forumasi kao i ja tek sada mogu da shvate koliki je ogroman obim i intenzitet bio na vasem treningu!

Jos jednom hvala i svaka cast!

PS. Naravno tvoje precizno pojasnjenje sam odmah snimio i proucicu ga i vjerujem i sto skorije pokusati odraditi! ;-)

zovni me burazere.....ja volim da objasnjavam..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #142 poslato: Septembar 13, 2007, 10:21:38 pre podne »
jbt....dokazase i drugi da postoje/ne svi-naravno/.....hahhahahahahahhahah...jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: THE BP LEG MASACRE !!!
« Odgovor #143 poslato: Septembar 13, 2007, 10:55:54 pre podne »
jbt....dokazase i drugi da postoje/ne svi-naravno/.....hahhahahahahahhahah...jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:?:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!