Septembar 18, 2024, 03:27:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: moja suplementacija komentirajte  (Pročitano 4419 puta)

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: moja suplementacija komentirajte
« Odgovor #15 poslato: Avgust 26, 2007, 02:15:32 pre podne »
odlicna dijeta za dobijanje masti:) ja bih ti od suplimenata preporucio whey glutamin i bcaa kad vec uzimas uzimaj prave stvari i dex obavezno posle treninga sa ovim, umesto jogurta uzimaj posni sir ,  dva cijela jaja zaboravi  to ti je 14 zumanaca nedeljno opste nije zdravo cepaj samo belanca
Ajd molim te objasni mi kako  2 zumanjka dnevno mogu biti nezdrava?Pa nije rekao 10 zumanjaka.Sta ce mu biti?

Van mreže animalbb

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: moja suplementacija komentirajte
« Odgovor #16 poslato: Avgust 27, 2007, 09:08:37 pre podne »
odlicna dijeta za dobijanje masti:) ja bih ti od suplimenata preporucio whey glutamin i bcaa kad vec uzimas uzimaj prave stvari i dex obavezno posle treninga sa ovim, umesto jogurta uzimaj posni sir ,  dva cijela jaja zaboravi  to ti je 14 zumanaca nedeljno opste nije zdravo cepaj samo belanca
Ajd molim te objasni mi kako  2 zumanjka dnevno mogu biti nezdrava?Pa nije rekao 10 zumanjaka.Sta ce mu biti?

ponekd mi ljudi nisu jasni

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: moja suplementacija komentirajte
« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2007, 02:55:20 posle podne »
odlicna dijeta za dobijanje masti:) ja bih ti od suplimenata preporucio whey glutamin i bcaa kad vec uzimas uzimaj prave stvari i dex obavezno posle treninga sa ovim, umesto jogurta uzimaj posni sir ,  dva cijela jaja zaboravi  to ti je 14 zumanaca nedeljno opste nije zdravo cepaj samo belanca
Ajd molim te objasni mi kako  2 zumanjka dnevno mogu biti nezdrava?Pa nije rekao 10 zumanjaka.Sta ce mu biti?

ponekd mi ljudi nisu jasni

Mnogo stvari tebi nije jasno

Van mreže Nikolans

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 567
Odg: moja suplementacija komentirajte
« Odgovor #18 poslato: Avgust 27, 2007, 04:05:04 posle podne »
animalbb, razumem da ti imas utisak da je to prava hrana sto ti unosish, al ti si pitao za savet. Predpostavljam da ti nije namera da branish svoju ishranu od kritika, jer je tvoj prioritet da ti neko da neki koristan savet sto se toga tiche.

Nisam mnogo iskusan sto se svega tiche, ali neka potvrdi neko iskusniji..od masti ne rastu mishici, a i laktoza ti nije bash pozeljna.....ti kada smrshash (neko je tu vec pomenuo), vraticesh se u predjashnje stanje jer si nabio masti, a ne mishica....nabices ti i mishica, al nece to biti to, izgledaces ogromno zbog masti, a je skines (a bice je verovatno mnogo) neces biti zadovoljan jer ce to biti ogromna razlika...

Dakle, napredovaces ti u mishicima i u masti, al siguran sam da ti to nije za cilj.

Manje mleka,jogurta itd, vishe ovsenih, krompira, testenina itd....
Pazi kada jedes UH i masti (nadji na forumu), jer bi ti to bila isto greshka (ako u ih uzmesh kada ne treba)


Siguran sam da bi voleo manje kardio treninga pred leto, a vishe mishica...obrati paznju i citaj po forumu
Poz
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2007, 04:06:50 posle podne Nikolans »