Septembar 27, 2024, 07:11:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: ivan_nikolic 7 weeks out  (Pročitano 62730 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #255 poslato: Oktobar 10, 2007, 01:58:53 posle podne »
Bilo je petoro takmicara u visokoj.
.. :wink: :wink: :wink: :roll:

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #256 poslato: Oktobar 10, 2007, 03:14:09 posle podne »
Brate a ja znam da od ova moja 3 navedena druga ni 1 nije član foruma.
Terzić Mirsad nije jer sam mu ja prvi put pomenuo neke stvari sa tvog foruma (vitargo-punjenje pred takmičenje)koje su toliko uticale na njega da me je pozvao da na takmičenju u Slavonskom Brodu budem stalno uz njega, mažem ga farbom, savetujem oko poza...Nosio sam akreditaciju TRENER.
Na tom takmičenju osvojio je 2zlatne medalje u svojoj kategoriji i u apsolutnoj.

Bojan Đurović i Goran Ilić te stalno pozdravljaju kad se vidimo (ja zaboravim da ti prenesem), razgovaram sa njima o nekim stvarima sa foruma a i ti si jednom prilikom mi rekao "da ti koji me savetuju ne koriste internet pa neznaju najnovije stvari u BB", tako da sumnjam i da ga koriste ako ih dobro poznaješ znaćeš da je tako.

Nego Peđa ja da sam na tvom mestu takmičio bi se i u NABBA i u IFBB pa bi svima pokazao ko je TATA, e jedino ako ne smeš zbog ugovora sa IFBB-om (ako to uopšte postoji).
Tada bi dokazao svoju dominaciju i nevernim Tomama i još više ojačao tvoju poziciju najboljeg BB Srbije.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #257 poslato: Oktobar 10, 2007, 05:42:59 posle podne »
brate kakva sad nabba...covek se sprema za ep u ifbb federaciji i cilja medalju...
al se nekad dobro jelo

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #258 poslato: Oktobar 10, 2007, 05:55:36 posle podne »

Nego Peđa ja da sam na tvom mestu takmičio bi se i u NABBA i u IFBB pa bi svima pokazao ko je TATA, e jedino ako ne smeš zbog ugovora sa IFBB-om (ako to uopšte postoji).
Tada bi dokazao svoju dominaciju i nevernim Tomama i još više ojačao tvoju poziciju najboljeg BB Srbije.


To bi bilo kao da Schumacheru u doba dominacije kazes,Schumi brate sto se ti ne takmicis i u Formuli 5(6,7 ili 10 ,nebitno :lol:),a ne samo u Formuli 1,tako ces da pokazes da si apsolutni TATA za sve...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #259 poslato: Oktobar 10, 2007, 05:58:17 posle podne »
Brate a ja znam da od ova moja 3 navedena druga ni 1 nije član foruma.
Terzić Mirsad nije jer sam mu ja prvi put pomenuo neke stvari sa tvog foruma (vitargo-punjenje pred takmičenje)koje su toliko uticale na njega da me je pozvao da na takmičenju u Slavonskom Brodu budem stalno uz njega, mažem ga farbom, savetujem oko poza...Nosio sam akreditaciju TRENER.
Na tom takmičenju osvojio je 2zlatne medalje u svojoj kategoriji i u apsolutnoj.

Bojan Đurović i Goran Ilić te stalno pozdravljaju kad se vidimo (ja zaboravim da ti prenesem), razgovaram sa njima o nekim stvarima sa foruma a i ti si jednom prilikom mi rekao "da ti koji me savetuju ne koriste internet pa neznaju najnovije stvari u BB", tako da sumnjam i da ga koriste ako ih dobro poznaješ znaćeš da je tako.

Nego Peđa ja da sam na tvom mestu takmičio bi se i u NABBA i u IFBB pa bi svima pokazao ko je TATA, e jedino ako ne smeš zbog ugovora sa IFBB-om (ako to uopšte postoji).
Tada bi dokazao svoju dominaciju i nevernim Tomama i još više ojačao tvoju poziciju najboljeg BB Srbije.


gle..ja kada sam rekao da su clanovi...karikirao sam to..pozivjauci se na tebe i argarona koji ih veoma dobro poznajte svu trojicu...raziumes..

ja djuru i goranceta jako dobro poznajem i zaista su momci do dz sto se kaze..pogtovo gonace sa kojim sam bukvalno delio sobu na svetskom u ostravi....zajebavali smo se do besvesti...pitaj ga kako je bilo tamo....

sto se tice djuer...za nejga mogu da kazem samo reci hvale i stvarno znam koliko momak mene ceni i postuje jer nema takmicenja da mi nije prisao i pruzio ruku i rekao mnogo stvari....

treceg momak ne poznjem..zao mi je....ali u[poznati cu ga...

a sto se tice mene i moje pomoci njima....AKO JE ZELE I MISLE DA MOGU DA IM POMOGNEM..JA SMA UVEK TU....

tako da tu nema dileme nikakve....

drago mi je da si citajuci moje savete njima preneo deo znanja i sto je anjbitnije da je to RADILO..

ako ista budem mogao uraditi za njih na drzavnom..tu sam....

a sto se tice mog ucesca u drugim federacijma...pa vidi...ja nemam trenutno taj motiv ni cilje..i sam znas zasto..

ali postoji jedna stvar koju cu uraditi ako bog da srece i zdravlja sledece godine tako da ce mnogi sesti na guzicu kada vide neke stvari...

to mi je zelja vec 8 godina...i konacno sam se olducio na taj korak da ga ostvarim sledece godine...

necu da kazem sta je u pitanju..jer onda bi moglo da se desi da se nesto "po srpski"naglo izmeni a da bacam u vodu pare i trud ne pada mi na pamet.

ali ako sto rekoh..

daj boze zdravlja i sve ce da se cuje

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #260 poslato: Oktobar 10, 2007, 09:01:19 posle podne »
Daj Bože da ti se to ostvari brate, svi ti želimo puno sreće i uspeha i siguran sam i moji drugari Goran,Đura i Mirsad jer su iznad svega sportisti i nisu zavidni, ja to znam bolje nego i oni sami jer ih posmatram iz drugog ugla i vidi se na njihovim licima iskrenost i dobrota.

SVE NAJBOLJE PEĐA I SVI SMO UZ TEBE !!!
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #261 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:04:40 pre podne »
Bilo je petoro takmicara u visokoj.
..

koliko ja ovde vidim i znam da brojim...to je cetiri..

e sada...mozda se jedan krio iza zastora.

ipak nelle zna kolikoje bilo.

ali boze moj

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #262 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:30:33 pre podne »
U tom slucaju izvinjavam se moja greska Nisam ispratila muske takmicare a cula sam da ih je bilo petoro.
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #263 poslato: Oktobar 12, 2007, 11:32:13 pre podne »
U tom slucaju izvinjavam se moja greska Nisam ispratila muske takmicare a cula sam da ih je bilo petoro.
..KO RADI TAJ I GRESI..

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #264 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:01:58 posle podne »
 :D :D

Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #265 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:03:46 posle podne »
 :lol: :lol: :lol: :lol:.opet cetiri...damn

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #266 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:51:16 posle podne »
takmicar 48 je sjajan :lol: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #267 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:53:19 posle podne »
takmicar 48 je sjajan :lol: :twisted:
..sta hoces..bio je 4!!!!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #268 poslato: Oktobar 12, 2007, 12:53:54 posle podne »
 :lol: zvezda u usponu  :lol:
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ivan_nikolic 7 weeks out
« Odgovor #269 poslato: Oktobar 12, 2007, 01:02:23 posle podne »
takmicar 48 je sjajan :lol: :twisted:
..sta hoces..bio je 4!!!!

Zamalo do medalje :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!