Septembar 23, 2024, 12:31:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: The Natural and The Axe Murderer training!  (Pročitano 1327 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
The Natural and The Axe Murderer training!
« poslato: Avgust 20, 2007, 12:10:42 pre podne »
MMA legenda Wanderlei Silva trenirao je u Couturevom gymu gdje mu i pomaze da se spremi za odbranu pojasa od Gabriela Gonzage.

Evo sta Randy kaze o njemu: "Sjajno je imati ga u mom gymu, vrlo sam zeljan da mu udjem u mozak, istrazim njegove trening taktike i tehnike, takodje bih vrlo volio da izgradimo odnos za ubuduce. Danasnji trening je bio odlican, radili smo na parteru, half guard i mounth i on je izvaredan protivnik u obije situacije.”

Wand je prokomentarisao da je vrlo zadovoljan sto je u Vegasu i da je odusevljen Randyjem: "Izuzetno je snazan na parteru, ima odlican jiu jitsu i sjajnu kondiciju. Mnogo je snazniji nego sto sam mislio!"
Wanderlei je cak i dao prognozu za glavnu bornu na UFC 74: “Randy je dobar za ovaj mec, spreman je, vrlo dobro boksuje, pobjedice!”

Sto se tice njegove borbe Silva je potvrdio da ce uci u Octagon 29. decembra, nada se da ce za protivnika imati Chuck Liddella.

Nakon UFC 74, Wanda cete moci uhvatiti u Randyevom Fizogen-Xtreme Couture MMA Training Centru u Wellingtonu, Florida.

Nekoliko slika sa ovog treninga...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: The Natural and The Axe Murderer training!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2007, 02:22:19 posle podne »
dva kralja.
Super je vidjeti da zajedno treniraju

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: The Natural and The Axe Murderer training!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 20, 2007, 02:47:59 posle podne »
bas tako:-D

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: The Natural and The Axe Murderer training!
« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2007, 11:37:56 pre podne »
Kad njih dvojcu vidim zajedno dodje mi da zaplacem :D :D :D