Septembar 18, 2024, 03:29:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Nitrox therapy  (Pročitano 9119 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Nitrox therapy
« Odgovor #15 poslato: Avgust 29, 2007, 05:12:50 posle podne »
odradis trening i dodjes kuci i imas osecaj da nisi pomaknuo ni jedan teg, kilaze svaki trening skacu
jesi li svjestan sto si napisao?i dali je tvoj trening intenzivan onako kako bi trebalo da bude nema toga suplementa pomocu kojeg bi se osjecao kao da nisi mako teg.Kilaze svaki trening skacu?necu dalje da pisem

Van mreže Infected

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
    • MrdniSe
Odg: Nitrox therapy
« Odgovor #16 poslato: Avgust 29, 2007, 08:50:19 posle podne »
jbg. ja sam trenirao 8 meseci pre nego sto sam probao xpand...a to da sam svaki trening povecavao kilaze, iza toga stojim i dalje, postujem to sto si iskusniji i vise u ovome od mene i znas materiju mnogo bolje, ali ne vidim razloga zasto bih lagao...eto taj deo da se osecas kado nisi pomaknuo ni jedan teg nisam mislio da cete shvatiti bas toliko bukvalno, ali eto nema veze, mozda sam ja tu preterao malo, ali ostalo je na mestu....

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Nitrox therapy
« Odgovor #17 poslato: Avgust 29, 2007, 10:25:40 posle podne »
Meni zajebanije deluje ovo sa kilazama  :lol:

Spartak

  • Gost
Odg: Nitrox therapy
« Odgovor #18 poslato: Avgust 29, 2007, 11:46:34 posle podne »
sto se tice kilaza,mozda jednostavno nisi ni bio svjestan svog potencijala,mozda sebe nisi prije tjerao do maksimuma?

Van mreže Infected

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
    • MrdniSe
Odg: Nitrox therapy
« Odgovor #19 poslato: Avgust 30, 2007, 12:49:30 pre podne »
pa jbg. moguce da je i to, iako sam se ja uvek trudio...mozda je to i psihicki uticalo na mene pa sam se trudio vise nego ranije pa je ispalo da je za sve zasluzan xpand, ne znam jbg. sad cu ga ponovo uzeti pa cemo videti...a sto se tice mase, nisam rekao da sam dobio 5kg CISTIH misica...a i lepo sam se  'prosirio' dok sam to pio...