Septembar 18, 2024, 03:20:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)  (Pročitano 5960 puta)

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« poslato: Jul 31, 2007, 09:26:17 pre podne »
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #1 poslato: Jul 31, 2007, 01:38:57 posle podne »
Snazno,snazno...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2007, 05:24:05 posle podne »
jako nema sta, samo me zanima vase misljenje, meni se cini da mu zadnjica nije sve vreme u kontaktu sa klupom, da li se to meni cini ili sam u pravu?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #3 poslato: Jul 31, 2007, 07:33:01 posle podne »
Tako deluje,mada je tesko videti.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2007, 08:16:48 posle podne »
pa da lose se vidi,evidentno je da se pomera,ali ne mogu 100% da tvrdim da li gubi kontakt sa klupom


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #5 poslato: Avgust 01, 2007, 08:59:32 pre podne »
Do prosle godine se tolerisalo u IPF-u/narocito u Americi!!!/ da zadnjica bude u vazduhu tj da ima kontakt kozom ,ali da je tezinom u vazduhu.

Pocetkom ove su najavili da to nece vise tolerisati,ali kao sto se vidi po mnogobrojnim liftovima s pocetka godine ipak nije tako,bar kod najboljih takmicara......


Mislim da je bilo protesta i od strane liftera u Americi ,a i od strane drugih federacija na najavljeno poostrenje ,tako da, za sada, je to urodilo plodom....


Uostalom, videcemo....mozda su ipak najrealnija pravila u WBO federaciji,koja dozvoljava oslanjanje na prste kod bencha i umereno tolerise odizanje zadnice....


 
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #6 poslato: Avgust 01, 2007, 09:06:53 pre podne »
jako nema sta, samo me zanima vase misljenje, meni se cini da mu zadnjica nije sve vreme u kontaktu sa klupom, da li se to meni cini ili sam u pravu?

Nezgodno je da komentarises takav benc, a da ne uvredis takmicara. I meni se cini da je zadnjica lebdela barem sekundu. Ali u svakom slucaju tip je jak.

Ovo je verovatno jedan od uspesnih pokusaja koji nikad nece biti verifikovan kao IPF rekord.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #7 poslato: Avgust 01, 2007, 09:08:31 pre podne »
Do prosle godine se tolerisalo u IPF-u/narocito u Americi!!!/ da zadnjica bude u vazduhu tj da ima kontakt kozom ,ali da je tezinom u vazduhu.

Pocetkom ove su najavili da to nece vise tolerisati,ali kao sto se vidi po mnogobrojnim liftovima s pocetka godine ipak nije tako,bar kod najboljih takmicara......


Mislim da je bilo protesta i od strane liftera u Americi ,a i od strane drugih federacija na najavljeno poostrenje ,tako da, za sada, je to urodilo plodom....


Uostalom, videcemo....mozda su ipak najrealnija pravila u WBO federaciji,koja dozvoljava oslanjanje na prste kod bencha i umereno tolerise odizanje zadnice....


 


Ne postoji ni jedna federacija koje tolerise dizadnje zajednica. Jer to je jedno od nepromenljivih pravila benc presa u svim federacijama.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #8 poslato: Avgust 01, 2007, 09:54:18 pre podne »
Citat :

"..da ima kontakt kozom ,ali da je tezinom u vazduhu."


Objasnio sam predhodno na sta sam mislio ,kad sam ono napisao,tako da primedba ne stoji.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #9 poslato: Avgust 01, 2007, 11:21:44 pre podne »
Ako ima kontakt - nije dizanje. Pa ga odizanjem ne mozemo ni zvati, dragi Argon.

Ne mozes da malo dignes zadnjicu na bencu, da budes malo trudna, ili malo upisam. To su kategorije gde "ili jesi ili nisi".
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #10 poslato: Avgust 01, 2007, 11:35:54 pre podne »
Ako hoces da banalizujes, ti banalizuj, ali mi je veoma dobro poznato sta se sve radi da se odizanje ne vidi i kako se sve to radi.....

Evo ti ga Svensson,pa pogledaj ponovo.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #11 poslato: Avgust 02, 2007, 08:56:22 pre podne »
Pa, milim te,  pojasni i nama, kako dvojica sudija koji sede sa strane mogu biti dovedena u situaciju "nebrano grozdje" da ne vide kad neko odigne zadnjicu.

Hvala
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #12 poslato: Avgust 02, 2007, 09:45:23 pre podne »
Stani bre covece,pa zar i sam ne rece, da ti se ucinilo "da je lebdela za sekund"?

A sta je to?

Pa, zar nisi i sam video koliko samo ima slucajeva "sumljvih" liftova?


Koliko nezakljucanih laktova,koliko nedovoljno dubokih cucnjeva,koliko oblih ledja sa tegom naslonjenim na butine.....


Pa,nismo valjda deca...  Ili se samo preganjamo?


Ne bih voleo da je tako.

 
Sto se tice tvog potpisa,nadam se da nije podrugljiv,jer sam rekao ono sto sam video svojim ocima.



Ovo moze ,a i ne mora da ti se svidja. Nadam se, samo, da ovo nisi stavio u potpis samo zbog obicne sujete.


Ovo kazem,jer biti sujetan je toliko bez veze,pogotovu kada imas uspeha onoliko koliko si ti imao u ovom sportu.


Iskreno te pozdravljam.
"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #13 poslato: Avgust 02, 2007, 09:55:58 pre podne »
Ovo za potpis je zezanje. Malo sportsko zezanje. Jer odrasao covek stoji iza onog sto kaze, a tek kad napise... Ne shvati ovo lose. Ovo je samo learning experience.

U ostalom ja, recomo, volim da me citiraju i uglavnom pazim sta pisem. A ti sto napisao sta si napisao, kazes u afektu. Ajde pusti 7 dana da stoji to u potpisu, pa ako ti smeta sklanjam. Casna rec.


A sto se tice lebdenja guze, nisam hteo da se izjasnim "ovo je neregularan pokusaj" jer nisam bio u poziciji bocnog sudije pa da vidim. Posredno zakljucujem da je izuzetno sumnjivo. Sudiji nema sta da je sumnjivo, on vidi i izjasnjava se sa DA (belo) i NE (crvrno), nema mozda kod njega.


I jos nesto. Dobio sam par licnih poruka u kojima te ljudi spominju u losem kontekstu. Neke nerviras a neke zasmejavas. Mislim da sa malo paznje i tolerancije to mozes da ispravis. Ako nista drugo, bar si pametan, pa ima prostora da se nadam da "stari pas nauci novi trik"


Dakle drz se istine i ne napadaj nikoga jer forum je samo razmena misljenja i trazenja istine.


Dakle iduceg cetvrtka, ako ti kazes, sklanjam tvoj citat iz mog potpisa.


Uzgred sta ti smeta ako mislis da je tacno to sto si napisao nema sta da se sekiras. A ako si promenio misljenje objasni nam.



"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže aragorn

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 410
Odg: Fredrik Svensson's IPF World Record in benchpress (345,5 kg)
« Odgovor #14 poslato: Avgust 02, 2007, 10:30:22 pre podne »
Da li me ti ljudi poznaju licno?

Da me znaju licno,sigurno ne bi ih zasmejavao....A ako nekoga nerviram,to je njegova stvar ,jer uopste me ne interesuje da  nekome koketiram samo zato da mu budem simpatican ili ne.

Ili su se pronasli u mom pisanju?

Znam da nisam pisao iz razloga da vredjam ili iritiram ikoga i to mi je dovoljno.


Znas kako,ja sam porodican covek, koji ovde ucestvuje iz ljubavi prema gvozdju.I to je to.


Pored toga,daleko od toga da sam nepogresiv ili da ne napisem neku "frljooku",ALI NE DA VREDJAM .


Pa,ljudi smo .            Valjda.


I ovde cu stati,jer postaje zamorno imam preca posla,a siguran sam i ti.


Poz

"Ja sam Put,Istina i Zivot"Hristos Gospod