Septembar 24, 2024, 05:18:42 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Kim Perez  (Pročitano 25169 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Kim Perez
« Odgovor #60 poslato: Jul 30, 2007, 04:03:51 posle podne »
U slike zene koliko ja znam idu zene koje se bave sportom i takmice, i imaju neke rezultate u b.b. fitnessu ili koje vec kategorije postoje, kome se ne svidja ovaj podforum neka gleda podforum sexy pa tamo te diskusije tog tipa sexy ili ne itd...... ovo je samo moje misljenje....pozdrav svima
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #61 poslato: Jul 30, 2007, 04:05:38 posle podne »
U slike zene koliko ja znam idu zene koje se bave sportom i takmice, i imaju neke rezultate u b.b. fitnessu ili koje vec kategorije postoje, kome se ne svidja ovaj podforum neka gleda podforum sexy pa tamo te diskusije tog tipa sexy ili ne itd...... ovo je samo moje misljenje....pozdrav svima
..

CEK MALISA..KAKO TO MISLIS???.......U STVARI..STR8 TO HEAD....

STA TRABUNJAS?????

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Kim Perez
« Odgovor #62 poslato: Jul 30, 2007, 04:21:38 posle podne »
Ma mali je u pravu da ovde idu i slike bb zena kao i fitness modela...Mislim da je to hteo da kaze...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #63 poslato: Jul 30, 2007, 04:26:29 posle podne »
Ma mali je u pravu da ovde idu i slike bb zena kao i fitness modela...Mislim da je to hteo da kaze...
..

ISKRENO SE NADAM DA JE TO MISLIO....

AL SE BOJIM DA MU JE NESTO DRUGO NA PAMETI..

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Kim Perez
« Odgovor #64 poslato: Jul 30, 2007, 04:31:43 posle podne »
E to htedoh da kazem ovde idu slike zena koje se bave bb-om i fitnesom, i da je svako dostignuce u obimu misica, simetriji itd.  za pohvalu, a ne za pljuvanje, naravno da  treba i da se napise neka kritika ako postoji, ali neki ljudi preteruju, pljuju a ne kritikuju....meni licno nije jasno kako neko moze da ima obraza da pljuje nekog ko se trudi da postigne nesto.....
« Poslednja izmena: Jul 30, 2007, 04:39:49 posle podne PitBull »
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #65 poslato: Jul 30, 2007, 04:43:36 posle podne »
E to htedoh da kazem ovde idu slike zena koje se bave bb-om i fitnesom, i da je svako dostignuce u obimu misica, simetriji itd.  za pohvalu, a ne za pljuvanje, naravno da  treba i da se napise neka kritika ako postoji, ali neki ljudi preteruju, pljuju a ne kritikuju....meni licno nije jasno kako neko moze da ima obraza da pljuje nekog ko se trudi da postigne nesto.....
...

JA NEZNAM JEL TI DOBRO CITAS..ILI NEZNAS DA CITAS..ILI NECES DA CITAS..ILI SI DVOSPLOAC...

KO OVDE PLJUJE KLINJO BILO STA..???

OSIM ONOGA DA JE MISLJENJ OSPTE DA JE OVO ODVRATNO I POTPUNO NE SEXY,I NEPOTREBNO JEDNOJ ZENI???

AKO NJU OVO CICNI SRETNIM..ONDA MENE JOS VISE..

KAPA DOLZE ZA ONO STO JE NAPRAVILA I URADILA...

ALI SE OVDE PRICA O NECUMU DRUGOM.

DAKLE...ILI SI PIJAN ILI SI JEO BUNIKE......

STVARNO MI NISU JASNI OVAKO DEBELNI KOMENTARI...ILI SI TI SE OSETIO PROZVANIM????????

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Kim Perez
« Odgovor #66 poslato: Jul 30, 2007, 04:46:04 posle podne »
E to htedoh da kazem ovde idu slike zena koje se bave bb-om i fitnesom, i da je svako dostignuce u obimu misica, simetriji itd.  za pohvalu, a ne za pljuvanje, naravno da  treba i da se napise neka kritika ako postoji, ali neki ljudi preteruju, pljuju a ne kritikuju....meni licno nije jasno kako neko moze da ima obraza da pljuje nekog ko se trudi da postigne nesto.....
...

JA NEZNAM JEL TI DOBRO CITAS..ILI NEZNAS DA CITAS..ILI NECES DA CITAS..ILI SI DVOSPLOAC...

KO OVDE PLJUJE KLINJO BILO STA..???

OSIM ONOGA DA JE MISLJENJ OSPTE DA JE OVO ODVRATNO I POTPUNO NE SEXY,I NEPOTREBNO JEDNOJ ZENI???

AKO NJU OVO CICNI SRETNIM..ONDA MENE JOS VISE..

KAPA DOLZE ZA ONO STO JE NAPRAVILA I URADILA...

ALI SE OVDE PRICA O NECUMU DRUGOM.

DAKLE...ILI SI PIJAN ILI SI JEO BUNIKE......

STVARNO MI NISU JASNI OVAKO DEBELNI KOMENTARI...ILI SI TI SE OSETIO PROZVANIM????????
mislio sam da je pljuvanje komentar tipa bolesno itd....
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #67 poslato: Jul 30, 2007, 04:48:56 posle podne »
I SAM KAZES DA JE TO KOMENTAR...

NEZNAM GDE SI TO VIDEO......A PLJUVANJE JE KADA NEGO NPR..KO U ZIVTU NIJE DEIGAO TEG I NEMA NISTA IZA SEBE KAZE DA JE TO BOLESNO..

ISTO TAKO JE I PERVERZNO DA NEKO KO NIJE DIGAO TEG I IZLGEDA KAO VRECA GOVANA DAJE KOEMTARA TIPA..DIVNO..EXTRA..SUPER.....

KPAISH.?/

A SADA LEPO NADJI SVE HIGLIGHTSE GDE SE OVDE PLJUJE KAKO TI AKZES PA DA KOEMNTARISEMO

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Kim Perez
« Odgovor #68 poslato: Jul 30, 2007, 04:55:54 posle podne »
I SAM KAZES DA JE TO KOMENTAR...

NEZNAM GDE SI TO VIDEO......A PLJUVANJE JE KADA NEGO NPR..KO U ZIVTU NIJE DEIGAO TEG I NEMA NISTA IZA SEBE KAZE DA JE TO BOLESNO..

ISTO TAKO JE I PERVERZNO DA NEKO KO NIJE DIGAO TEG I IZLGEDA KAO VRECA GOVANA DAJE KOEMTARA TIPA..DIVNO..EXTRA..SUPER.....

KPAISH.?/

A SADA LEPO NADJI SVE HIGLIGHTSE GDE SE OVDE PLJUJE KAKO TI AKZES PA DA KOEMNTARISEMO
ok kapiram
ali ovaj comment da je bolesno je izbrisan, jer ga nema a znam da sam se cudio da  je to neko napisao,
no nebitno shvatio sam sta si hteo da kazes...
Liberte toujours

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #69 poslato: Jul 30, 2007, 04:57:10 posle podne »
 :shock:

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Kim Perez
« Odgovor #70 poslato: Jul 30, 2007, 05:31:11 posle podne »
JA NIKAKO NE MOGU DA SHVATIM ZASTO UPO0RNO SE PRICA U KONTRA SMERU....

DAKLE...KIM PEREZE...PERFKETNA BODI BILDERKA..TU NEMA GOVRA..
IMA SVE STO TREBA DA IMA JENDA POBEDNICA U ZENSKOM BB..MADA ONA NIJE MS OLIMP...I KAKO STVARI STOJE,NECE NI BITI......LOBI I TE FORE.

IDEMO DALJE....

AKO SMO DAKLE OVO APSORBIRALI..DA JE KIM SAVRSENA BODI BILDERKA IDEMO SADA NA MISLJENJA..

NARAVO DA SU MISLJENJA RAZLICITA I DA SVAKO TREBA D AIMAS VOJE MISLJENJE...TU NEMA DILEME.

ALI BRKATI BABE I ZABE TO NIKAKO NE IDE...

MANIMAL BURAZERE.....OVO EJSTE BB FORUM...ALI NA ELITNIM BOARDOVIMA SIROM SVETA CES SVAGDE DA VIDIS FITNES MODELE KOJI SU U VECOJ MERI ZASTUIPLJENI NEGO BODI BILDEREKE....

DAKLE..NARAVNO DA POSTOJE MUSKARCI KOJIMA JE OVO LEPO I PRIVLACNO..TO JE NJIHOV PROBLEM..

JA SAM OVDE IZNEO SVOJ STAV..DA JE UZASNO I SVE JESTE ALI SEXY NIJE.......

A NA OVOM FORUMU CE SLIKA FTINES BAYBA DA BUDE DOK JE FORUMA I TA POLITIKA SE NECE MENJATI SIGRUNO....

NARAVNO DA CE I SLIKA OD ZENA POPUT KIM DA BUDE..GLUPO JE I DA IH NE BUDE.....

ALI OVDE JE BILO RECI O TOME DALI JE KIM SEXY,PRIVLACNA,LEPA,ZGODNA..OR WHATEVER..

Samo polako, ne mislim ja to ozbiljno. Zajebavam se, po prirodi sam zajebant. Idemo dalje u nove pobijede.

Ziveo EXTREME Forum!!!!!!!!!!!
« Poslednja izmena: Jul 30, 2007, 05:32:43 posle podne Manimal »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Kim Perez
« Odgovor #71 poslato: Jul 31, 2007, 01:14:13 pre podne »
@Pit
ja sam rekao da je ovo kako Kim izgleda bolesno!(nemam pojma zasto je to neko izbrisao),  meni je to bolesno i prevazilazi svake granice estetike, da se ja pitam ja bih i ukinuo tu kategoriju u kojoj se ona takmici...jer moje mislenje je da nije ni sport ni prirodno ni normalno da neka zena napravi od sebe to sto je ona napravila-nit je njoj u glavi sve kako treba... i mozete da pricate sta god hocete i da pisete na 350 strana...i da spominjete neki respect?????? alo bre...pa sta sada treba respectovati svaku budalu koja napravi freaka od sebe... jer vi razmisljate mozda u pravcu da je taj trud mozda uzaludan? pa gledaj to ovako, sta sada treba postovati one psiholoske slucajeve  muskaraca-trandza ili sta vec, sto se oblace u zensku odecu, igradjuju sebi sise u grudi, i uvlace kare? neee po vama je trud taj koji su ulozili da bi izgledali ko cirkuske tacke- ono  sto je bitno-hajde dajmo im respect...katastrofa....
ovo jeste bodibilding forum , ali ovo sto Kim Perez predstavlja -nije ni blizu bodibildinga(moje misljenjei), to je freak show i ko voli da uziva u njemu nek izvoli...ko se lozi na ovakvo nesto...khm... no coment...
znaci ja nisam znao da ovakvo nesto postoji dok nisu bile zakacene slike ovog cuda , a nisam ni znao da postoje oni kojima ovo izgleda lepo , pa cak i zenstveno jbt
a o njenom zdravlju  i kolicinu hemije koju je ona unela u sebe ...to da bolje ne spominjemo-evo Pedja ili neko ko se razume u to moze da kaze sta to znaci za zenu ... mi muskarci imamo prirodno vecu kolicinu testa...sta bi bilo sa nekim likom da se nasprica estrogenom... jel bi vama ribama izgledao lepo i normalno...DAKLE OVO NEMA VEZE SA BODIBILDINGOM...
i nema sta ko da se ljuti i da mi brisse post... ovo je forum , svako ima svoje misljenje i treba da ga iznese...zato i postoje forumi
e sada nekome se to svidja nekome ne...i ova tema ne treba uopste da ide dalje sa prepucavanjem- razlicita misljenja, ima nas raznih i CAO - kaci dalje slike ko voli da gleda neka gleda...nista strasno, ja mislim ovako , ti mislis onako...i gotovo

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Kim Perez
« Odgovor #72 poslato: Jul 31, 2007, 01:30:41 pre podne »
bravo pirat! lepo objasnjeno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #73 poslato: Jul 31, 2007, 06:01:05 pre podne »
@PIRAT.

SVE SI LEPO REKAO.

SAMO NA ZALOST..OVO JESTE BODIBILDING,KATEGORIJA PROF ZENE..!!!..I TU NEMA DIDLETEM.

SVE OVO OSTALO.JE TACNO RECENO

hunter

  • Gost
Odg: Kim Perez
« Odgovor #74 poslato: Avgust 06, 2007, 02:41:42 posle podne »
@Pit
ja sam rekao da je ovo kako Kim izgleda bolesno!(nemam pojma zasto je to neko izbrisao),  meni je to bolesno i prevazilazi svake granice estetike, da se ja pitam ja bih i ukinuo tu kategoriju u kojoj se ona takmici...jer moje mislenje je da nije ni sport ni prirodno ni normalno da neka zena napravi od sebe to sto je ona napravila-nit je njoj u glavi sve kako treba... i mozete da pricate sta god hocete i da pisete na 350 strana...i da spominjete neki respect?????? alo bre...pa sta sada treba respectovati svaku budalu koja napravi freaka od sebe... jer vi razmisljate mozda u pravcu da je taj trud mozda uzaludan? pa gledaj to ovako, sta sada treba postovati one psiholoske slucajeve  muskaraca-trandza ili sta vec, sto se oblace u zensku odecu, igradjuju sebi sise u grudi, i uvlace kare? neee po vama je trud taj koji su ulozili da bi izgledali ko cirkuske tacke- ono  sto je bitno-hajde dajmo im respect...katastrofa....
ovo jeste bodibilding forum , ali ovo sto Kim Perez predstavlja -nije ni blizu bodibildinga(moje misljenjei), to je freak show i ko voli da uziva u njemu nek izvoli...ko se lozi na ovakvo nesto...khm... no coment...
znaci ja nisam znao da ovakvo nesto postoji dok nisu bile zakacene slike ovog cuda , a nisam ni znao da postoje oni kojima ovo izgleda lepo , pa cak i zenstveno jbt
a o njenom zdravlju  i kolicinu hemije koju je ona unela u sebe ...to da bolje ne spominjemo-evo Pedja ili neko ko se razume u to moze da kaze sta to znaci za zenu ... mi muskarci imamo prirodno vecu kolicinu testa...sta bi bilo sa nekim likom da se nasprica estrogenom... jel bi vama ribama izgledao lepo i normalno...DAKLE OVO NEMA VEZE SA BODIBILDINGOM...
i nema sta ko da se ljuti i da mi brisse post... ovo je forum , svako ima svoje misljenje i treba da ga iznese...zato i postoje forumi
e sada nekome se to svidja nekome ne...i ova tema ne treba uopste da ide dalje sa prepucavanjem- razlicita misljenja, ima nas raznih i CAO - kaci dalje slike ko voli da gleda neka gleda...nista strasno, ja mislim ovako , ti mislis onako...i gotovo

slazem se. Freak show. Ako je njoj lepo, svaka cast, ali neprirodno jeste. Prvo, gomilu muskih polnih hormona je sasula u sebe, sta je tu za respekt? Sa toliko testosterona, prirodnog ili sintetickog zensko vise nije zensko. Nema sise, ne razmislja kao zensko, jajnici su joj se verovatno pretvorili u dve vezivnotkivne trake. Sta je tu za respekt?