Septembar 28, 2024, 11:32:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 809162 puta)

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: KREATIN
« Odgovor #360 poslato: Jul 15, 2006, 01:58:32 pre podne »
Posle koliko dana uzimanja kreatina moze da se primeti neka razlika (a da je to pogurao samo kreatin)?

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: KREATIN
« Odgovor #361 poslato: Jul 15, 2006, 11:27:20 pre podne »
SCITEC-ov creatin je totalan shit. Ne mogu da verujem kako sam se zavebao!! Prodavac mi je u KG-u ishvalio taj creatin - u pitanju je ULTRAPURE. Uzimam vec tri nedelje, treniram bas kao zivotinja, jedem samo kvalitetnu hranu kao svinja, svaki dan ULTIMAT-ov GLUTAPURE 20g i UNIVERSAL-ov ANIMALPAK  2 sata pred trening, naravno sve to propraceno WHEY-om ( oko 3-4 shake-a dnevno). Sve sem kreatina uzimam oko 3 meseca u slicnim kolicinama. Ocekivao sam od ovog kreatina barem neki pristojan rezultat.Ljudi kroz 20 i neki dan tezi sam samo 2kg, razliku u velicini misica gotovo da i ne primecujem, u snazi vrlo malo. Imam 25 god i pre 4 god sam probao TWINLAB-ov kreatin(pakovanje od 1kg), "otezao" sam 6-7kg za vreme koriscenja, tako da sam sigurno responder. Nadao sam se barem pristojnom rezultatu od ovog kreatina, ali.....
 Savet svima izbegavajte SCITEC u sirokom luku, TOTALNI SHIT!!!!!! Nadam se da ce sto vise ljudi procitati moj post i da ce uvoznik ostati sa neprodatim kolicinama ovog      
(ne znam kako da ga nazovem)
kreatina. Sta li su stavili u njega?? Ima li kakvih toksicnih supstanci. Voleo bih da podelim svoja iskustva sa ljudima koji su oprobali SCITEC-ov kreatin takodje. Inace se bavim sportom vec 12 god (atletika 2 god, box 2,5 god, kosarka, tenis, snowboard 2-3 meseca u sezoni, BMX flatland, teretana zadnje 3 god aktivno i jos 4 pre toga periodicno). Razmisljem da prestanem da ga uzimam i da ga "pregazim" sa recimo Labradom ili da nastavim da uzimam SCITEC jednostavno zato sto sam vec dao pare za to SR*NJE ali u malo jacim dozama posto sam fazu punjenja odavno zavrsio, kada sam video da jako slabo radi ili cak da ne radi uopste popeo sam dnevnu dozu na 5g pre i 10g posle treninga, mozda je jos malo popenjem na 20g (dodam jos 5g i ujutru), ako se uopste odlucim da nastavim da ga uzimam. Ako moze jedan savet. Razmisljam da dodam jos i TWINLAB Tribulus, cisto da pojacam malo sintezu proteina,  
ima li ko kakva iskustva sa tribulusom?  8O

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: KREATIN
« Odgovor #362 poslato: Jul 15, 2006, 03:30:30 posle podne »
Offtopic

Iz KGa si? Gde ides u teretanu?

Ja uzimam Prolabov kreatin vec dve nedelje i nista nisam primetio. Verovatno treba jos vremena... :?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: KREATIN
« Odgovor #363 poslato: Jul 15, 2006, 04:56:12 posle podne »
sjecam se da se moj brat od scitec kreatina bas bio nabildovo samo tako prije par godina ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Re: KREATIN
« Odgovor #364 poslato: Jul 16, 2006, 06:50:03 posle podne »
Mene interesuje od cega se kreatin dobiva odnosno kako se pravi.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: KREATIN
« Odgovor #365 poslato: Jul 16, 2006, 10:45:55 posle podne »
Nadju se dva Creatina, muski i zenski i onda rade svasta i rode se mali Creatini...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: KREATIN
« Odgovor #366 poslato: Jul 17, 2006, 12:09:50 pre podne »
:lol: :lol:
a BajoTek i njemu slicni pokojnici nastaju ukrstanjem dva peder kreatina :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: KREATIN
« Odgovor #367 poslato: Jul 17, 2006, 07:06:44 pre podne »
To je to! Kako drugacije???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #368 poslato: Jul 17, 2006, 07:08:20 pre podne »
Citat: ARHB
Mene interesuje od cega se kreatin dobiva odnosno kako se pravi.


kreatin je sastavljen iz tri amino kiseline , najbolje da procitas clanak o kreatinu na prvoj strani ovog topica

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Re: KREATIN
« Odgovor #369 poslato: Jul 17, 2006, 08:12:08 pre podne »
Zahvaljujem remetik i h2so4 na vrlo kreativnim i duhovitim odgovorima

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Re: KREATIN
« Odgovor #370 poslato: Jul 17, 2006, 08:17:23 pre podne »
Markoni procito sam onaj tekst ali mene interesuje kako se dobija, odakle se izoluju te aminokiseline, npr iz mesa ili neceg drugog

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KREATIN
« Odgovor #371 poslato: Jul 17, 2006, 08:32:56 pre podne »
da znas da me nije nikada zanimalo ali ajde pogledacu da vidim kakav je proces , znam samo da firme kupe kreatin najcesce iz kine ili najbolji i nemacke pa obradjuju

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KREATIN
« Odgovor #372 poslato: Jul 19, 2006, 05:16:13 posle podne »
Samo neshto da pitam. Negde sam cuo, da je dobro piti kreatin sa sokom od svezeg cedjenog brekve. Da li je to istina, ili ima nekakve veze sa uzimanjem kreatinom?

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: KREATIN
« Odgovor #373 poslato: Jul 19, 2006, 06:12:42 posle podne »
Ja iskreno nemam pojma o tome, mislim da nije neophodno uzimati ga sa nekim sokom a kamoli cedjenim - u principu efekat je isti, zar ne?

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: KREATIN
« Odgovor #374 poslato: Jul 19, 2006, 07:18:39 posle podne »
Citat: materijalmen
Samo neshto da pitam. Negde sam cuo, da je dobro piti kreatin sa sokom od svezeg cedjenog brekve. Da li je to istina, ili ima nekakve veze sa uzimanjem kreatinom?


procitaj prve dve strane ovog topica i bice ti jasnije