Jun 23, 2024, 05:24:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 778857 puta)

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #180 poslato: April 08, 2006, 09:46:01 pre podne »
posle 6 dana predji na 5g ujutru ili pre treninga a posle treninga 10g ili 15g,pa vidi sta cce da bude...Mozda ti punjenje ne odgovara.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #181 poslato: April 08, 2006, 10:19:05 pre podne »
Nema to veze sa punjenjem ili ne punjenjem,ako je non-responder dzaba sve.Sacekaj jos malo,treba verovatno vremena da "proradi" :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #182 poslato: April 08, 2006, 11:30:11 pre podne »
hvala na savjetima.hvala ti markoni ,ne znam mozda dal da te poslusam pa da probam mozda upali.sasacg dal stvarno to mislis ili se salis???mozda dok popijem svih pola kg mozda mi se sta i primi ili opet kontam ako mi se nije primilo do sada mozda nece nikako ??

P.S.
jedna cajna kaskica je otprilike pet grama,jesam li upravu ??

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #183 poslato: April 08, 2006, 12:01:24 posle podne »
Citat: sasacg
Nema to veze sa punjenjem ili ne punjenjem,ako je non-responder dzaba sve.Sacekaj jos malo,treba verovatno vremena da "proradi" :D


pazi, prosli put kad sam radio punjenje smatram da sam radio bez veze,jednostavno tih 5g x 4 dnevno je bilo baceno,ama bas nista.Od tada ne radim punjenje.5g ujutru i 1o posle treninga radi kao ludo,vec posle cetvrtog dana.  :wink:

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #184 poslato: April 08, 2006, 01:20:31 posle podne »
aha.hvala ti puno.znaci jednu punu kaskicu ujutru sa vodom i deks,a poslije treninga dvije kaskice u pwm( to je otprilike 10 grama-2 kaskice) ????

a danima kada ne treniras kako onda uzimas i kada.dva puta po 5 grama.jel ???

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #185 poslato: April 08, 2006, 01:22:31 posle podne »
da.ujutru i popodne

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #186 poslato: April 08, 2006, 01:34:23 posle podne »
aha.hvala puno.tako cu od sutra i poceti ;)

a jel to bio taj isti kreatin s kojim si radio i punjenje ili si to poceo praktikovati tek kada si uzeo neki drugi ??

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #187 poslato: April 08, 2006, 01:38:00 posle podne »
Markoni87,ti si cini mi se napisao da prestane da radi punjenje i da ce mu zbog toga poceti da deluje kreatin,nesto u tim smislu.Slazem se da je punjenje nepotrebno,ali ako je non-responder jednostavno nece reagovati na na 5-10-15-50g :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #188 poslato: April 08, 2006, 01:48:26 posle podne »
Citat: sasacg
Markoni87,ti si cini mi se napisao da prestane da radi punjenje i da ce mu zbog toga poceti da deluje kreatin,nesto u tim smislu.Slazem se da je punjenje nepotrebno,ali ako je non-responder jednostavno nece reagovati na na 5-10-15-50g :D


ne sasa,nisam napisao ce mu zbog toga poceti da radi kreatin,nego ja za vreme punjenja ne osecam nista,pa sam prestao da ga radim.a kakda uzumam 5g ujutru i 10g ili 15g posle treninga bez punjenja meni je super.Ako je non responder,pravac kanta...

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #189 poslato: April 08, 2006, 01:51:09 posle podne »
ma znam,ko zna,volio bi da se hoce bar malo primiti zato pitam  markonia87 jel to bio isti taj kreatin.da znam ako budem uzmao naredni put kreatin dal da radim punjenje ili da radim ovako kao sto on kaze pa mu se primilo.

mada posto je ovo pred istekom roka tj. rok mu vazi do 28.4.2006 ,mozda je do toga pa nece ni punjenje.

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #190 poslato: April 08, 2006, 01:54:03 posle podne »
rok trajanja je manje bitan.Na mom je rok bio do 24 marta, a sad je 8 april i sve je ok  :twisted:  :twisted: Ako mi bude nesto javicu vam  :wink:  :lol:

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #191 poslato: April 08, 2006, 02:08:59 posle podne »
hehehehehe.pocet ce ti opadati kosa :D znaci to je taj isti kreatin s kojim si radio fazu punjenja gdje ti se nije primio i koji ti se sada prima ali ovom drugom metodom ???

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: KREATIN
« Odgovor #192 poslato: April 08, 2006, 02:13:10 posle podne »
pazi,nisi me razumeo,NIJEDNA vaza punjenja mi se nije primila.JEdnostavno meni punjenje ne odgovara.Vise punjenje i ne radim.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #193 poslato: April 08, 2006, 02:15:12 posle podne »
Citat: markoni87
pazi,nisi me razumeo,NIJEDNA vaza punjenja mi se nije primila.JEdnostavno meni punjenje ne odgovara.Vise punjenje i ne radim.
.NE AZUMEM ZASTO SE PRAVDAS..JA SAM JEDNOM U ZIVOTU RADIO TO PUNJENJE I NIAKDA VISE..VEC SAM NEGDE PISAO O TOME..

JA SMTRAM DA JE TO NSITA...SMTRAM DA NASE TELO NIJE AJSTUK PA DA GA PUNIM PERJEM PA KOLIKO STANE-STANE.....

NIEJ NI BITNO..

ENIVEJ...JEDNOM SAM GA RADIO I NIAKDA VISE...SADA BLEBNEM UJUTRO 5-10 GRAMA..PRED TRENING 5-10 GRAMA I POSLE TRENINGA U SJEK 10 GR......ALELUJA..

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #194 poslato: April 08, 2006, 02:15:16 posle podne »
oki shvatio sam,a jel ti to isti ili neki drugi kreatin ??