Septembar 24, 2024, 12:28:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: tekvondo-nacin zivota!?  (Pročitano 1596 puta)

Van mreže tristan

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
tekvondo-nacin zivota!?
« poslato: Jul 24, 2007, 09:51:45 pre podne »
Pozzzzz,ljudi.................
Imali ko na forumu da se bavi ovom vestinom..........
Ja sam 83god i bavim se njome vec 6-7god,prosle godine sam otvorio mali klubic u jabuci blizu panceva.................
U svojoj takmicarskoj karijeri i nisam imao mnogo meceve,bar za neki tkd standard,kasno sam poceo da treniram, ali od skora sam poceo da se takmicim u formama,ali kao sto vam je poznato, barem pretpostavljam, konkurencija poprilicno losa i nije neki izazov al se u ovoj disciplini covek uvek moze takmiciti sa samim sobom..........................................................
Naravno da idem u teretanu,samo dosad sam se takmicio u kategoriji -78 pa i nisam nesto radio na masi, al od januara sam poceo dizat kilazu pa i imam nekih 84kg, tako da sad imam priliku da spojim teretanu i tekvondo(napokon).........
Pisite da razmenimo iskustva............................................................

Van mreže JohnJRambo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 71
Odg: tekvondo-nacin zivota!?
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2007, 11:01:47 posle podne »
Taekwondo&Bodybuilding! No way!

Poomse&Fitness! OK!

Van mreže tristan

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: tekvondo-nacin zivota!?
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2007, 02:14:41 posle podne »
Pa naravno i to bi mi bio cilj,fitness look,isecen do kostiju sa nekom normalnom misnicnom masom    :o)

Van mreže pecazemun

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: tekvondo-nacin zivota!?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 10, 2007, 02:00:18 posle podne »
Pozdrav poznavaocima i ljubiteljima taekwondoa :)
Ja sam 1981, treniram ga kao malo jaci rekreativac, inace delim Rambov rezon, a cilj mi je Tristanov :)
Treniram od 2000-te i promenio sam evo 3 kluba...imao dosta povreda i neke prelome...ali mislim da sam nasao ljubav svog zivota-Taekwondo. :)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: tekvondo-nacin zivota!?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 10, 2007, 03:59:33 posle podne »
Taekwondo&Bodybuilding! No way!

Poomse&Fitness! OK!


tacno tako....ali taekwondo and bodybuilding...ne taekwondo i teretana....ovo drugo verovatno mora jedno sa drugim....kao sto u BB moras da imas kardio,ti onda ne treniras i BB i trcanje na 400m vec BB i kardio koji je potreban....

Van mreže power1000

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: tekvondo-nacin zivota!?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2007, 12:48:58 posle podne »
Pozdrav
Ako te zanimaju internacijonalna Takmicenj,mozes se obratiti u svaka doba meni,post sam u WTF Savezu a sva takmicenja u Nemackoj mozes i da gostujes kod mene.Sada 1-2 Decembra je PARK-CUP u Sindelfingenu.ako ti treba Kalendar Takmicenja poslacu ti(WTF kalendar)POZDRAV