Septembar 29, 2024, 11:30:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............  (Pročitano 46673 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #180 poslato: Oktobar 13, 2007, 01:57:48 posle podne »
Ja bi zamolio obrazovanog Kralja, da smakne taj proevropski avatar. Cudi me da jedan tako obrazovan Kralj dozvoljava sebi da ovako lijeci komplekse i frustracije.

Citiram Kralja: "Od Forum za Sport i BB postase forum Seljaka i Malogradzanskog ASocijalnog ponasanja Forum". :idea:


Dobro sada Kralju (lesbian hater), da se vratimo na temu i da te pitam posto si ti u centru zbivanja a mi seljaci i malogradzani prosto vapimo za novi info, ima li kakvih vijesti o Myostatin-u?

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #181 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:05:54 posle podne »
Nije do znanja i sta ko kako ume, nego kako ste me napali i ponizili bez razloga i ja sam morao da napustim forum. Upitajte se zasto od Foruma za BB postase forum prepiranja, ponizavanja, omalovazavanja i sta sve ne!!!   Ja sam samo definisao vase ponasanje  i nista vise.  Zato u buduce trudite se da budete pristojni i na temi. netreba nam ovde COOL i ljude koje samo cekaju da uzmu nekoga na zub!!! Pravi Sportisti su daleko od dosadasnjome ponasanju sa vase strane!!!
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #182 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:12:44 posle podne »
O MGF (factor) vec ga ljudi ovde koriste.  Sto je i skroz nova stvar u EU .  Dakle, ovde ima U Labs kolko hoces, i donose stvari od renomiranih proizvodzaca iz Kine. (mislim na IGF-1; MGF;GH.) A ostala hemija Tren, deca dur, tst d, tst p. bolde. drostanolon, itd.. proizvodi se ovde i ovde se rasprodaje. Znaci ljudi ovde upste ne koriste (NiKO) BD, znaci Lionpharma, UP-Pharma, Phoenix pharma, Platin labs itd.. su naj naj kvalitetniji i najkorisceniji AAS. 

Ljudi rekreativci koriste GH. IGF-1 i MGF. sto je katastrofalno. Ljudi i sebi sami narucivaju za 2€  1i.u GH sa kine. itd... zato svi skoro moze i mogu da sebi pruze solidnu dobru kvalitetnu semu(kuru).
Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #183 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:27:24 posle podne »
Ulab-Lista. koje su u Nemacku i EU jako zastupljene!!!

AAS Pharma
Anabolic-Pharma

Armageddon Pharm/HumanGrowLab (AP/HGL)
AXIO LABS
Balkan Pharmaceuticals
Balkan Dragon Pharmaceutials
Basic Pharma


Black Diamond
Black Scorpion Pharmaceuticals

Da Vinci
 
Diamond Pharma

Eagle-Pharma


Evolution Pharmaceuticals
General Pharmaceuticals (GP)
Generic Supplements
Generics Euro Pharm
German Generics
German Pharma
GL Pharma

Ionix Pharma

Lion Pharma


Moonlight Pharmaceuticals (MP)

Phoenix Pharma
Platinlabs (PL) 
Potenzia Pharma (PP)

Steroid Pharma
Swiss Pharma
 
United-Pharma (UP)


Kralj ist Back

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #184 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:33:29 posle podne »
daleko je Njemacka i EU :(
a ima li toga u ovim nasim nesretnim krajevima i zasto ne?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #185 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:38:01 posle podne »
Nije do znanja i sta ko kako ume, nego kako ste me napali i ponizili bez razloga i ja sam morao da napustim forum. Upitajte se zasto od Foruma za BB postase forum prepiranja, ponizavanja, omalovazavanja i sta sve ne!!!   Ja sam samo definisao vase ponasanje  i nista vise.  Zato u buduce trudite se da budete pristojni i na temi. netreba nam ovde COOL i ljude koje samo cekaju da uzmu nekoga na zub!!! Pravi Sportisti su daleko od dosadasnjome ponasanju sa vase strane!!!


 :shock:

Ja mislim (bez uvrede Kralju) da tebe memorija slabo sluzi. Koji je razlog, ne znam. Svako ko je dosao ovdje i ponasao se normalno i pristojno, tako mu se i vratilo. Znam da ima dosta isfrustriranih ljudi, ali da dodju i lijece frustracije, ja to ne mogu da shvatim. Vidis, ima foruma gdje ja uopste ne ucestvujem, jer mi se ne svidja njihov nacin rada, ali ne dolazim da provociram, i ne krijem se pod drugim nick-om, jer moj seljacki i malogradzanski zivot mi je daleko vazniji nego ovaj ili bilo koji drugi forum.

Sta ti je ona djevojcica medonjak napravila, pa da je tako prozivas na onom forumu, zoveci je lezbejkom i da ne nabrajam sada dalje. Zar ti kao obrazovani covijek koji zivi na zapadu, nije naucio da ima ljudi sa razlicitim potrebama, pa i ako je lezbejka, neka bude za sebe, i kako je moguce da to ima takav efekat na tvoj zivot.  E, dragi moj Kralju, mozda ti nije posvetila dovoljno paznje, pa mislis da zato imas prava da je prozivas.

Imas ti jos mnogo da ucis u zivotu.

Pratim tebe i tvoje ponasanje na forumima od kada si postao aktivan. Bez uvrede, ti si za mene jedna isfrustrirana i iskompleksirana osoba kojoj treba jako puno paznje. Nisam htio da te nazovem idiotom, pederom i slicno, jer mi cak i moja seljacka i malograDZanska kultura to ne dozvoljava. Ne pada mi na pamet da te vrijedjam, nego samo malo sebi dajem pravo da te edukujem po pitanju ponasanja na forumu, mada ne bi trebao, ali kada si se vec vratio, i sa vec prvim postom nasrnuo, eto. :wink:

Nadam da ces doci sebi i prestati sa takvim ponasanjem i ja te uvjeravam da ce mo te prihvatiti kao punopravnog clana a ne kao jednu isfrustriranu i izgubljenu osobu koju ce mo provocirati.

P.S. Nadam se da ces imati snage, biti musko i pokazati da si veliki covijek i uputiti javno izvinjenje medonjku za one rijeci koje si joj uputio.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #186 poslato: Oktobar 13, 2007, 02:51:31 posle podne »
Vec sam jhoj rekao, nek oprosti, to je jedina greska, koju sam i ikad nekome napisao. reko sam Ljudi smo gresimo.   A nemam nikakve zelje da se isfrustiram ljecim itd.. nemam potrebe. forum bilo koji je za mene kao kad citam novine. .
ja nenabrajam svako pojedinacno sta sve ste vi meni rekli!! mbudite sad i vi Muzi pa izvinite se i meni!!! Ja vama oprastam, ko i Bog nama oprasta. Oprastanje ili ne zlopamtilo je naveca stvar. Zivela Kraljevina i Forum.
Kralj ist Back

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #187 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:15:38 posle podne »
Zivela Kraljevina,zivio nam Kralj...

Samo ne znam Kralju sto si ljut,pa ja(a i niko drugi na forumu)nije tebi Kralju nista lose rekao,sve je to nasa neshvacenost i nerazumevanje tih novih evropsih standarda i pravila,oprosti nama gresnima...

Nego da se vratimo na ove nove evropske kure...Niko te nece goniti kojekakvim prijavama i ostalim glupostima ako na napises neke svoje kure,kolicine i vrste lekova koje si koristio...To sto cemo se neki ugledati na tebe nije tvoja greska,svako ima pravo na svoje misljenje,jel tako Kralju nad Kraljevima???

Veliki pozdrav i tri put URA za nasega Kralja...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #188 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:29:59 posle podne »
Dosad ste svi plujalji na Kralja i sve , nemate obraz!! A sad ocekivate od mene da vam sve kazem!!!??? Obraz nije Guzica Ljudi!!!

A sta je za jednog Kralja da oprosti losijima od sebe???Tako se pokazuje ko je pravi Kralj,...

Ljudi pomesaju Dobrota i Glupoca!!!!  Misle da ako je covek dobar  da je i Glup!! P.S. Nevazi ovo za niko licno nego kako poslovica!! Kraljevska.

Vaistinu kraljevska!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 13, 2007, 05:10:52 posle podne »
Kako si Ljubo dobio ime Kralj? Da li si samoproklamovani ili ti je titula dodijeljena u Dojcland?
Da li si samo Kralj u skoku u dalj, daj reci daj?

Zivio Kralj, prvak skoka u dalj!!!!!!!!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #190 poslato: Oktobar 13, 2007, 05:47:07 posle podne »
Ovako, o kurama  za mase i defku(kako kazes)  ima razlicite faze. primer za masu ima Maximalna Androgena faza . ima Maximalna Anabolna faza. ( gde se koriste u prvu jako androgeni AAS ) a u drugoj max Anabolne faze koriste se islkjucivo anabolne AAs .    Novo je  kako sta raditi posle kure  sa estrogena i Kortizola koji je jako zastupljen posle kure. koji razara misice i opadanje sve sto se steklo za vreme kure. onda kada tacno prestati dsa ciklus, sta raditi ocuvati zdravlje i pravovremeno(na vreme) uzimanja te PCT sa kortizol blokera.   o whey zna se nema tu izmene-!!   Vazno je sta se koristi od AAS kolko (doze) i kako i kada prestati i kada poceti novu kuru.

Kratko i jasno, da ne moze biti jasnije!  Bravo!!!!!!!!!

Ljubo Kralj prvak skoka u dalj!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 14, 2007, 01:33:05 pre podne »

valja malo vizuelno docharat
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #192 poslato: Oktobar 14, 2007, 09:03:00 pre podne »
Dosad ste svi plujalji na Kralja i sve , nemate obraz!! A sad ocekivate od mene da vam sve kazem!!!??? Obraz nije Guzica Ljudi!!!
... pa kralju..valjda smo ovo prevazisli majki mu boziju imeprijalisticku>???

nema smilsa..ovde si zasticen kao beli medeved...kralj medeved...

ziveo kralj!!!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #193 poslato: Oktobar 17, 2007, 12:39:44 posle podne »
evo me bio sam na poslovno putovanje. pa nisam mogao da budem prisutan na vas forum
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2007, 12:42:26 posle podne Kralj ist Back »
Kralj ist Back

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 17, 2007, 03:32:05 posle podne »
Sad si tu,a mi i dalje zeljno iscekujemo neke odgovore i savjete kako bi sto prije poceli da rastemo...Just shoot Kralju :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!