Septembar 20, 2024, 02:48:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Upala misica  (Pročitano 5733 puta)

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Upala misica
« poslato: Februar 15, 2006, 09:36:31 posle podne »
Sta mislite o ovom "fenomenu" ?

Meni je oduvek bilo malo nejasno od cega sve ona zavisi. Vremenom sam dosao do zakljucka da to zavisi i od nekih faktora koji nisu vezani samo sa trenig (odnosno NE trening). Ali nisam uspeo da prokljuvim koji su ti faktori.

Na primer ja JAKO cesto imam upalu misica. I obozavam je! :) Mnogo volim taj osecaj. Ona bi trebalo da pokaze da je zaista pogodjen misic koji je radjen. Naravno, kao amater ja mogu da budem relevantan. I dok sam trenirao najvise, cetiri a nekada i pet puta nedeljno ja sam opet imao cesto upalu misica. Znaci maltene posle svakog treninga mi se desi da imam upalu tog dela tela kojeg sam vezbao... ili nekog delica... ne bas posle SVAKOG ali blizu... sta to znaci? Sta to govori?

Neki ljudi retko imaju upale misica. 4 puta nedeljno se moze zvati redovnim treningom ali ja ipak dobijam upale dok neko drugi ne.

Mene zanima koliko cesto i kada upale dobijaju profesionalni bodi bilderi (Pedja?) ?

Evo na primer moj slucaj... upalu misica imam OBAVEZNO ujutru kada se probudim... tada sam i ubedljivo najnapumpaniji... ali tada mi nije najjaca... najjaca postaje u periodu posle dorucka, znaci kada unesem proteine/UH i sta ti ja znam sta vec... e posle nekog perioda upala je na vrhuncu... kao da su organizmu u tom periodu potrebni hranljivi sastojci... tacnije, misicima...

Sta vi kazete na sve ovo?

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Upala misica
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2006, 09:48:52 posle podne »
Ogi, tvoje ponasanje vec postaje krajnje bezobrazno, pocev od pitanja o suplementaciji sto smo pisali koliko juce, a ti opet isto, a sad i ovo...

Pre nego sto postavis neku temu samo ukucaj u search i pogledaj da li je vec pisano o tome. Da si upisao samo rec upala dobio bi recimo ovu temu
http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=310&highlight=saveznik

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Upala misica
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2006, 10:28:18 posle podne »
Ogi, u pravu je Mladen. Kada te nesto zanima, upisi u search i vidi da li se o tome diskutovalo prije. Ako ne, onda postavi temu. Nema ljutnje, to je za tvoje dobro da ne gubis vrijeme bezveze cekajuci da neko odgovori kad vec imas o tome temu vec...

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Upala misica
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2006, 10:47:39 posle podne »
Da li mi verujete da sam upisao "upala misica" i nisam video ni jedan konkretan naslov tako da sam mislio da tema ne postoji?

U svakom slucaju, malo si me pregrubo okarakterisao rekao bih... mozda sam lenj, nestrpljiv... ali bezobrazan svakako nisam...

Van mreže Doktor

  • Član
  • *
  • Poruke: 45
Re: Upala misica
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2006, 10:57:54 posle podne »
Nisi morao da upises bas "upala misica", mogao si da probas za pocetak sa "upala". Da si to uradio video bi ovu temu: http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=310&highlight=upala

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Upala misica
« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2006, 10:58:43 posle podne »
Bezobrazan nisi? A sto si onda banovan sa www.benchmark.co.yu i slicnih foruma?

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Upala misica
« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2006, 11:05:57 posle podne »
Citat: Doktor
Nisi morao da upises bas "upala misica", mogao si da probas za pocetak sa "upala". Da si to uradio video bi ovu temu: http://www.realx3mforum.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=310&highlight=upala


Ma ok, zasto da trujemo forum, obrisite mi topic i nema nikakvih problema.

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Upala misica
« Odgovor #7 poslato: Februar 15, 2006, 11:09:57 posle podne »
Ogi, jednostavno prvo sam video temu gde si pitao kako da kombinujes suplemente, a koliko sinoc sam sve detaljno napisao nekom drugom (i to po 10. put), posle toga otvaras temu koja vec postoji... Znaci ako ne nadjes nesto preko searcha, mozda nije lose da malo modifikujes upit, dosta stvari je vec razjasnjeno. Ovo nije samo zbog tebe, nisi ti jedini koji ne koristi pretragu

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Upala misica
« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2006, 12:07:14 pre podne »
Moras da shvatis da je u ogromnoj kolicini stvari koju poseduje ovaj sajt stravicno tesko naci BAS konkretno ono sto te interesuje posebno sto se moja pitanja uvek razlikuju od tudjih, tako su koncipirana da ih ja razumem...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Upala misica
« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2006, 07:26:39 pre podne »
tvoja pitanja apsoltno se ne razlikuju od drgih,ali u buduce stvarno te najlepse molim da pre postavljanja teme malo pretrazis forom...

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: Upala misica
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2006, 08:59:09 pre podne »
Iskreno poceli su da smaraju i postovi "dobrih" clanova foruma... Na primer odgovori jedan lik na pitanje, sasvim korektno, pedja na primer potvrdi to i po meni dovoljno, a onda jos 10 ljudi, samo stavi ";)  8) " ili nesta slicno... I onda topic koji bi sa svim potrebnim informacijama stao na jednoj stranici se razvuce na 5 stranicu chatovanja... Mozda je bolje napraviti jedan offtopic i tu da se chatuje... Nemoj ko da se uvrjedi, ja ovo kazem jer vidim da svi zele dobro furumu, pa i ja da malo pomognem;)
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "