Septembar 22, 2024, 10:31:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kličko lako protiv Brewstera  (Pročitano 1448 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Kličko lako protiv Brewstera
« poslato: Jul 10, 2007, 10:44:09 posle podne »
UKRAJINAC ODBRANIO TITULU PRVAKA U IBF I IBO VERZIJAMA

Revanš Vladimira Klička


Ukrajinac Vladimir Kličko odbranio je titulu svjetskog prvaka u superteškoj kategoriji u verzijama IBF i IBO, nakon što je u Kelnu savladao izazivača, Amerikanca Lemona Brustera tehničkim nokautom u šestoj rundi.
Kličko se tako ubjedljivim trijumfom revanširao Brusteru za poraz pretrpljen 2004. godine u Las Vegasu, koji mu je ujedno i posljednji. Vladimir Kličko je do sada u karijeri upisao 49 pobjeda, od kojih čak 44 nokautom, uz svega tri poraza.
On je u duelu sa Brusterom imao incijativu tokom cijelog meča, a gotovo besprijekorni udarci ljevicom žestoko motivisanog Ukrajinca inicirali su da Amerikanac već u drugoj rundi izgleda kao spreman za predaju.
Ta slika, bacanja peškira od strane trenera Bada Mekgirta, kao simbol prinudnog prekida duela, viđena je četiri runde kasnije. Brusterov mentor procijenio je da njegov pulen prima mnogo udaraca i da previše rizikuje, budući da nijednog trenutka nije uspio da ozbiljnije priprijeti Kličku.
- Strpljivo sam čekao tri godine da konačno arhiviram jednu od najbolnijih uspomena u karijeri i taj dan je stigao. Presrećan sam što sam se revanširao i sve ono o čemu sam sanjao postalo je java. U ovom duelu bio sam potpuno siguran u sebe, sa ogromnim samopouzdanjem i bio sam ubijeđen da niko ne bi mogao da me pobijedi - izjavio je 31-godišnji Kličko poslije pobede.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me