Jul 03, 2024, 12:39:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Animal Cuts i pojačan trening  (Pročitano 15587 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Animal Cuts i pojačan trening
« poslato: Jul 04, 2007, 08:11:11 posle podne »
Uzeo sam Animal Cuts i planiram da počnem da ga uzimam od sutra ujutru.
Uzimao bi 1kesicu na prazan stomak trening sa tegovima(svaki dan) jedna grupa mišića + kardio 40min.
Ne uzimam dve kesice zbog jednog bubrega, kasnije bi možda uzeo i po dve.
Zanima me dali mogu da povećam intezitet treninga, npr da ubacim po dve grupe mišića dnevno i duži kardio, pošto sam čuo da Animal Cuts štiti mišić od katabolizma, jel to tačno?Kažu da daje snagu.Svi ga hvale pa mislim sa njim da skinem koje KG sa što manje gubitka mišića.
Od suplemenata uzimam, Animal Cuts, Whey, L-carnitin(kombinovao bi ga sa Animalom i još dodatnog kofeina i taurina preko energretskog napitka sa malo kcal).
Nemam para za Glutamin, voleo bi da me posavetujete i date vaše mišljenje.

Upoznao sam pre neki dan Nenada Vučkovića bivšeg(ili sadašnjeg) predsednika BB saveza Balkana, razgovarali smo i pošto sam bio zajedno sa ženom i detetom kad je video ženu rekao mi je da može da se takmiči bez problema u bodi fitnesu i postigne sa vrlo malo truda rezultate.Oduševio se njenom građom i facom (a ja rastem kao kvasac).
Sam mi je dao br. Mob. Telefona (koji sad ne mogu da nađem) i ponudio da pošalje CD sa takmičenja u Bodi Fitnesu i treninga nekih takmičarki.Žena ne želi da se takmiči nikako, što mi je MNOGO krivo.
E da zanimljivo: kad sam mu rekao da žena ne uzima ama baš ništa od suplemenata rekao je „i ne treba“, što mi je čudno za nekog ko čak i prodaje suplemente?.


Voleo bih da čujem Peđino, Lazićevo i ostala mišljenja.

Unapred HVALA.





Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
« Poslednja izmena: Jul 04, 2007, 11:26:19 posle podne princo »

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2007, 04:59:50 posle podne »
Princo

Hvala sve sam to pogledao ali tu NEMA odgovora na moja pitanja, pomozite ako možete. :(
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2007, 05:04:55 posle podne »
KAO STO REKOH TAMO..POSTO JE PROBLEM SPECIFICAN.TREBA DA KAZES STA TI JE LEKLAR REKAO O UNOSU TECNOSTI

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #4 poslato: Jul 05, 2007, 05:33:25 posle podne »
Vjerujem da ce ova tema biti jako zanimljiva.

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #5 poslato: Jul 05, 2007, 05:36:03 posle podne »
Ma ja ljudi imam 1bubreg vec 25godina, nikakvih problema nikada nisam imao.Nemam terapije, specijalnu klopu sve OK. Savetuju me Doktori kao i sve sto vise vode i to je to.Cak sam se i takmicio u borilackim sportovima i sve je OK. Nikada ni bol...nista, ovaj jedini bubreg koji imam se povecao i radi za 2.Ja sam potpuno zdrava osoba jedino sto sam ja sam oprezan.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #6 poslato: Jul 07, 2007, 11:14:54 pre podne »
Ćao ljudi.

Evo jutros sam počeo da uzimam Animal Cuts, nisam trenirao nekih 7dana.
Zapisao sam skoro sve obime i kilažu pa ću upoređivati svakih nedelju dana tako da ćete imati detaljan izveštaj kako meni deluje.Uzimam 1kesicu dnevno.
Evo prošlo je 3h od uzimanja, nisam osetio neki kick u treningu, možda sam ga malo lakše odradio.Za ta 3h nisam išao u WC (diuretičko dejstvo) možda će kasnije, neznam...Nisam se ni znojio preterano, u teretani mi je 24c.
Kako ste ga vi osetili kad ste ga uzimali?
Jer tako treba da deluje?
Ja sam pre nekih 6godina probao Efedrin (uzimao sam jednu tabletu, ne sećam se koliko ima mg) + kofein iz koka kole, npr. to me je prvi put OTKINULO, mogao sam kroz zid da prođem i da samo otresem prašinu sa sebe, nisam celu noć spavao...
Mislio sam da će i Animal Cuts da me malo trzne zbog sinefrina+kofeina+???
Isuviše je rano (3h) da bi nešto mudrovao, recite mi kakva su vaša iskustva bila prvog dana kad ste ga uzimali.?
Možda mi nije dao KICK jer sam pre uzimao ENERGY BOOST sa 80mg kofeina+1000mg taurina, neki put i 3puta dnevno pa mi se telo naviklo na kofein.?Neznam?
Mislim da će rezultata biti jer sam opet počeo normalno da se hranim, što više proteina.
Trening mi je jedna grupa mišića sa tegovima + kardio od 1h (polagano) i uveče planiram da ubacim HIIT od 25min.

Unapred hvala na odgovorima.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #7 poslato: Jul 07, 2007, 11:16:37 pre podne »
Pomozite mi  :(
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #8 poslato: Jul 07, 2007, 11:27:08 pre podne »
OD ANIMALA NE MOZES DA OCEKUJES EFKEAT KAO OD EFDRINA.

TO NEMA VEZE JEDNO SA DRUGIM.

ANIMAL U SEBI IMA SASTOJKE KOJI POTPMOAZU LIPOZU TJ RAZGRADNJU AMSNIOCA.

EFEDRIN NEMA VEZE SA TIM..ON JE STIMULASN..

PROCITAJ MALO STARI O EFIJU..PA CE TI BITI SVE JASNO

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2007, 12:11:07 posle podne »
Zamolio bi nekog ko je koristio i ko zna da mi odgovori:
„Posle koliko vremena uzimanja Animal Cutsa se osete rezultati (obimi, kilaža, diuretičko dejstvo...)“, puno bi mi značilo kad bi mi neko odgovorio jer trenutno uzimam treći dan po jednu kesicu dnevno pa me zanima kad da se nadam nekom pomaku?
Da napomenem, kvalitetno se hranim-puno proteina, treniram :
Ujutru Tegovi+1h kardio
Popodne šetnja 3h
Uveče HIIT 30min (ili običan kardio 40min)
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže FLEXns

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #10 poslato: Jul 09, 2007, 07:15:30 posle podne »
uzimao sam  ja Animal Cuts... smrshaces koliko budes uporan.
Meni lichno otpadne u prvih 7 dana najvishe, bilo sta da koristim od sagorevaca ( mozda nije to mast u pitanju).

prijatelj ti je lepo rekao, nemozes tek tako odjednom da vidis rezultate, a i da ih vidis odjednom sigurno nece biti ono sto si zacrtao jel je to mali vremenski period, tako da ti to nista ne znachi. Druga je stvar ako ti nisi siguran da ce tebe to odraditi pa gledas jel te "odradilo" u prvih nekoliko dana. Ako je tako onda isplaniraj tu ishranu i HIT i verovatno ce biti sve ok.
Ja sam jos na dijeti i skinuo sam 13 kg za 1,5 mesec... ja se nadam da je mishic ostao koliko je mogao da ostane, s obzirom da unosim dosta proteina i pijem glutamin, a radim kardio kada je najveca potroshnja iz masti...
Tako da ... trudi se, a neke rezultate ces dobiti sigurno...srecno :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #11 poslato: Jul 09, 2007, 07:17:13 posle podne »
najgore je kad tako pocnete da pijete raznorane suplemente ( proteinske dodatke, sagorevace , kreatin glm.......i dr.) I onda ocekujete da vam neko na to da nemoguce odgovore ( KOLIKO CU DOBITI ILI IZGUBITI za mesec dana itd) to nemoze niko da ti tacno kaze svaki organizam se razlikuje a nije svako disciplinovan sto se tice skidanja masnih naslaga , a da nekazem koliko zabluda ima pa mnogi misle da su na pravom putu a ustvari grese i onda su im suplementi za sve krivi ;) , Sto se tice cuts/a mozes ocekivati solidne razultate nemoj preterane ;) , dejstvo mu je bas kako si u zagradi napisao kao i svakom thermogeniku , ako to nebude pomoglo probaj labrada charge ili XENADRINE ali predhodno i s h r a n a , tu je verovatno najveca greska ;)
pozzzz
..
BRAVO

Van mreže FLEXns

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #12 poslato: Jul 09, 2007, 07:17:59 posle podne »
e da, zaboravi pljeskavice, lepinje i te gluposti, a da ne pricam o MC ili Burger King itd....
Procitaj na forumu neke stvari o svemu tome, ja sam dosta nauchio, svaka cast momcima i devojkama sto su postovali :)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #13 poslato: Jul 09, 2007, 10:20:08 posle podne »
Prijatelju  :D

Nisam ni pitao koliko kg mogu da skinem sa Animal Cutsom jer su i za mene to debilna pitanja, kao što si rekao svaki čovek je osoba za sebe i drugačije se ponaša.
Znam da što bolje ispoštujem klopu imaću bolje rezultate, nego sam se samo ubacio u trip da mi je jedna kesica Animal Cutsa mala doza (imam jedan bubreg pa se kao pazim) i da zbog toga nemam ni termogeni efekat ni diuretički pa pitam ako vi koji uzimate po dve imate te efekte da i ja pojačam na dve kesice dnevo a ako i tada nije dovoljno da uzimam još kofeina, taurina, L-carnitina da bi to dobio.

Peđa  :D

Nisam tako pitao. :) :D

FLEXns :D

Imam taj trip da neće da me odradi jedna kesica AC pa zato pitam, a ja sam skinuo 16kg bez ičega od Marta 2007-me pa sam se zakucao na jednu težinu pa sam u pomoć pozvao Animal Cuts ! Trudim se brate i ja svaka ti čast za 13kg za 45dana.
A hamburgere ... sam izbacio, čitao sam dosta o svemu i znam šta treba i kako,svaki dan obavezno pratim šta ima na forumu, samo kad zapne zovem Vas u pomoć...

Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Animal Cuts i pojačan trening
« Odgovor #14 poslato: Jul 09, 2007, 10:35:48 posle podne »
Zamolio bi nekog ko je koristio i ko zna da mi odgovori:
„Posle koliko vremena uzimanja Animal Cutsa se osete rezultati (obimi, kilaža, diuretičko dejstvo...)“, puno bi mi značilo kad bi mi neko odgovorio jer trenutno uzimam treći dan po jednu kesicu dnevno pa me zanima kad da se nadam nekom pomaku?

 :wink: