Jul 12, 2024, 06:41:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Trodnevni trening  (Pročitano 6141 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #15 poslato: Jun 28, 2007, 08:52:04 posle podne »
sto vise odmora to bolje.Vidi kako ti tijelo reaguje.Brate kao da ces se usporit od toga ne zezaj ja sam sa svojih 110kg igrao fudbal jes da nisam imao puno kondicije ali sam zapro ko magarac.Sudeci po tvojoj slici ti nemas puno misicne  mase tako da slobodno pici po nogama.Ne ides na ligu sampiona
nemamo se mi sto uvrijedit,no nam je zao kad neko ima takvo misljenje nametnuto od strane ljudi koji nogom nisu krocili u teretanu i svrsavaju na anoreksicne manekene iz mens healtha

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #16 poslato: Jun 29, 2007, 11:10:26 pre podne »
Koji je bre vama ku.rac, pa svi ozbiljni fudbaleri bucaju noge u teretanama!!!??!?!?!?!? Kakve to veze ima sa usporavanjem ili bilo cim...???

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #17 poslato: Jun 29, 2007, 11:56:11 pre podne »
Pa brate ako imas nogu obima 1 metar naravno da neces moci da trcis 100m 10 sekundi. Nego nisam ja rekao da necu da radim noge vec da bih voleo da malo nabacim masu i da ih izdefinisem. Definicija zakon! (a iz pozadine se cuje:"picko izdefinisana!!!"):)
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #18 poslato: Jun 29, 2007, 12:05:39 posle podne »
Ma da...fudbaleri bas imaju manekenske nozice :lol: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #19 poslato: Jun 29, 2007, 12:07:59 posle podne »
Ubacicu jos i cucanj za noge ali ja sam par godina trenirao fudbal i igram svake nedelje u skoli tako da su mi noge solidne a one bilderske nebih ni voleo da imam posto bi me samo usporile a i ruzno mi izgledaju.

Pa brate ako imas nogu obima 1 metar naravno da neces moci da trcis 100m 10 sekundi. Nego nisam ja rekao da necu da radim noge vec da bih voleo da malo nabacim masu i da ih izdefinisem.

 Mislis da se to tako lako "nabacuje"? Kad bi se to tako nabacivalo ovde bi pojedinci bili veliki kao prekookeanski brodovi! Aj postavi slike!!!

Ma da...fudbaleri bas imaju manekenske nozice :lol: :twisted:

Ma bre ne znaju sta pricaju...

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #20 poslato: Jun 30, 2007, 01:30:50 pre podne »
Nemam trenutno cime da se slikam ali ako ti nesto znaci obim noge mi je 53 sto na moju visinu i kilazu (175.72) i nije tako lose mada priznajem da sam noge zapostavio, ali sada sa ovim novim planom vezbanja cu i njih popraviti.
pozzz
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Spartak

  • Gost
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #21 poslato: Jun 30, 2007, 10:12:03 pre podne »
svi na kraju priznaju...:)

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #22 poslato: Jul 03, 2007, 12:34:22 posle podne »
Nemam trenutno cime da se slikam ali ako ti nesto znaci obim noge mi je 53 sto na moju visinu i kilazu (175.72) i nije tako lose mada priznajem da sam noge zapostavio, ali sada sa ovim novim planom vezbanja cu i njih popraviti.
pozzz

 tolika je moja ruka :P A vishlji sam 3-4 cm :) al imam 90 kg :) poz