Septembar 23, 2024, 04:24:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Vlado Božić: Mirko mora biti ono što je!  (Pročitano 1885 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Vlado Božić: Mirko mora biti ono što je!
« poslato: Jun 22, 2007, 08:18:52 posle podne »
Govorkanja da je Mirko Filipović pozvao svog starog trenera Vladu Božića, dobila su i službenu verziju. Zadnja tri tjedna u dvorani na Borčecu, Vlado Božić, brat boksačkog prvaka Stjepana Božića, priprema našeg Cro Copa za povratak u UFC-ov oktagon kada će izaći u kavez nasuprot opasnog Cheika Konga. Vlado Božić o suradnji s Cro Copom:

- S Mirkom sam radio nešto manje od tri godine i to od borbe sa Bob Sappom pa do druge borbe s Barnettom. Dogovor je ustanovljen na neodređeno vrijeme. Svakako će biti uz njega u iduće borbe koje su mu pod UFC ugovorom. Nakon toga sve ovisi o rezultatima.

Kako misliš postaviti trening program, planiraš li uvesti neke novosti?

- Mirko mora biti ono što je: stand-up borac. Radit ćemo stojku i forsirati defanzivni parter. Laktovi su vrlo neugodno oružje i očito su zanemareni u treninzima. Maksimalno ćemo pažnju usmjeriti i na taj dio.

U zadnje vrijeme ti si pod svoje uzeo mladu hrvatsku BJJ i MMA nadu Gorana Reljića, koji također prije radio s Mirkom?

- Goran Reljić je odličan parteraš i perspektivan MMA borac. Osvajač je 2 zlata s vrlo jakog BJJ Gracie Invitationala- Trenutno je pod ugovorom u Hardcore Teamu nizozemskog promotora Henka Kuipersa za kojeg će odraditi još nekoliko MMA borbi. Svakako će mu koristiti sparinzi s Cro Copom dok će Mirko dobiti vrhunskog BJJ majstora za usavršavanje obrane u parteru.

Vlado Božić - siguran u sebe kao i uvijek, te realni optimist u svezi programa, planova i karijera boraca s kojima radi. Znači li to: Božić + Cro Cop = UFC Pojas?
 
Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Vlado Božić: Mirko mora biti ono što je!
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2007, 06:53:51 posle podne »
 :roll: