Septembar 21, 2024, 06:40:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: ginekomastija?  (Pročitano 29912 puta)

Van mreže Goksi

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
ginekomastija?
« poslato: Jun 28, 2007, 09:42:39 posle podne »
Poštovani,
Zanima me gde se u Srbiji izvode dobre operacije, koji su rizici i cene? Pošto sam student, kinta mi je veliki problem.  Uradio bih ja  to u drzavnoj preko socijalnog ali sam odustao iz jednog jedinog razloga. Oni to ne rade rutinski. Hirurg koji je bio dobre volje da mi to uradi rekao mi je da on zna kako se to radi ali da nikad nije tako nesto radio. U privatnim klinikama uklanjanje ginekomastije im se nalazi na listi redovnih operacija i oni imaju rutinu, bio sam na Banovom Brdu u jednoj privatnoj ordinaciji  i video slike pre/posle operacije, to izgleda odlično, ali im je zato cena prevelika, 3000e za obe sise  :x

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2007, 10:27:58 posle podne »
RAZLOG JE...??????

Van mreže Goksi

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2007, 10:43:19 posle podne »
Zdravo Pedja,
gyno sam zakačio pre dve/tri godine zbog nepravilnog korišćenja steroida, ne mogu tačno da se setim šta sam tada uzimao i u kojim količinama. Znam samo da nisam na vreme uzeo antiestrogen i da ovo danas moram da skinem hirurškim putem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #3 poslato: Jun 28, 2007, 10:48:38 posle podne »
ZDRAVO GOGKS

ALI MISLIM DA SI PRIICNO OKASNIO SA CELOM PRCOM JBG..
DA SI RANIJE NESTO PREDUZEO..JBG...

LICNO MISLIM DA BI TREBAO SAMO MALO DA SREDIS HRANU..AKO SI SAMO TADA UZIMAO HEMIJU..

ZNACI..AKO SI SADA CIST 3 GODINE..SREDI HRANU BURAZERU...SREDI STRES..RADIO REDOVENE VEZBE..I VERUM A CE ESTOGREN DA SE SMANJI DO TE MKERE DA SE TO NECE NI VIDETI..

NOZ JE ZADANJA OPCIJA.

E SADA CE MNOGI DA SKOCE I PTIAJU SRANJA..KAVA VEZE HRANA IMA KADA NE UZIMA HEMIJU..

DA NE UZLAIM U DUBIOZE.JER JE 23 H I OCU DA IDEM DA SOVER......SAMO TI PROBAJ TO DA URADIS..U 4 NEDLJE..I VIDETI CES..NIJE TO TAKO DRAMTACINO..NISAM VIDEO..ALI VERUJM DA JE TO SAMO BAD TRIP

LEP POZDRAU

Van mreže Goksi

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2007, 11:58:48 posle podne »
Pedja,
Hvala na odgovoru. Nisam tada prekinuo sa hemijom, koristim i danas u onoj meri koliko mi uslovi dozvoljavaju. Veruj mi, nije bad trip,  nego pravi gyno. Pokušavao sam da tretiram bradavice raznim kremama i sličnim glupostima, bezuspešno. Moram pod nož. To planiram već neko vreme. Problem mi je gde da nedjem nekog hirurga (govorim za drzavne ustanove) koji ce imati volje da  se potrudi i da to pedantno uradi, naravno bilo bi lepo da je to vec radio. Čuo sam da ima negde kod vojne gimnazije na Topčiderskom brdu, neki centar za opekotine i rekonstruktivnu hirurgiju gde to rade? Ako neko zna nekoga ko mi moze biti  veza, bilo bi lepo da mi odgovori na PM, neću mu ostati dužan.
 
Pozdrav
Goran

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #5 poslato: Jun 29, 2007, 12:01:02 pre podne »
Citat
Nisam tada prekinuo sa hemijom, koristim i danas u onoj meri koliko mi uslovi dozvoljavaju.
sta uzimas?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #6 poslato: Jun 29, 2007, 12:29:46 pre podne »
hemiju

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2007, 10:36:33 posle podne »
Malo ginekomastije :shock:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #8 poslato: Jul 01, 2007, 02:37:05 posle podne »
a joj
mister ginekomastija :lol:  ima li taj contest?
jbt ovaj se bas potrudio zbilja bi ga trebalo nagradit
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže meeki

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2007, 11:19:48 posle podne »
i ja sam, na zalost, dobio ginekomastiju i to od naposima :(
zanima me smijem li se obratiti doktoru, tj. reci mu da sam uzimao hemiju, posto ovo ne prestaje da me boli, a popio sam skoro 3 kutije nolvadexa?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2007, 11:37:02 posle podne »
detaljnije to malo.
koje doze metana? jel jos ciklus traje, kad je pocela boljka i koliko je to chudo naraslo? koje doze nolvadexa?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže meeki

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2007, 11:47:19 posle podne »
detaljnije to malo.
koje doze metana? jel jos ciklus traje, kad je pocela boljka i koliko je to chudo naraslo? koje doze nolvadexa?


uzimao sam 3-5-7-7-5, pre nekih mesec i po dana, a nakon tog "ciklusa" nekih dve nedelje posle mi se javio blagi bol u grudima, odmah sam krenuo sa nolvom, uzimao u pocetku velike doze (50-60mg) pa sada smanjio na 20mg... u pitanju je samo desna strana, i nije puno narasla, mozda nekih pola cm, ali mi frka i dok uzimam nolvadex i dalje boli i raste...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #12 poslato: Jul 11, 2007, 03:06:33 posle podne »
jesi siugran da i dalje raste to sranje i dal se primjecuje razlika lijeve i desne strane? ipak kao sto kazes samo su ti mali cvorovi u pitanju. ako toliko nolve nije blokiralo estrogen onda ne znam u cemu je problem...
ipak trebo bi poc na klinuku i provjerit hormonalni panel (sta i kako, pitaj moderatore) pa da se tacno utvrdi kakvo sranje je u pitanju.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2007, 03:30:59 posle podne »
MA VELIKO JE PITANJE STA JE TO..

50MG NOLVADEXA UBIJE SVE ZIVO STO POCINJE NA SLOVO E...A NE A JE ESTROGEN U PITANJU..

OD TE DOZE STO EJ UZMAO NE BI TREBALO DA BUDE TOLIKO RPOBLEMA I DA JE HIPER OSETLJIV NA POVISNJE ESTROGENA....

A MOZDA JE BAS PRESTANAK UZIMANJA LEKOVA REZULTIRAO DIVALJANJEM ESTROGENA.....

TAKO DA.....VEOMA I PRILICNO ZAMRSENO..

LICNO MISLIM DA JE TO PLACCEBO..ALI AJD

Van mreže il Diavolo el Angelo

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: ginekomastija?
« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2007, 06:53:52 posle podne »
MA VELIKO JE PITANJE STA JE TO..

50MG NOLVADEXA UBIJE SVE ZIVO STO POCINJE NA SLOVO E...A NE A JE ESTROGEN U PITANJU..

OD TE DOZE STO EJ UZMAO NE BI TREBALO DA BUDE TOLIKO RPOBLEMA I DA JE HIPER OSETLJIV NA POVISNJE ESTROGENA....

A MOZDA JE BAS PRESTANAK UZIMANJA LEKOVA REZULTIRAO DIVALJANJEM ESTROGENA.....

TAKO DA.....VEOMA I PRILICNO ZAMRSENO..

LICNO MISLIM DA JE TO PLACCEBO..ALI AJD

 slazem se,nolvadex samo okupira estrogen ali ne sprecava njegovo gomilanje.
 pitanje,ima li arimidex hipotetski ovdje kakvog ucinka ?
 naravno,kao i ostali predlazem posjet ljecniku da se ustanovi sto dalje,ako je doista gino.