Septembar 21, 2024, 05:16:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?  (Pročitano 10373 puta)

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« poslato: Februar 12, 2006, 10:27:04 pre podne »
Trazio sam neki protein da pijem pre spavanja sa mlekom, pa naisao na Milk & Egg od UNI. Sta mislite da li je ok, ili da i dalje pijem samo obican Whey+mleko?
Ili pak imate nesto trece?

Hvala!!

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2006, 10:41:12 pre podne »
Bolji ti je milk&egg prije spavanja nego whey s mlijekom. Ja koristim taj protein, nije los, ukus bi mu mogao biti bolji. Prije spavanja ga ja smuckam pa kad se probudim nekad u toku noci onda ga i popijem. Jedem posni prije spavanja tako da mi ne treba i taj shake tada.
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2006, 10:56:48 pre podne »
whey protein se ne pije sa mlekom!@!

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2006, 11:08:20 pre podne »
Citat: pedjos
whey protein se ne pije sa mlekom!@!


Kako se ne pije? Mislim da sam cak to cuo od tebe da moze sa mlekom pre spavanja, ili gresim?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #4 poslato: Februar 12, 2006, 11:11:48 pre podne »
Citat: Nikae
Citat: pedjos
whey protein se ne pije sa mlekom!@!


Kako se ne pije? Mislim da sam cak to cuo od tebe da moze sa mlekom pre spavanja, ili gresim?
..od mene to sigrino nisi cuo..ja ako sam rekao da pijes protein sa mlekom pre spavanja to se odnolsio onda na neki nisko procentni [protein koji sluzi kao zamena za obrok ili prevedno trebalo bi da sluzi kao gainer......da bi se pojacala ukuopna cal vrednost,zbog toga ga trba konzumirati sa mlekom...WHEY PROTEIN NIKADA..I TO SIGURNO OD MENE NISI CUO....a pogotovo ne pred spavanje da pijes whey sa mlekom...

znaci...ako hoces pred spavanje neki whey,..ond asi aumzi neki sporo otpustajcui i konzumiraj ga sa vodom...ali to ne znaci da ga napravis pred spavanje i ostavis da se kilsei pokraj kreveta..moras da se probudis i da ga napravis neposredno pre nego sto ces da ga pijes..isto kao i PWM....

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #5 poslato: Februar 12, 2006, 11:17:13 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Nikae
Citat: pedjos
whey protein se ne pije sa mlekom!@!


Kako se ne pije? Mislim da sam cak to cuo od tebe da moze sa mlekom pre spavanja, ili gresim?
..od mene to sigrino nisi cuo..ja ako sam rekao da pijes protein sa mlekom pre spavanja to se odnolsio onda na neki nisko procentni [protein koji sluzi kao zamena za obrok ili prevedno trebalo bi da sluzi kao gainer......da bi se pojacala ukuopna cal vrednost,zbog toga ga trba konzumirati sa mlekom...WHEY PROTEIN NIKADA..I TO SIGURNO OD MENE NISI CUO....a pogotovo ne pred spavanje da pijes whey sa mlekom...

znaci...ako hoces pred spavanje neki whey,..ond asi aumzi neki sporo otpustajcui i konzumiraj ga sa vodom...ali to ne znaci da ga napravis pred spavanje i ostavis da se kilsei pokraj kreveta..moras da se probudis i da ga napravis neposredno pre nego sto ces da ga pijes..isto kao i PWM....


Koji bi ti preporucio, ili koji ti pijes pre spavanja(ili tokom noci)?
Jel bi taj Milk & Egg od UNI bio ok? - jel moze on sa mlekom ili da se drzim vode?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #6 poslato: Februar 12, 2006, 11:22:01 pre podne »
mozes ali taj M and E nsiam niakda pio od te firme tako da ti ne mogu reci nista o tome.....ako hoce..uzmi dymatize..to sam probao..i nemoj sa mlekom....po stoti put.....takvi proteini se konuzmiraju sa vodom...

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #7 poslato: Februar 12, 2006, 11:30:24 pre podne »
Citat: pedjos
mozes ali taj M and E nsiam niakda pio od te firme tako da ti ne mogu reci nista o tome.....ako hoce..uzmi dymatize..to sam probao..i nemoj sa mlekom....po stoti put.....takvi proteini se konuzmiraju sa vodom...


Mislio sam ako uzmem sa mlekom da cu usporiti absorpciju.
Ok, od sada iskljucivo sa vodom. Ako ne nadjem Dymatize uzecu taj od UNI (nekako verujem Universalu).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #8 poslato: Februar 12, 2006, 11:36:44 pre podne »
od dymatize imas gde hoce..otidji u cumicovo i potrazi extreme shop..tamo imas....ali ako ti hoces univerrsal.....ok..its your..choicce...

Van mreže six_pack

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2006, 12:25:37 posle podne »
Pedjos, mozes li pojasnit zasto se taj mljecno jajcani protein pije iskljucivo sa vodom, cak i prije spavanja?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #10 poslato: Februar 12, 2006, 12:36:11 posle podne »
Citat: six_pack
Pedjos, mozes li pojasnit zasto se taj mljecno jajcani protein pije iskljucivo sa vodom, cak i prije spavanja?
.... a hajde da okrenemo pitan je ovako..jer ja mogu da satima pisem o tome zasto ne sa nmlekom..jer vidim da je ovde jako izarazneo misljenje da sa mlekom u ruci treba i umreti a ne daj boze da neko kaze da ne treba protein da se pije sa mlekom.....to na zalost trja od vremena petra celika i njegovih proteina koji su se konzumirali posle obroka sa 3 dcl melka....znacei..moje je pitanje..

A ZASTO SA MLEKOM.......????...TI MENI DAJ SAMO 1 RAZLOG ZASTO DA...A JA CU TEBI 101 ZASTO NE.....ok???...

samo nemoj da mi akzes molim te da usporis apsorpciju samog proteina...samo to nemoj d akazes...

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #11 poslato: Februar 12, 2006, 12:40:18 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: six_pack
Pedjos, mozes li pojasnit zasto se taj mljecno jajcani protein pije iskljucivo sa vodom, cak i prije spavanja?
.... a hajde da okrenemo pitan je ovako..jer ja mogu da satima pisem o tome zasto ne sa nmlekom..jer vidim da je ovde jako izarazneo misljenje da sa mlekom u ruci treba i umreti a ne daj boze da neko kaze da ne treba protein da se pije sa mlekom.....to na zalost trja od vremena petra celika i njegovih proteina koji su se konzumirali posle obroka sa 3 dcl melka....znacei..moje je pitanje..

A ZASTO SA MLEKOM.......????...TI MENI DAJ SAMO 1 RAZLOG ZASTO DA...A JA CU TEBI 101 ZASTO NE.....ok???...

samo nemoj da mi akzes molim te da usporis apsorpciju samog proteina...samo to nemoj d akazes...


To za sporiju absorpciju samog proteina sam ja pokupio od Mikija (mikiveliki na pansportu), decko se bavi bb oko 20 godina.
Posto njegovu sliku nikad nisam video, nego samo price, drzim se Pedjinih saveta :). A sad kako i zasto, saznacu vec negde :), iako sam citao da ima onih i ZA i PROTIV toga.
eto, ja sam protiv mleka u protein shake-u od danas :).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #12 poslato: Februar 12, 2006, 12:49:24 posle podne »
gle..to da mleko usporova apsorpicju proteina je do nekud i tacno....ali....nije mi jasno cemu toliko opterecivanje sa mlekom???.....nije mi to jasno...melk..mleko..mleko..gde se god okrenem ..ovde na fourmu je melko pocelo da bude glavna tema....palzma sa mlekom..protein sa melkom..griz sa mlekom..aman ljudi..pa koji vam je......MELKO JE DOBRO ZA BEBE....konzumirati mleko i melcen prozivde u odredjenim kolicinam je sasvim ok i nravno zdravo..ali ubijat se od melka iz razloga sto je litar 40 dianr ai ima proteina 40-50 gr..i zato sto vas mama ili tata nece grdit ako pijete 4 litre mleka a nece vam dozvoliti da kupite kantu wheya koji je sigruno bolji izvor belnacevina nego krava.......to i jeste sustian celog problmea....kada mama vidi da se pije melko onda ce ako treba i da kupi jos..ali ako slucajno vidi whey..jebg.....odose bubrezi..jel da..pa ond aje lakse opravdati da nesto treba uzimatio sa melkom....ne treba i ne valja...

a to oko slika......no comment...

ako hoces dobar miliki protein..uzmi ovo..

Van mreže six_pack

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #13 poslato: Februar 12, 2006, 01:20:09 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: six_pack
Pedjos, mozes li pojasnit zasto se taj mljecno jajcani protein pije iskljucivo sa vodom, cak i prije spavanja?
.... a hajde da okrenemo pitan je ovako..jer ja mogu da satima pisem o tome zasto ne sa nmlekom..jer vidim da je ovde jako izarazneo misljenje da sa mlekom u ruci treba i umreti a ne daj boze da neko kaze da ne treba protein da se pije sa mlekom.....to na zalost trja od vremena petra celika i njegovih proteina koji su se konzumirali posle obroka sa 3 dcl melka....znacei..moje je pitanje..

A ZASTO SA MLEKOM.......????...TI MENI DAJ SAMO 1 RAZLOG ZASTO DA...A JA CU TEBI 101 ZASTO NE.....ok???...

samo nemoj da mi akzes molim te da usporis apsorpciju samog proteina...samo to nemoj d akazes...


Pitanje sam postavija tebi zato sta vjerujem u tvoje odgovore, a postavija sam ga iz tog razloga sta sam na mali milion mjesta cuo da se sa vodom obavezno pije iza treninga a da tokom dana moze i sa mlijekom.
Ne vidim razlog zasto zbog toga MORAS DA VICES na mene?!
Sta se mene tice "jebem li ga ko ti postavi vise ijedno pitanje", mozes me slobodno i banirat.
Aj bok.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Jel probao neko Milk & Egg od Universala?
« Odgovor #14 poslato: Februar 12, 2006, 01:30:51 posle podne »
ja neznam zasto ljuid stalno misle da ja vicem ako slova povecam..?????ja to nekada uradim jel se zajebem pa  mi ostane ukljucena ta opcija na tastaturi a nekada jer hocu nesto da naglasim...tj da obajsnim jer koliko vidim da se cesto ponavljaju pitanja na koje smo dali vec mnogo puta odgovr..

tvoja je vlja jel hoces ili neces da postujes

odavde niko nece biti baniran nikada osim ako bas predje granice ukusa,a sto ti sa svojim psotom nikako nisi.....tako da ,stvarno je tebi od volje jel hoces ili neces.....

a to ako si negde i procitao zasto se protein moze piti sa melkom..onda mi nije jasno zasto ti sto su to tako rekli nisu dali i objasnjenjenje zbog cega treba da se pije sa mlekom...!!!!!

u svakom slucaju...kako god hoces...

pozdrav..