Septembar 28, 2024, 09:23:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!  (Pročitano 45525 puta)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 01, 2007, 02:22:20 posle podne »
a sto se ti ne 'bodes'?

Nece da se sjebe prije vojske, mora da odsluzi vojni rok.

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 01, 2007, 02:33:24 posle podne »
E ova ti je dobra za vojni rok :):):)

A zasto da se "bodem"? Navedi mi jedan razuman razlog i razmotricu tu opciju :)

 


Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 01, 2007, 02:38:29 posle podne »
pa fino sam te pito
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 01, 2007, 03:15:59 posle podne »
da se nagruvas kao alexey

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 01, 2007, 04:12:26 posle podne »
pa fino sam te pito

Fino sam i odgovorio :), tacnije kroz pitanje se provukao i odgovor, a to je nepostojanje "razumnog razloga" za isto.

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 01, 2007, 04:26:15 posle podne »
pa fino sam te pito

Fino sam i odgovorio :), tacnije kroz pitanje se provukao i odgovor, a to je nepostojanje "razumnog razloga" za isto.
U bre ala kenjas!
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:02:02 posle podne »
Posto ja "kenjam", daj da cujemo tebe i tvoj razumni razlog i potrebu za AAH.


Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:19:34 posle podne »
Posto ja "kenjam", daj da cujemo tebe i tvoj razumni razlog i potrebu za AAH.



O kakvom ti AAH-u pricas. :lol:


Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:37:43 posle podne »
Izvinjavam se, gramaticka greska :) AAS

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:42:21 posle podne »
ma sve je ok, samo ne treba mnogo zagadjivat teme sa svojim vjerskim ubjedjenjima ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:55:01 posle podne »
Cekaj, hoces da kazes kako mislis da je decko natural ili se zezas???  U danasnje vreme se maltene i oni sto se bave pikadom i bilijarom "bodu", a ne ovaj deckic koji ovako izgleda!

ja necu da kzem nista..ti da mene znas onda bih i znao moje mislejnej i o igracima saha...

a hocu da kazem da ti kao ni ja ne mmoze da znas sta je on uzimao i onda nemas ni prava da lupas kako se roga do besvesti i da se to vidi iz aviona..po cemu?????

tj po cemu si ti tako iskusanda bi to znao..korstis nesto pa ne ide...pa si to tako zakljucio????

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 01, 2007, 07:33:31 posle podne »
Posto ja "kenjam", daj da cujemo tebe i tvoj razumni razlog i potrebu za AAH.


Prvo nisi siguran da koristi citavu apoteku nego samo pretpostavljas.Drugo ako koristi bilo sta to nije bitno vec je bitno da je takmicar i da je njegov cilj da bude bolji.Genetika je cudo a mali ima potencijala i to kakvog.Tvoja stvar ako ne koristis AAS.Za takmicare to ne vazi.I ne prosipaj te fore kako je stetno jer ovo je bb forum.Niko nije lud da se kako ti kazes zeza sa AAS-om.Bio sam takmicar i koristio sam AAS naravno uz konsultaciju strucnog lica ali znam mnoge moje kolege koji su manje uzimali pa su bili mnogo mnogo bolji od mene.
Bas se onda pitam otkud znas da je mali nagruvan apotekom? Ovo je moje objasnjenje za tvoje kenjanje.
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 01, 2007, 09:03:41 posle podne »
 :shock: :shock: :shock:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 01, 2007, 11:42:46 posle podne »
a hocu da kazem da ti kao ni ja ne mmoze da znas sta je on uzimao i onda nemas ni prava da lupas kako se roga do besvesti i da se to vidi iz aviona..po cemu?????

tj po cemu si ti tako iskusanda bi to znao..korstis nesto pa ne ide...pa si to tako zakljucio????
Slazem se sa tobom i nikada necemo ni saznati sta je uzimao, ali ne znamo tacno ni sta Ronnie, Jay i ostala ekipa uzima pa necemo valjda onda reci da nista ne koriste posto ne znamo tacan spisak svih preparata :) U danasnje vreme kada se AAS koriste ko da je u pitanju limunada, tesko je ubediti ljude da se Alexey ne ubija od hemije. Posto je forum i stvoren za razmenu misljenja i stavova, evo pitam te, onako najiskrenije, sta mislis na osnovu slika koje vidis da li Alexey koristi nesto od AAS (ili smatras da nema teoretske sanse zakljuciti nesto samo na osnovu slika)?
Sto se mene tice, imam poprilican staz od oko 14 godina u teretani tako da sam se nagledao svega i svacega pa ne lupam bas kao neki totalni laik. AAS sam probao pre otprilike 10 godina (nakon 4 godine iscprnog treninga bez suplemenata)i u pitanju je bio tada veoma popularni Bionabol. Uzeo sam jednu kuru od 6 sedmica i ugojio se 18Kg :) Naravno znanje po pitanju ishrane mi je bilo ravno nuli tako da sam navukao dosta nepotrebne mase, ali sam uspeo kasnije to da korigujem. Poceo sam jos jednu kuru nakon pauze od dva meseca i prekinuo posle 15 dana jer sam shvatio kuda to pocinje da vodi. Tu sam dobio jos 7 Kg tako da se konacan rezultat sveo na "skok" sa 75Kg na 100Kg za nekih 4 meseca :) Od tada nikada vise nisam uzimao nista od AAS, niti cu, posto sam shvatio da se pravilnom ishranom moze mnogo postici, tacnije postici ono sto ja zelim. Evo trenutno sam u fazi nabacivanja mase ali o tome u drugoj temi da ne gusimo ovu nepotrebno. Naravno doci ce i slike na red.

Pozdrav svima!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:01:36 pre podne »
a hocu da kazem da ti kao ni ja ne mmoze da znas sta je on uzimao i onda nemas ni prava da lupas kako se roga do besvesti i da se to vidi iz aviona..po cemu?????

tj po cemu si ti tako iskusanda bi to znao..korstis nesto pa ne ide...pa si to tako zakljucio????
Slazem se sa tobom i nikada necemo ni saznati sta je uzimao, ali ne znamo tacno ni sta Ronnie, Jay i ostala ekipa uzima pa necemo valjda onda reci da nista ne koriste posto ne znamo tacan spisak svih preparata :) U danasnje vreme kada se AAS koriste ko da je u pitanju limunada, tesko je ubediti ljude da se Alexey ne ubija od hemije. Posto je forum i stvoren za razmenu misljenja i stavova, evo pitam te, onako najiskrenije, sta mislis na osnovu slika koje vidis da li Alexey koristi nesto od AAS (ili smatras da nema teoretske sanse zakljuciti nesto samo na osnovu slika)?
Sto se mene tice, imam poprilican staz od oko 14 godina u teretani tako da sam se nagledao svega i svacega pa ne lupam bas kao neki totalni laik. AAS sam probao pre otprilike 10 godina (nakon 4 godine iscprnog treninga bez suplemenata)i u pitanju je bio tada veoma popularni Bionabol. Uzeo sam jednu kuru od 6 sedmica i ugojio se 18Kg :) Naravno znanje po pitanju ishrane mi je bilo ravno nuli tako da sam navukao dosta nepotrebne mase, ali sam uspeo kasnije to da korigujem. Poceo sam jos jednu kuru nakon pauze od dva meseca i prekinuo posle 15 dana jer sam shvatio kuda to pocinje da vodi. Tu sam dobio jos 7 Kg tako da se konacan rezultat sveo na "skok" sa 75Kg na 100Kg za nekih 4 meseca :) Od tada nikada vise nisam uzimao nista od AAS, niti cu, posto sam shvatio da se pravilnom ishranom moze mnogo postici, tacnije postici ono sto ja zelim. Evo trenutno sam u fazi nabacivanja mase ali o tome u drugoj temi da ne gusimo ovu nepotrebno. Naravno doci ce i slike na red.

Pozdrav svima!!

Ja tebi nista ne vjerujem sta si ovdje napisao i mislim da malo preterano seres, naravno bez uvrede. Neda mi se sada ici od recenice do recenice da ti sve to analiziram.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2007, 12:08:54 pre podne Manimal »