Avgust 02, 2024, 08:54:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.263 poruka u 18.760 tema - 20.963 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Trodnevni trening  (Pročitano 6176 puta)

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Trodnevni trening
« poslato: Jun 13, 2007, 12:53:49 pre podne »
Posle skoro godinu dana ponovo se vracam treninzima ali sam sada ogranicen na samo tri treninga nedeljno pa bih hteo to maksimalno da iskoristim.Da li je pameno da se drzim klasike:
PON: grudi-biceps
SRE: ledja-triceps
PET: ramena-noge
 ili bi mozda bilo pametnije da pokusam neki drugi nacin?
Nije mi cilj da se kao nesto sada uradim pred leto (jer znam svoje mogucnosti) nego mi je ovo plan za duze staze.
Radio bih po tri vezbe i tri serije za svaku grupu...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2007, 01:33:21 pre podne »
Razdvoj ramena i noge obavezno-znaci samo noge jedan trening,ledja radi sama takodje,grudi bic,rame tric...To je 4-oro dnevni trening,ali jbg ovo je mnogo bolja opcija :wink:

Sve ovo vec pise na forumu,ali ajde :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2007, 11:15:05 pre podne »
OK Sale,znam da je o svemu ovome vec pisano ali moram jos nesto da pitam:
1.Posto izdvajam jedan dan nedeljno samo za ledja koliko vezbi sa koliko serija da odradim?Jel ce biti dovoljno po 3-4 serije zgibova,lata i veslanja ili da ubacim jos nesto?

2.Ako cu vec da radim 4 treninga nedeljno moracu da maksimalno iskoristim vikend pa jel bi ovo bilo dobro:

UTO: grudi-biceps
CET: ledja
SUB: rame-triceps
NED: noge
« Poslednja izmena: Jun 13, 2007, 11:16:45 pre podne maxim »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2007, 01:23:52 posle podne »
1. Za leda bar 4 vezbe po 4 serije
2. Ovo je dobar plan
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2007, 01:23:30 posle podne »
Posto vec postoji ova tema koja nosi naziv trodnevni trening reko da ne otvaram novu.
Evo kako ja radim>
1. dan: grudi,biceps
2. dan: ledja,triceps
3. dan: ramena,noge
4. dan: uradim oko 100 sklekova kuci
trbusnjaci: svaki dan oko 150 komada
Jel valja ovako da se radi?
Po ovom sistemu radim vec oko 6 meseci i imam solidne rezultate. Imam 16 god. ako nesto znaci i nemam ambicije da se u buducnosti takmicim vec samo da izgledam lepo.
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #5 poslato: Jun 28, 2007, 01:27:46 posle podne »
Opet ne citas forum! Razdvoj noge i ramena i trbusne proredi malo i citaj forum!!!!!!!!!!

PS Jel pravis pauze izmedju ovih dana?

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2007, 01:39:57 posle podne »
Pa taj cetvrti dan mi je pauza. Dali je bolje da nista neradim 4. dan? Zasto se odvajaju noge i ramena? I kada noge i ramena radim zajedno 3. dan mi je ubedljivo najkraci. Noge mi i nisu nesto vazne tako da uradim 2 serije po osam ponavljanja prednju i zadnju lozu i 4 serije sa po osam ponavljanja list.
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #7 poslato: Jun 28, 2007, 02:28:33 posle podne »
izvinite momci verovatno vas mnooogo smaram al' sta cu, evo jos samo ovo pa bezim.
evo kakav sam plan zamislio
1. dan:
grudi,biceps
grudi>bench, ravno razvlacenje, ravan potisak
biceps>sa dve bucice naizmenicno, sa jednim tegom, u sedecem polozaju jedna pa druga ruka
2. dan:
ledja,triceps
ledja>siroki zgibovi na klupi napred i nazad, veslanje, ledjni trbusnjaci.
triceps>propadanja, lat masina, na klupi u lezecem polozaju, sa bucicama iznad glave.
3. dan:
ramena,kose vezbe za grudi
ramena>sa bucicama napred, sa bucicama u stranu, na kosoj klupi na stomaku bucice u stranu,
sa dve bucice ramena gore-dole.
kose za grudi>kosi bench, kosi potisak, kosa razvlacenja
4. dan:
noge>prednja loza, zadnja loza, list (sve na masinama na pritisak).
5. dan:
odmor
sve radim po 4 serije sa 8 ponavljanja u seriji.

kao sto vidite razdvojio sam ramena i noge. jel valja ovako?
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2007, 02:43:19 posle podne »
Grudi se rade na jednom treningu, nemoj samo sve vezbe koje znas da radis! Kombinuj 3-4 vezbe! Moj ti je savet da ubacis propadanje!
Za noge ubaci cucanji i iskorak, bez toga sve je sviranje ku.cu!
Sta sa bucicama napred i u stranu? Jel radis potiske za rame???
Ne znas nazive vezbi, pa je malo zbunjujuce sta ti uopste radis na treningu! Moras da pravis pauze izmedju treninga, meni licno najvise odgovara : 2 dana radim, 1 dan pauza, pa dva radim, pa dva dana odmaram. Mozes da ubacis neki kardio (bajs ili trcanje) u danima pauze.



Spartak

  • Gost
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #9 poslato: Jun 28, 2007, 04:04:16 posle podne »
noge je itekako vazno trenirati,one su pola tijela i oslonac cijelom tijelu.Ako temelji nisu dobri nista ne valja.Uostalom trenirajuci noge raste cijelo tijelo

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #10 poslato: Jun 28, 2007, 08:08:38 posle podne »
Stvarno jeste malo tesko objasniti vezbu koju radim posto neznam tacan naziv ali jebiga. Ubacicu jos i cucanj za noge ali ja sam par godina trenirao fudbal i igram svake nedelje u skoli tako da su mi noge solidne a one bilderske nebih ni voleo da imam posto bi me samo usporile a i ruzno mi izgledaju. Probacu ovako da radim samo me zanima sta mislite dali da pravim 1 ili 2 dana pauze posle ovog cetvorodnevnog treninga?
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!

Spartak

  • Gost
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #11 poslato: Jun 28, 2007, 08:28:29 posle podne »
haha,stara fudbalska izreka...mozes li postavit slike tvojih nogu?jes da svi mi odje imamo ogromne noge ko oni bilderi po casopisima jbga eo necemo se smijat ako su male a definisane od fudbala?

Spartak

  • Gost
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #12 poslato: Jun 28, 2007, 08:29:28 posle podne »
preporucio bi i smanjen unos proteina posle treninga nogu,da ne buknu odjednom :) :)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #13 poslato: Jun 28, 2007, 08:34:45 posle podne »
Stvarno jeste malo tesko objasniti vezbu koju radim posto neznam tacan naziv ali jebiga. Ubacicu jos i cucanj za noge ali ja sam par godina trenirao fudbal i igram svake nedelje u skoli tako da su mi noge solidne a one bilderske nebih ni voleo da imam posto bi me samo usporile a i ruzno mi izgledaju. Probacu ovako da radim samo me zanima sta mislite dali da pravim 1 ili 2 dana pauze posle ovog cetvorodnevnog treninga?

Pogrijesio si forum. :) Ako ti damo savjet kako i sta da radis bojim se da neces moci igrati fudbal zbog prevelike misicne mase na nogama. Najbolje je da ih ne radis kada vec dobro izgledaju.

Van mreže nexxxtazy

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Trodnevni trening
« Odgovor #14 poslato: Jun 28, 2007, 08:46:36 posle podne »
Izvin'te bilderi :) izgleda da sam vas uvredio, nego niste mi odgovorili na pitanje 1 ili 2 dana odmora?
28. jun 1389!
Da se ne zaboravi!