Septembar 08, 2024, 04:09:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.320 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: SVSavailm
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA  (Pročitano 59386 puta)

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #150 poslato: Maj 01, 2006, 01:14:26 posle podne »
Citat: EXTREME
Slazem se u potpunosti! Ali zar to nije problem do drugih zemalja i njihovih takmicara, a ne do nas!? Nekada se na Svetskom ili Evropskom prvenstvu u nekoj kategoriji pojavi 35 takmicara,a nekada 5! To su stvari o kojima se ne moze polemisati.Sta mislis zasto sam napisao da po nekada treba imati i malo srece u sportu?! Oni verovatno imaju jos dobrih takmicara, ali mozda se nisu spremali za ovu sezonu ili ovo takmicenje.Ja licno ne bih voleo da budem sam u kategoriji i zaista se ne bih dobro osecao sam na bini...ali to je takodje sastavni deo ovog sporta (iskljucivo po pravilu)! I da se razumemo...da dodjem na Svetsko ili bilo koje takmicenje i pokupim tu titulu veruj mi da me ne bi bilo uopste briga jer bih to gledao kao svojih pet minuta! A oni sto bi prokomentarisali...UF STO SE JA NISAM SPREMAO...to je samo njihov problem!!! Te stvari ne mozes da predvidis nikada!
Mislim da je najbitnije da je izvestaj sa ovog Balkanskog prvenstva obisao sve televizijske stanice po vise puta i da su novinari i mediji bili prisutni u tolikom broju kao nikada do sada! Jedino na taj nacin se moze uzdici neki sport!!!
A najlakse je traziti zamerke i necije propuste! Ne kazem da ih nije bilo ali,toliko minimalno naspram svih velikih i pravih stvari da ih uopste ne bi trebalo pominjati jer preovladavaju u ovom slucaju iskljucivo pozitivne stvari!
Bitno je da je Pedjos podrzao to sto si ti napisao, a nije ni bio na takmicenju!!!??? To ne razumem!!!

drago mi je da smo ipak usaglasili misljenja i da si na pravi nacin shvati u kom smeru su isle kritike jer nisam neko ko po svaku cenu nesto kritikuje,cak sta vise,zelim samo da budem objektivan da bi to kasnije mogao da trazim od tebe i svih forumasa a da se tice mene i nekog mog buduceg takmicarskog uspeha/neuspeha,bez uvijanja..
sto se tice medijske propracenosti celog dogadjaja jako sam zadovoljan-upravo sam gledao izvestaj na kosavi i sos-u,nadam se da ce tako biti i ubuduce...
pozz
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #151 poslato: Maj 01, 2006, 02:23:44 posle podne »
Citat: IGOR
Evo prvo da se zahvalim svima na podrsci i leim komentarima koji ste izneli o meni ode pre i posle takmicenja naravno i ljudima koji su bili licno na samom takmicenju i davali mi podrsku.Milose tebi se posebno zahvaljujem na podrsci koju si mi pruzio koja mi je mnogo znacila na samopuzdanju.Milose necu izaci na Evropsko zato sto bih verovatno usao u finale a kao Srbin bih tesko mogao da izbegnem D.K.Tako da sa Pedjom imam neke planove za neke jake turnire po Evropi.Svetska i Spanija mozda Bihac u subotu.Sto se tice moje boje na balkanskom jos sam ljut na samog saebe sto nisam poslusao savet da delujem bledo na bini i da pojacam boju, bio sam tvrdoglav i uveren da mi je to ta sloj boje koji mi je potreban .Lose sam procenio jacinu refektora i to me je za jedan poen kostalo titule apsolutnog .Ali staje tuje na greskama se uci to mi je skola za buduca jaka takmicenja.Zao mi je ali zivot ide dalje.Poz i hvala svima jos jednom. :wink:



Na greskama se uci i siguran sam da ti se to nikada vise nece desiti.
Ja ti mogu reci iz iskustva (takmicio sam se 110 puta) da je boja mnogo vaznija nego sto ljudi misle.

Mozda cete se svi smejati - ali ziva je istina da ovde i sami crnci JOS DODATNO stavljaju tu boju za sva takmicenja!?
Posto verujem da ce neki ljudi misliti da "preterujem" ja cu vam jos jednom to pomenuti - to je definitivna CINJENICA!

Nemoj se uopste sekirati za taj jedan poraz i nastavi dalje.
Ja sam ubedjen da ces ti uskoro da nas pretstavljas na profesionalnim takmicenjima - i zelim ti sve najbolje.

Kombinacija mase, simetrije, misicnog balansa, estetike, definicije, misicnog kvaliteta i prezentacije ti je VEC profesionalnog nivoa...sada je vreme da polako razmisljas za svaki pokret koji ces u bodibildingu ( i zivotu) napraviti...i ja ti od srca zelim najvece moguce uspehe.

Cuo sam da ti je nas profesionalac Zoran Vejic mnogo pomogao u pripremama, pa cestitam i njemu - jer ste postigli izuzetnu formu...(sto nije uvek jednostavna stvar).

SAMO NAPRED!

Van mreže Snezana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #152 poslato: Maj 01, 2006, 03:47:33 posle podne »
Da,sve je bilo medijski propraceno,a imajte na umu da vecheras na rts-u ima neka engleska fudbalska liga pa ce na poluvremenu biti neki izveshtaj iz Cacka ,uzivajte.
2 kanal rts-a u 18h pochinje utakmica

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #153 poslato: Maj 01, 2006, 05:13:36 posle podne »
Citavih 4 minuta i 50 sekundi !!!!  Za cega mi placamo TV pretplatu, sram ih bilo.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #154 poslato: Maj 01, 2006, 05:20:58 posle podne »
ma makar je i toliko bilo , ja se nesecam da je pre bilo i minut , na sos-u je bilo dosta fino prikazano

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #155 poslato: Maj 01, 2006, 05:43:16 posle podne »
Ovo na RTS-u je sramota, blage veze nema sa zivotom, pa vise od polovine izvestaja je bila izjava kapitalca, i na kraju su samo jednu kategoriju spomenuli, da nije zalosno bilo bi smesno. Na SOS-u je bio izvestaj sa mnogo manje kvalitetnom tehnikom(snimak nije bio sjajan) ali ipak je bio pravi izvestaj sa takmicenja.

Van mreže Snezana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #156 poslato: Maj 01, 2006, 05:46:05 posle podne »
Sjajno!:)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #157 poslato: Maj 01, 2006, 05:49:02 posle podne »
Citat: rush
Ovo na RTS-u je sramota, blage veze nema sa zivotom, pa vise od polovine izvestaja je bila izjava kapitalca, i na kraju su samo jednu kategoriju spomenuli, da nije zalosno bilo bi smesno. Na SOS-u je bio izvestaj sa mnogo manje kvalitetnom tehnikom(snimak nije bio sjajan) ali ipak je bio pravi izvestaj sa takmicenja.


nije valjda toliko lose , ja nisam gledao , na sos-u je bilo fino

da li su prikazali makarneke nase takmicare ?

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #158 poslato: Maj 01, 2006, 06:38:49 posle podne »
Citat
da li su prikazali makarneke nase takmicare ?

Trajalo je 5minuta, 3minuta kapitalac sa kapitalnom pricom, 1.5minut Predrag Milosevic sa hvalospevima organizacije i novog predsednika saveza, ujedno on je bio i jedini spomenuti takmicar, i nekih pola minuta slike nastupa devojaka iz body fitnessa. Od 5 minuta 4.5 minuta o organizaciji o takmicenju nista, kao da je takmicenje zarad organizacije a ne takmicenja u BB. Na SOS je bio pravi izvestaj, jedino je kamera bila losa.

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #159 poslato: Maj 01, 2006, 07:49:13 posle podne »
Evo jos jednog amterskog misljenja:
-Konacno u nasoj zemlji jedno takmicenje da je organizovano na jednom zavidnom nivou,zato hvala Pedji Extreme da konacno i kod nas jedan manje profitabilan sport bude ovako medijski ispracen.
-Zasto ponovo pocinjemo tipicno srpski da nalazimo neku nepravdu ili pravdu kada je sve zavrseno..Jos vise me iznenadjuje sto sada sumnjamo da je to namesteno u korist nasih takmicara,a i po meni pedja milosevic je imao bolju defku sto je kod ovih sudija bilo vise cenjeno...
Za Igora:
Vidis brate kakva ironija,Rad ispada iz prve lige a ti ides u Champions league :):)...Nema veze za za boju samo mi daj adresu i poslacu ti pro crnu boju pa ce te na sledecem takmicenju pomesati sa Ronijem :) :evil:
Salim se samo tako nastavi,svet je tvoj,cestitke i Zoranu Vejicu vidi se da je covek nepogresiv...
Zalim samo jer je tu falilo jos nekoliko dobrih takmicara iz nase zemlje koji se nisu pojavili,ali sta da se radi...

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #160 poslato: Maj 01, 2006, 09:42:15 posle podne »
super slikice...Mr.Big daj jos koju.. :wink:

Igor stvarno izgleda fenomenalno!  8)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #161 poslato: Maj 01, 2006, 10:10:19 posle podne »
Apsolutna kategorija!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #162 poslato: Maj 01, 2006, 10:18:28 posle podne »
Svaka cast za slike!!!
Igor bi definitivno mnogo bolje izgledao da je tamnije namazan! Ali bez obzira cestitke u svakom slucaju!
Ova gornja slicica mi izgleda extra!  :wink:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #163 poslato: Maj 01, 2006, 10:29:22 posle podne »
Ne da bi bolje izgledao vec mislim da bi ga i dobio, tesno ali ......
Ali ne zaboravite, Igor je to vece imao 94 kg mislim, a glavni konkurent nesto preko 110 i i pored tolike razlike Igor ga je u dosta poza imao i cak izgledao "veci" u nekim pozama.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #164 poslato: Maj 02, 2006, 02:34:07 pre podne »
Igroru i ostalim takmicarima svaka cast.

@Igor
Definitivno si napravio gresku sa bojom.
Po meni si imao odlicnu masu i trijumfovao si (barem na ovim slikama) u nekoliko poza...

Puno uspreha na daljim takmicenjima. ;)