Septembar 23, 2024, 09:22:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead  (Pročitano 6080 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead
« Odgovor #15 poslato: Jul 01, 2007, 12:52:08 pre podne »
@H2SO4

E upravo o tome se radi!  :shock:

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead
« Odgovor #16 poslato: Jul 01, 2007, 02:58:11 pre podne »
Upravo je u emisiji Geraldo At Large na Fox News-u gostovala Debra Marshall, bivsa supruga Stone Cold Steve Austin-a. Bio je veoma kratak intervju koji je trajao ne vise od dva minuta, a bila je rijec o ovoj tragediji. Zena je rekla da rizikuje sto daje intervju, da je bila kontaktirana od strane Wrestling Federacije, i da joj je receno da ne dolazi u emisiju i ne daje nikakav intervju.
Takodjer je rekla da je i sama bila zrtva "roid rage" i da ne zeli da se nista dogodi njenim prijateljima koji su jos uvijek u ovom biznisu. Onda je Geraldo procitao imena oko 6-7  wrestlera koji su "navodno" preminuli od steroida.
Geraldo je takodjer iznio podatak da je Vince McMahon bio uhapsen 1994 godine zbog steroida.


Vidjet cemo dokle ce sve ovo ici. Ne bi me cudilo da FBI pokrene istragu unutar WWF.

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead
« Odgovor #17 poslato: Jul 01, 2007, 03:10:36 pre podne »
@Manimal

Pa tko zna što uzimaju, ako im na ovaj način narušava zdravlje (neubrojivost) onda sigurno moraju nesto da poduzmu... :x

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead
« Odgovor #18 poslato: Jul 01, 2007, 03:50:15 posle podne »
...ma komu jebe mater ionakosu oni keceri vecinom pederi koji lose glume neke nasilnike i tako se prodaju glupim amerima......samo steta zbog zene i djeteta:-(

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: WWE Wrestler Chris Benoit and his family found dead
« Odgovor #19 poslato: Jul 01, 2007, 04:08:48 posle podne »
...ma komu jebe mater ionakosu oni keceri vecinom pederi koji lose glume neke nasilnike i tako se prodaju glupim amerima......samo steta zbog zene i djeteta:-(

Polako malo momak, smiri hormone.

Da li si bio sa njima kada znas da su vecinom pederi. Ne branim ja pedere, ali znam da su svi ti wrestleri vecinom porodicni ljudi, i nema potrebe za takvom reakcijom.
Kao drugo, ameri nisu glupi kako kazes, zasto generalizacija. Sve i jedan amer zna kada ode uzivo da gleda( i ja sam jedan od njih) WWE i ECW, i oni kraj malih ekrana, da je to jedan veliki show gdje ljudi dodju da se zabave. Oni su to doveli do perfekcije i uopste nije losa gluma kako si naveo.  NIKO NIJE GLUP pa da pomisli da je to za  stvarno.

Ne mislis li da si malo pretjerao?




Da je steta zene i djeteta, nema sumnje da je velika tragedija.
« Poslednja izmena: Jul 01, 2007, 04:16:17 posle podne Manimal »