Septembar 20, 2024, 12:25:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvi put u teretani...  (Pročitano 4765 puta)

Van mreže Srbin

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Prvi put u teretani...
« poslato: Februar 02, 2006, 10:03:06 posle podne »
Imam 17 godina i danas sam krenuo u teretanu. Zanima me koji je najefikasniji program za tipove poput mene. Imam nekih 3-4 kila viška i što me najviše nervira je to što koliko god da skinem kilograma uvek mi ostane prilepljeno za bokove. Ako može neko da mi preporuči neki program. Ne tražim ništa za nabijanje mase već da se što pravilnije razvijem, da budem u formi do leta.
Hvala unapred!!! :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2006, 01:22:15 pre podne »
Imas ovde na forumu veliki broj treninga za pocetnike.Uzmi procitaj malo o tome,pa ako ti zatreba pomoc oko necega-slobodno pitaj :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2006, 07:14:18 pre podne »
da sale je i ovja puit u pravu..dosta tekso je da ti bilo ko pruzibilo kakav savet jer si ajko malo info stavio ovde...tj stavio si da imas 17 godina i da imas 3-4 kg viska-po tvojoj proceni...

najbolje je da nadjes ovde pod temom trening koji se tebi cini najprimerinji da bi mogao da ga ispostues pa ako ima nekih ne doumica onda ga budemo prilagodili tebi i tvojim mogucnstima...

Van mreže six_pack

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2006, 12:31:55 posle podne »
@offtopic

Pratim ovaj forum nesto vise od mjesec dana i evo tek sada prvi put pisem.
Sve pohvale vasem forumu ima dosta zanimljivih i poucnih tekstova i to iz prve ruke (od takmicara) tako da vjerujem u njegov napredak i jos vecu kvalitetu.
Zbog svega toga povecat ce se i priliv ljudi iz ostalih drzava pa i iz Hrvatske (odakle sam i ja) tako da moderatori nebi trebali dopustati da se politika mijesa u sport koji svi volimo (konkretno mislim na potpis i avatar clana "Srbin").
Pozdrav.

Zoka

  • Gost
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2006, 12:48:52 posle podne »
Hm... sa rizikom da se zamjerim pojedincima, moram se sloziti sa ovim momkom.
Mislim da bar ovakvi forumi nisu mjesto gdje bi trebalo dozvoljavati ovakve "Potpise"!

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2006, 12:53:46 posle podne »
Slazem se sa prethodnom dvojicom
Mislim da bi Moderatori trebali nesto poduzeti po pitanju ovoga
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže Srbin

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2006, 02:18:19 posle podne »
Nisam mislio nikome da se zamerim, svejedno hvala na savetima, prekopaću malo po forumu!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2006, 04:22:36 posle podne »
Ne vidim problem u tome sto je nekom nick "Srbin" mislim da to nema veze sa politikom,i meni pise "sasacg",a mogao sam da stavim i Crnogorac,ne verujem da bi to nekog uvredilo.Mislim da decko nikog nije provocirao niti vredjao.Nikakva vredjanja nece biti tolerisana na forumu i ako do njih dodje bice sankcionisana.Uzivajte na forumu i batalite politiku i ostala sranja :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2006, 04:23:58 posle podne »
ovo je reseno i kazem da ovakvih stvari vise na nasem forumu nece biti...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2006, 04:32:20 posle podne »
Citat: six_pack
@offtopic

Pratim ovaj forum nesto vise od mjesec dana i evo tek sada prvi put pisem.
Sve pohvale vasem forumu ima dosta zanimljivih i poucnih tekstova i to iz prve ruke (od takmicara) tako da vjerujem u njegov napredak i jos vecu kvalitetu.
Zbog svega toga povecat ce se i priliv ljudi iz ostalih drzava pa i iz Hrvatske (odakle sam i ja) tako da moderatori nebi trebali dopustati da se politika mijesa u sport koji svi volimo (konkretno mislim na potpis i avatar clana "Srbin").
Pozdrav.
...anyaway...dobrodosao na forum i nadam se da ces aktivno ucestvovati na forumu

Van mreže six_pack

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #10 poslato: Februar 03, 2006, 08:18:03 posle podne »
@Pedjos
Hvala na dobrodoslici i potrudit cu se da se sada budem aktivniji.

@sasacg
Ni najmanji problem nije nick, vec su bile nekakve slicice u potpisu i avataru koje nisu bile primjerene, ali sad je to ionako vec rijeseno.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #11 poslato: Februar 03, 2006, 09:53:09 posle podne »
Citat: pedjos
ovo je reseno i kazem da ovakvih stvari vise na nasem forumu nece biti...


Samo tako!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #12 poslato: Februar 04, 2006, 06:36:50 pre podne »
Citat: sasacg
Ne vidim problem u tome sto je nekom nick "Srbin" mislim da to nema veze sa politikom,i meni pise "sasacg",a mogao sam da stavim i Crnogorac,ne verujem da bi to nekog uvredilo.Mislim da decko nikog nije provocirao niti vredjao.Nikakva vredjanja nece biti tolerisana na forumu i ako do njih dodje bice sankcionisana.Uzivajte na forumu i batalite politiku i ostala sranja :D :D :D
...stari poptuno si u pravu...kako ce neko da stavi nickname..to niti mozemo niti hocemo da ogranicavamo ali necemo da dozolimo da se lepe slike od linosti koje su ili su bile politicki aktivne bilo kada!!!...mislim da se slazes u ovoj konstataciji....

politika nam na forumu ne treba,a to kako ce neko da se zove.....pa boze moj..kako bi amrei rekli....THIS IS FREE COUNTRY :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #13 poslato: Februar 04, 2006, 05:34:36 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: sasacg
Ne vidim problem u tome sto je nekom nick "Srbin" mislim da to nema veze sa politikom,i meni pise "sasacg",a mogao sam da stavim i Crnogorac,ne verujem da bi to nekog uvredilo.Mislim da decko nikog nije provocirao niti vredjao.Nikakva vredjanja nece biti tolerisana na forumu i ako do njih dodje bice sankcionisana.Uzivajte na forumu i batalite politiku i ostala sranja :D :D :D
...stari poptuno si u pravu...kako ce neko da stavi nickname..to niti mozemo niti hocemo da ogranicavamo ali necemo da dozolimo da se lepe slike od linosti koje su ili su bile politicki aktivne bilo kada!!!...mislim da se slazes u ovoj konstataciji....

politika nam na forumu ne treba,a to kako ce neko da se zove.....pa boze moj..kako bi amrei rekli....THIS IS FREE COUNTRY :twisted:  :twisted:  :twisted:


Ok,sve je sad sredjeno :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Prvi put u teretani...
« Odgovor #14 poslato: Februar 04, 2006, 06:12:56 posle podne »
Nickname ne sme da smeta nikome! Svako neka se zove kako hoce! Politika ili bilo sta slicno ni jednog trenutka ne postoji na forumu a NECE NI POSTOJATI!
A i ova tema je vec OFF TOPIC!