Septembar 21, 2024, 06:37:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: EX YU CHAMP  (Pročitano 44587 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #45 poslato: Maj 03, 2008, 04:27:22 posle podne »
Kad smo se vec vratili na ovu temu..Sta je sa Jovicom Savic?.Momak izgleda extra!Sta se sa njim desava?Da li se jos uvek takmici?
Njegova slika mi deluje dosta sveze..


jovica zivi i radi u swe..

za sada ne misli na takmicenja ali je rekao da ce spremi jedno veliko iznenadjenje.

inace...sa jovicom sam imao cast da se druzim sada kada sam bio u swe i mnogo mi je pomogao oko poziranja...zaista sjajan i pozitivan momak.....

Hvala.
Pokusao sam nesto vise da saznam o njemu ali bez uspeha!Covek na onoj slici izgleda perfektno!
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže aca.pn

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #46 poslato: April 15, 2009, 10:42:25 posle podne »
DR. Dragan Miljkovic je sigurno jedan od najboljih bodi bildera sa nasih prostora, i dan danas je u odlicnoj formi!!!

Van mreže vasa89

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #47 poslato: April 16, 2009, 01:39:30 pre podne »
Danko Radovanovic... Strava covek, svojevremeno je imao najbolji biceps u Yugi a mozda i sire!!!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #48 poslato: April 16, 2009, 01:43:34 posle podne »
DR. Dragan Miljkovic je sigurno jedan od najboljih bodi bildera sa nasih prostora, i dan danas je u odlicnoj formi!!!

Sta je sa njim sada?
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Stojke11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 394
  • UBI CONCORDIA IBI VICTORIA
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #49 poslato: April 16, 2009, 02:18:09 posle podne »
DR. Dragan Miljkovic je sigurno jedan od najboljih bodi bildera sa nasih prostora, i dan danas je u odlicnoj formi!!!

Sta je sa njim sada?
Vratio se u Srbiju, zivi na lokaciji Paracin-Nis nisam bas siguran ali mislim da se u Nisu zaposlio. Bas je pre neki dan zvao mog matorog da se dogovore da se vide!!!
Želeo je da načini "vrhunskog antiterorističkog psa" sposobnog da izađe na kraj sa najsurovijim teroristima!Ukrštao je Vukove, Bosanske tornjake, Mastife, Američke staford terijere i Rotvajlere i konačno sve njihove najbolje osobine slio u svog SOP

Van mreže aca.pn

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: EX YU CHAMP
« Odgovor #50 poslato: April 16, 2009, 03:30:41 posle podne »
Dragan Miljkovic je sada u Paracinu trenira u istoj teretani gde i ja. u Total gym-u