Septembar 20, 2024, 02:40:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DEFINICIJA  (Pročitano 16266 puta)

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #45 poslato: Mart 05, 2006, 08:10:46 pre podne »
ja nisam upoznat sa nasim powerlifterima, ali voleo bi da kazes nekom ko radi 700lb bench da je pacenik... nisi mi jasan tvoj stav ...
nema veze, ti imas svoj stav to je ok, verovatno ga nece menjati vise.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #46 poslato: Mart 05, 2006, 08:16:43 pre podne »
Citat: redScorpion69
ja nisam upoznat sa nasim powerlifterima, ali voleo bi da kazes nekom ko radi 700lb bench da je pacenik... nisi mi jasan tvoj stav ...
nema veze, ti imas svoj stav to je ok, verovatno ga nece menjati vise.
....jebote tebi covek mora stvaro da crta.......

JA SAM TI GOVRIO SA APEKTA NASIH PROSTORA JER NI TI NI JA NECEMO NIAKDA URADITI NSITA NAPOLJU PO PITANJU BILO CEGA....

znaci sefe ograncii se na davanje saveta ovde i ovim ljudima tj klincima ovde u nasoj zemlji...

dalje.....ja ti govrim o pacenicima koji ovde odustaju od b.b i "kao"idu u powerliftere jer je lakse zderati po pekaram i biti deobeo kao svinja i raditi 3 ponavlnja i raditi trening od 30 minuta....JA O TOME TI PRICAM...

nisam ti nsita rekao za ljude kojis se bave profeinsalono sa disciplinma snage a ti moras prznati da bas njih zabole k...za tebe i mene i tvoje treninge..

ja ne viodim razlog zasto bih aj menja svoj prinpicp i sistme....JLE MOZDA NEMAM REZULTATE.....??????

opet ti ponavljam....NE JA....JEL TI STVANO ILI NECES DA CITISA ILI STA...

SVI MOMCI KOJI OVDE DOALZE RADE PO SLICNOM ILI ISTOM PRINCIPU TJ SPLIT TRENGU KOJI IM DAJE FANTASITICNE REZULATET...JA STVARNO ENNZAM KOJI JE TVOJ PROBLEM...

REKAO SAM TI...PISI STA GOD HOCES...TO JEL CE NEKO DA TE SLSUA ILI NECE TO NIEJ MOJA STVAR.........ALI NEMOJ DA OMALOVAZAVS NESTO STO LJUDI RADE VEC GODINAMA SA MANJE ILI VISE VARIJACIJA I STO EJ ANJBITNIJE NESTO STO IM DAJE REZULTATE.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #47 poslato: Mart 05, 2006, 08:19:16 pre podne »
ufff i da zaborvaio sam da te pitam...a ti sto rade bench press sa 700ibs..oni ne uzimaju nsita od hemije.....natural boys???

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #48 poslato: Mart 05, 2006, 08:27:02 pre podne »
Netrebas meni da crtas. Opet ti kazem, to sto neki ljudi pribegavaju laksem izlazu nema veze sa stavkom o repeticijama. Ne treba ljudima davati pogresnu predstavu da su niske repeticije lak izlaz jer nisu - to sto ti posznajes ljude koji idu po pekaram i zderu i rade to sto rade jer im je lakse netreba mesati sa ovim sto sam ti rekao - to je sve.
Ja cu opet reci, u nadanju da mi neces obrisati post - neko ko radi steroide - njemu bilo kakav trening da das on ce napredovati. To je cinjenica i poenta. Vecina "standardnih" bodibilderskih programa upravo potice od tih ljudi koji rade chemistry i zato mislim da postoje mnogo bolji programi. Inace tipicni BB programi, splitovi i tako to sto se vidja danas i sto se daje pocetnicima - svi oni poticu iz ere kada steroidi dozivljavaju boom - 60's i 70's. Poslednja stvar,  pocetniku bio sta da das on ce napredovati. Zato to netreba uzimati kao neko merilo efikasnosti programa.
Cujemo se kasnije, malo da se glave ohlade.  :wink:
pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #49 poslato: Mart 05, 2006, 08:34:49 pre podne »
ne necu ti birsti psotove dok god bude svaki tvoj post obrazlozen an ovakv nacin....

dakle.....to sto si ti drugaicjeg misljenja ja to ne mogu i necu da menjeam..alis amo cu da ti akzem da nisi u rpavu,jer danasnji trenign jednog profi nema nikakve veze sa onim sto su radili 70-tih....ali to je tvoj videjnje koje je opet pogresno..

i stvarno nenzam zasto toliko napdas aas...ja ih ne braim da se razumemo..

ali opet ti ponavljam..da si procitao malo forum uvideo bih neke stvari...

to sto ti imas neki problme sa hemijom..ja tu ne mogu pomoci...ali recu cu tijedno.....

JA RADIM RECIMO SA LJUDIMA KOJI SU NA AAS I BEZ AAS...AKO HOCES MOGU DA EDITUJEM NJIHOVE SLIKE.....NARAVNO DA JE ONAJ NA AAS U PREDNOSTI....ALI I OVAJ BEZ IMA FANTASTICNE REZUALTET PO MOM PROGRAMU...

u krivu si kada kazers da su svi programi uradjeni jer su ljudi koji su ih radili bili ili su na aas i da su prilagodjeni samo onima koji koriste aas...tu se us trtu vidie tvoj predrasude ili razocarenje prema as...

gle...ja poznajem 100 ljudi koji su istog misljenja kao i ti..da ce ih aas i gh uraditi velikim jer imaju para i mesecno trose po 1000 eu naa rezualtat je taj da ne mogu da udju u finale drzavnog prnestva,....o radiikalnijim slucajrivma ti encu ni da govrim..

to su glupsoti da te aas cine vecim itd.....za korak ispred da...ali to je samo karaika koja spaja neke druge stvari..trening,ishanu i domor...a to ti neces da priznas..

od 10 tableta d-bola ti neces dobiti 10kg...niakda...ali od 500 gr proteina dnevno hoces...

usotalom..procitaj milsove postove na temu kako su tito raymond i skip nautalnci i koja tela imaju i na koji nacin su to psotgli i sa kojim treninzima...pa ce sve m,nogo jasnije da ti bue..

HEMIJE NIJE ONO STO TE CINI SAMPIONOM...TO ZAPAMTI

Van mreže redScorpion69

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #50 poslato: Mart 05, 2006, 09:00:43 pre podne »
slusaj, ako nista nemoj da stavljas svoje reci u moja usta. Ja ne napadam
aas, samo sam iznosio cinjenice, imao sam i licno iskustva sa njima (tacnije sa prohormonima, nikad steroidima, ne znam da li ph mogu da se nadju u srbiji?). heh,pa naravno da hemija dolazi uvek posle ishrane i treninga, sta ja to necu da priznam nije mi jasno?
Nazalost, bilo bi lepo da je ta tvoja zadnja recenica tacna danas....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: DEFINICIJA
« Odgovor #51 poslato: Mart 05, 2006, 01:06:44 posle podne »
Citat: redScorpion69
slusaj, ako nista nemoj da stavljas svoje reci u moja usta. Ja ne napadam
aas, samo sam iznosio cinjenice, imao sam i licno iskustva sa njima (tacnije sa prohormonima, nikad steroidima, ne znam da li ph mogu da se nadju u srbiji?). heh,pa naravno da hemija dolazi uvek posle ishrane i treninga, sta ja to necu da priznam nije mi jasno?
Nazalost, bilo bi lepo da je ta tvoja zadnja recenica tacna danas....
....a moaj zadnja recenica nije tacna...znaci samo oni koji uzimaju aas su sampioni...nema veze sto neko nema jaja da izdrzi dijete,2 kardio dnevno umiranje bez vode po 3 dana...neeeeee..to nema nista veze...samo maznes aas i vec si sampion......lepo.......odista lepo...