Jun 28, 2024, 01:52:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.244 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: JAY CUTLER THIS DAYS  (Pročitano 14205 puta)

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #15 poslato: April 28, 2006, 08:29:13 posle podne »
Citat: Papageno
ne znam da li izgleda ko polovan konj :) ali znam da bi ja volio izgledati ako on :)
pa da vidim ko ce mi reci da sam polovan konj :)


..ц..ц..ц...  :lol:

Kakve veze ima sto u njemu ima 140 kg misicne mase, najjaci je onaj ko udari prvi i ko je ludji a te price " pogle' koliki je, sve bi ih prebio" su za malu djecu...  :twisted:

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #16 poslato: Jul 07, 2006, 02:04:11 posle podne »
Citat: Gustavo
Citat: Papageno
ne znam da li izgleda ko polovan konj :) ali znam da bi ja volio izgledati ako on :)
pa da vidim ko ce mi reci da sam polovan konj :)


..ц..ц..ц...  :lol:

Kakve veze ima sto u njemu ima 140 kg misicne mase, najjaci je onaj ko udari prvi i ko je ludji a te price " pogle' koliki je, sve bi ih prebio" su za malu djecu...  :twisted:



Da mu dodje Mirko CroCop da gi udari dide na Olimpiu blesav :lol:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #17 poslato: Jul 07, 2006, 03:26:30 posle podne »
Citat: Gustavo
Citat: Papageno
ne znam da li izgleda ko polovan konj :) ali znam da bi ja volio izgledati ako on :)
pa da vidim ko ce mi reci da sam polovan konj :)


..ц..ц..ц...  :lol:

Kakve veze ima sto u njemu ima 140 kg misicne mase, najjaci je onaj ko udari prvi i ko je ludji a te price " pogle' koliki je, sve bi ih prebio" su za malu djecu...  :twisted:
..naravno da nije merilo..a jesi nekada probao  tako nesto kada govris tako ili je ov samo pretpostavka..

mnogo je glupa tema ovde za raspravljenje dali je potrebno biti lud ili neznam sta.......

ako ti smtaras da je dovljno biti lud....onda su najjaci u mentalnoj ustanovi laza lazarevic..

ako mislis ko prvi udari....pa to mozes mstrati karakkteruistikom pickica koji znaju prvi da udare pa pobegnu...

tako..da tema nije bas za raspravu jer mnogo toga se moze ovde pricati..

u svakom slucaju....mislim da su razmisljanja mnogo drugacija od tvojih osim kako sam rekao..ako enmas neko licno iksustvo..onda ok....

Van mreže priest

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
  • teška kura!!!
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #18 poslato: Jul 07, 2006, 09:16:05 posle podne »
vjerujte ako covjek dize astronomske tezine uz to mu je nizak bf zar ti mislis da te ne bi mogao udariti da ti glava pukne
probaj :twisted:

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #19 poslato: Jul 13, 2006, 10:33:25 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Gustavo
Citat: Papageno
ne znam da li izgleda ko polovan konj :) ali znam da bi ja volio izgledati ako on :)
pa da vidim ko ce mi reci da sam polovan konj :)


..ц..ц..ц...  :lol:

Kakve veze ima sto u njemu ima 140 kg misicne mase, najjaci je onaj ko udari prvi i ko je ludji a te price " pogle' koliki je, sve bi ih prebio" su za malu djecu...  :twisted:
..naravno da nije merilo..a jesi nekada probao  tako nesto kada govris tako ili je ov samo pretpostavka..

mnogo je glupa tema ovde za raspravljenje dali je potrebno biti lud ili neznam sta.......

ako ti smtaras da je dovljno biti lud....onda su najjaci u mentalnoj ustanovi laza lazarevic..

ako mislis ko prvi udari....pa to mozes mstrati karakkteruistikom pickica koji znaju prvi da udare pa pobegnu...

tako..da tema nije bas za raspravu jer mnogo toga se moze ovde pricati..

u svakom slucaju....mislim da su razmisljanja mnogo drugacija od tvojih osim kako sam rekao..ako enmas neko licno iksustvo..onda ok....


Сад га и ти буквализујеш, нисам мислио луд у том смислу.. Већ да на тебе баци камен, стијену, све што му се нађе, да те млатне дршком од сунцобрана у моменту...

А на први ударац нисам мислио тако, већ га опалиш тако јако да се он не устаје више а то је то...


а Приест, брате, док тај лик од 120 кг мишића замане својом руком он је већ на поду код неког искуснијег, а нека замане пар пута и промаши  а нема кондиције...   :lol:  8O

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #20 poslato: Jul 13, 2006, 10:41:21 pre podne »
A sta ako je neko veliki kao kuca, a lud ko  struja, jos ako je nivo testosterona visooooook :roll: . Pa, bi te bez obzira na sve to udario cime stigne, lomio, davio... Onda imamo problem-Veliki a lud-JOJ! 8O  8O  8O

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #21 poslato: Jul 13, 2006, 10:42:42 pre podne »
PS
Kako to mislis 120kg misica, a nema kondicije??? 8O  8O  8O

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #22 poslato: Jul 13, 2006, 10:45:10 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Citat: Gustavo
Citat: Papageno
ne znam da li izgleda ko polovan konj :) ali znam da bi ja volio izgledati ako on :)
pa da vidim ko ce mi reci da sam polovan konj :)


..ц..ц..ц...  :lol:

Kakve veze ima sto u njemu ima 140 kg misicne mase, najjaci je onaj ko udari prvi i ko je ludji a te price " pogle' koliki je, sve bi ih prebio" su za malu djecu...  :twisted:



Da mu dodje Mirko CroCop da gi udari dide na Olimpiu blesav :lol:


Jel ko sto je udaro Minotaura i onog Rusa??? :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže Gustavo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2006, 05:59:17 posle podne »
Citat: remetik
A sta ako je neko veliki kao kuca, a lud ko  struja, jos ako je nivo testosterona visooooook :roll: . Pa, bi te bez obzira na sve to udario cime stigne, lomio, davio... Onda imamo problem-Veliki a lud-JOJ! 8O  8O  8O


Е то је већ друга прича и ту јебига, боље пут под ноге  :lol:


    
PočaljiPoslao: Čet Jul 13, 2006 10:42 am    Naslov: Re: JAY CUTLER THIS DAYS
PS

Kako to mislis 120kg misica, a nema kondicije??? Shocked Shocked Shocked


Па ако има 120 кг мишића значи да мора да има кондиције јел =?_?_

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2006, 11:00:13 posle podne »
Jok nego je trom ko baba i ceka nekog nadrkanog navijaca od 17,5 kila da mu objasni neke stvari... Jel ides ti u teretanu? Jesi li svestan snage tih ljudi? Jesi li bio blizu nekog ko je BB?  Mislim nije tema za raspravu, ali pobogu brate ako to mislis onda ne znam sta bih ti rekao...

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #25 poslato: Jul 15, 2006, 08:32:15 pre podne »
Kondicija i snaga nisu isto. Ja mogu da potpisem da skoro ni jedan Olympia BB ne bi mogao da istrci 1KM malo brzim tempom...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #26 poslato: Jul 15, 2006, 09:00:45 pre podne »
Citat: LUC1FER
Kondicija i snaga nisu isto. Ja mogu da potpisem da skoro ni jedan Olympia BB ne bi mogao da istrci 1KM malo brzim tempom...


Zavisi ko je u pitanju..
Markus Ruhl ne bi, ali ih ima koji bi mogli, definitivno.
Ronniev trening na parkingu (iskorak) zahtijeva MNOGO kondicije. Eto, ko nije dosad nikako radio iskorak, neka proba. Iskorak zahtijeva mnogo mnogo kondicije.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #27 poslato: Jul 15, 2006, 09:44:26 pre podne »
Citat: IFBBPro
Citat: LUC1FER
Kondicija i snaga nisu isto. Ja mogu da potpisem da skoro ni jedan Olympia BB ne bi mogao da istrci 1KM malo brzim tempom...


Zavisi ko je u pitanju..
Markus Ruhl ne bi, ali ih ima koji bi mogli, definitivno.
Ronniev trening na parkingu (iskorak) zahtijeva MNOGO kondicije. Eto, ko nije dosad nikako radio iskorak, neka proba. Iskorak zahtijeva mnogo mnogo kondicije.
...NEKA NEKO RPOBA MILSOVE TRENING Z ANOGE....MISLIM DA NI TRCANJE OD 15KM NIJE TAKO NAPRONO..USTAVIR..ZNAM....I UVEREN SAM..A TO STO NEKO NEMA JAJA PA MISLI DA JE TRCANJE EXTRA TESKO..IHHHHH

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #28 poslato: Jul 15, 2006, 10:14:59 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: IFBBPro
Citat: LUC1FER
Kondicija i snaga nisu isto. Ja mogu da potpisem da skoro ni jedan Olympia BB ne bi mogao da istrci 1KM malo brzim tempom...


Zavisi ko je u pitanju..
Markus Ruhl ne bi, ali ih ima koji bi mogli, definitivno.
Ronniev trening na parkingu (iskorak) zahtijeva MNOGO kondicije. Eto, ko nije dosad nikako radio iskorak, neka proba. Iskorak zahtijeva mnogo mnogo kondicije.
...NEKA NEKO RPOBA MILSOVE TRENING Z ANOGE....MISLIM DA NI TRCANJE OD 15KM NIJE TAKO NAPRONO..USTAVIR..ZNAM....I UVEREN SAM..A TO STO NEKO NEMA JAJA PA MISLI DA JE TRCANJE EXTRA TESKO..IHHHHH


Gde mozemo da vdimo taj program?
Secam se da ste stavili njegove slike dok je radio noge u njegovoj teretani...
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: JAY CUTLER THIS DAYS
« Odgovor #29 poslato: Jul 15, 2006, 03:58:19 posle podne »
Citat: t1000
Citat: pedjos
Citat: IFBBPro
Citat: LUC1FER
Kondicija i snaga nisu isto. Ja mogu da potpisem da skoro ni jedan Olympia BB ne bi mogao da istrci 1KM malo brzim tempom...


Zavisi ko je u pitanju..
Markus Ruhl ne bi, ali ih ima koji bi mogli, definitivno.
Ronniev trening na parkingu (iskorak) zahtijeva MNOGO kondicije. Eto, ko nije dosad nikako radio iskorak, neka proba. Iskorak zahtijeva mnogo mnogo kondicije.
...NEKA NEKO RPOBA MILSOVE TRENING Z ANOGE....MISLIM DA NI TRCANJE OD 15KM NIJE TAKO NAPRONO..USTAVIR..ZNAM....I UVEREN SAM..A TO STO NEKO NEMA JAJA PA MISLI DA JE TRCANJE EXTRA TESKO..IHHHHH


Gde mozemo da vdimo taj program?
Secam se da ste stavili njegove slike dok je radio noge u njegovoj teretani...
...IMAS OVDE TOPIC....KOLOSEUM LEG WORKOTU..PA OPOTRAZI....ALI NAJBOLJE DA POGLEDAS DVD