Jun 29, 2024, 02:37:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: SAN  (Pročitano 1490 puta)

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
SAN
« poslato: April 21, 2007, 11:03:04 posle podne »
Imam problema sa snom. Kada radim u teretani i zavrsim trening u 21,22 ili 23 h nema sanse da zaspim pre 3, 4 ujutru. Ne znam, valjda od umora. Legnem ja, ali se prevrcem i nema nista od sna., Cak mi se desi da se probudim posle 5 sati sna ujutru i da se osecam super odmorno iako je bilo samo 5 sati spavanja i to ne umem da objasnim. A nekada spavam po 10 sati a nisam ni za sta kad ustanem.
Voleo bih da neko postuje neki clanak o snu u sportu ili nesto da napise o tome jer nisam nasao na forumu.  Moze i link ako ima na forumu. Znam da je odmor bitna stavka treninga, ali nekad ustanem rano, odvalim se od treninga ( sat i 20 minuta, tegovi pa kardio ) cak i zavrsim do 18h, dobro jedem i ne vredi. Ne mogu da spavam. Onda zaspim jedva pred zoru na primer i ustem posle par sati i kao nov sam.
Ne razumem.....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: SAN
« Odgovor #1 poslato: April 22, 2007, 12:23:06 pre podne »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: SAN
« Odgovor #2 poslato: April 22, 2007, 08:53:19 posle podne »

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: SAN
« Odgovor #3 poslato: Maj 15, 2007, 03:05:59 posle podne »
Zavisi od coveka do coveka na primer moja star popije expresso u 11 p.m i ode spavati dok ja  tesko spava jedino ako bas imam tezak dan ( bez stresa0
A kad nam dodzu naprimer u USA racuni koji iz meseca u mesec stvaraju toliki  stress tesko je zaspati. Nisam Dr. ali  procitao  negde da i  ako i treniras u 11 kao sto si rekao mnogo teze je zaspatoi Pokusaj nesto natural  )sleep aid)  kao sto je melatonin nije skupa telo ga samo  pravi a ako to ne pomogne onda vidi sa dr. mozda imas problem isomnije