Oktobar 06, 2024, 06:23:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Igor BL-Moj program i da li je ok?  (Pročitano 31069 puta)

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #15 poslato: Maj 17, 2007, 10:51:58 posle podne »
I drugi put druze !!!

Samo da znas, mnogo je zabluda sto se tice voca. Poput onih da kada si na dijeti mozes jesti voce koliko hoces.  Pa banane su sam ugljeni hidrat, a on bas voli da se talozi oko struka, jabuke su pune fruktoze (ako si citao tekst znaces zasto to nije dobro)...

Uzmi npr. situaciju da si na ,,dijeti'' i da ne jedes masno, sendvice, junky food, vec samo voce i to posebno ono koje te ,,zamasti''. Pa nece ti niko verovati da si na takvoj ,,dijeti''.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #16 poslato: Maj 17, 2007, 11:17:25 posle podne »
i interesuje me koje voce mogu jesti ako mogu?

Nije problem da se jede bilo koje voce,ali u normalnim kolicinama,1-2 jabuke,banane ili pomorandze dnevno nije frka,ali one dijete koje se zasnivaju na vocu-to su najveci idiotizmi!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #17 poslato: Maj 17, 2007, 11:19:27 posle podne »
Ljuba je na RTS-u rekla da je njeno opustanje eventualno 1 jabuka... :shock:

Pa sada vidite... :?
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #18 poslato: Maj 17, 2007, 11:22:36 posle podne »
Ljuba je na RTS-u rekla da je njeno opustanje eventualno 1 jabuka... :shock:

Pa sada vidite... :?

Ljuba-takmicar,IgorBL-nije takmicar...Previse se opterecujete,pa necete sutra na Olympia-u :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #19 poslato: Maj 17, 2007, 11:25:48 posle podne »
Citat
Ljuba-takmicar,IgorBL-nije takmicar...Previse se opterecujete,pa necete sutra na Olympia-u

Prvo, otkud znas da nije takmicar ?  :lol:

Salim se, samo sam hteo da ukazem koliko oni kojima su dijete veoma vazne ,,cene voce'' u ishrani.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #20 poslato: Maj 17, 2007, 11:58:06 posle podne »
jos jedanput hvala na svemu.Californija procitao sam teks koji si mi preporucio i sad su mi mnogo jasnije neke stvari.A sto se tice takmicenja to cemo jos vidjeti.Sve zavisi kako se ustosim u ovo.ovdje kod nas je skroz neoziljno shvacen ovaj sport.Ma ne samo ovaj nego inace u globalu.Konkretno u mom gradu najpoznati je Nikola Zaric zvani Zabac,bio je tu nekad i Nenad Jovic zvani ATOM.Mozda ste culi za njih a mozda ne.Uglavnom grad od 300.000 stanovnika koji je inace poznat po sportu da ima par 'ajmo reci profesionalca je neshvatljivo.Ali sta je tu je!

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #21 poslato: Maj 18, 2007, 12:00:42 pre podne »
molio bih vas da mi razjasnite ovo
ko proizvodi ella sir i koja je adekvatna zamjena u slucaju da ga ne nadjem?

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #22 poslato: Maj 18, 2007, 12:04:44 pre podne »
Proizvodi ga Suboticka mlekara.
Imas ga u skoro svakoj prodavnici tako da nemas problema sto se tice nabavke.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #23 poslato: Maj 18, 2007, 12:44:26 pre podne »
brate moj u ovom mom "selu" tesko je naci takve stvari.ljudi su prezauzeti autima,telefonima i garderobom:)

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #24 poslato: Maj 18, 2007, 12:51:58 pre podne »
I ja sam iz BL i zato te u potpunosti razumijem. Ne samo u BB nego i u vecini stvari smo jedno 10 godina iza BG. Da ne spominjem da velika vecina trenera nema pojma ni sta je HIIT, a za varijacije misle da je zemljotres :lol:. Mogu da komentarisem jer zivim u oba grada, zadnje dvije godine.
Nisi napisao koliki ti je BF, sto je vrlo bitno, obim struka i sl. BF izmjeri kod Tefe, ne znam u kojoj si teretani. Ja sam prije 2.5  mjeseca imao bf 32%, 96 kg, struk 105, visina 186. Sad bf 22%, 85 kg, struk 90. Do kraja Animal Cuts+Charge ciklusa imam jos 2 sedmice, do tad cu sici na 19-20 bf i 83 kg.
Po Lazicevom programu: UH:150-75-0-75-150-0-0 pon-ned. Proteini 250 g svaki dan, a ako nemas stomak 350g. Srijeda i subota brdo povrca, a nedjelja do 100 g badema ljesnjaka. Dve vocke dneno izmedju obroka. Banane eventualno poslije teretane, ali jednu racunas kao 30g skrobastih. HIIT 5x, teretana 3x. HIIT ujutru na prazan stomak, pola sata prije AC pa nakon 10 min 15g glutamin+10g aminokiseline(bolje BCAA). MInimalno 5 obroka dnevno, a pred spavanje kazein ili mjerica wheya+pola posnog sira. Imas mlijekoproduktov u Tropicu, 500 g 1.80 KM. Moras da koristis bar WHEY. Kod nas ti je najbolji Dymatize ,u Sportixu je 87 2.24 kg. 20 min prije kraja teretane uzmi 50 g grozdjica pa cim zavrsis trening 2 mjerice whey+glutamin+BCAA ili aminokiseline. Ovo ti je PWM, ne znam koliko si citao. Ako ne budes uzimao barem glutamin prije kardia sprzices se ko na raznju. Pasces misica koliko i masti. PWM ti je da se cupas iz katabolizma jer poslije treninga najvise rastes. Pola sata poslije uzmi jos jedan whey pa malo nakon toga 300 g pileceg bijelog sa UH. Prije treninga pozeljan glutamin+aminokiseline. Poslije 10 dana AC dodajes i 2 tablete Charga. Vode sto vise, minerali, vitaminmi......

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #25 poslato: Maj 18, 2007, 12:55:49 pre podne »
I da: vozim nov kabriolet, 3 telefona, markirana garderoba......Opusteno covjece!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ako izlazis znas ko sam, a i ako ne izlazis :D, pa vidis kucam u ove kasne sate da bih nekog iscupao iz dubioze u kojo sam ja godinama bio!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #26 poslato: Maj 18, 2007, 09:37:02 posle podne »
svaka cast na ovome.bas mi je drago sto ima neko iz bl.u posljednje vrijeme ne izlazim jer imam puno vaznijih stvari.mogu ti reci da mi je %bf relativno velika.bio sam na masi pa sam se opustio.krenuo sam sa kardiom i ishranom prije mjesesc dana i izgubio sam 7kg.misicna masa mi nije puno spala,ali stomak mi je pao da se vec naziru ljubavni misici.imao sam 100,a sad 93.idem u fitnes factory,mada se dvoumim da predjem ko tefe jer dugo je covjek u ovome pa mi moze vise pomoci nego oni dole fensi tipovi.razlog sto idem u ff je sto mi je 5min od kuce.a to sto si rekao za bg i bl razlika je kao nebo i zemlja.u to uposte ne treba ulaziti.poslacu ti kako mi sad izgleda ishrana pa ti vidi sta je ok a sta nije.pozz

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #27 poslato: Maj 18, 2007, 10:00:39 posle podne »
Pa braco i sestre nakon sati provedenih na forumu i par dobrih savijeta ishranu sam ovako odredio:
Posto jedem svaka 2h da vam ne pisem vrijeme obroka napisacu vam samo redoslijedom kako ide:
1.   100g ovsenih sa vodom+5-6 bijelanjka
2.   narandza ili grejp 1 kom
3.   150g tunjevine+kuvani krompir+salata (paradajz,zelena,krastavci i kupus)
4.   200g piliceg bijelog mesa+100g rize+salata
5.   kuvano povrce
6.   prije treninga pojedem pola banane+posni sir
7.   poslije treninga 50g grozdjica
8.   200g pileceg bijelog mesa ili 150g tunjevine+3 bijelanjka+50g rize+salata
9.   pred spavanje posni sir
10.   u toku dana popijem oko 3l vode
 
navest cu da mi je %bf relativno povecan.cisto da znate ako niste procitali uvod u sve ovo.

sto se tice suplemenata trebao bih uzeti za koji dan,pa cu vam se obratiti.Uglavnom ocekujem sto vise + ili – komentara,kritika na ovo gore sto sam naveo.Veliki pozdrav za sve!!!!!!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #28 poslato: Maj 18, 2007, 10:02:42 posle podne »
Iskreno mislim da 100g ovsenih pahuljica i nije neki obrok...
Idi bar na 150g.
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #29 poslato: Maj 18, 2007, 11:28:28 posle podne »
california bas si drug.uvijek mi prvi javis kako,sta treba.povecacu ovsene na 150g,a sta mislis za ostalo,jel ok?veliki pozz