Oktobar 06, 2024, 04:26:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Igor BL-Moj program i da li je ok?  (Pročitano 31039 puta)

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #105 poslato: Jun 30, 2007, 04:26:36 posle podne »
Ja mjerim na vagi, koja doduse nije 100% tacna. Proizvodjac tvrdi greska do 1%. Neka je i 2%, opet je to tu negdje. Bitno se stalno mjeriti na istoj, da se vidi napredak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #106 poslato: Jun 30, 2007, 06:05:56 posle podne »
opa batkice...

to grko jebo si  mu kevaru

Spartak

  • Gost
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #107 poslato: Jun 30, 2007, 08:11:40 posle podne »
:)

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #108 poslato: Jul 27, 2007, 11:35:51 posle podne »
Imam jednu nedoumicu,nesto sam trazio po forumu pa sam naisao na jos jedan problem:
-trazio sam tekst o animal nitro,ali samo sto sam uspio procitati jeste da je to cisto bacanje para.zasto???pitam jer nisam uspio naci adekvatan odgovor.koje bi mi vi aminokiseline preporucili?
-sto se tice glutamina uzecu labradin.
-e sad najvaznije,svi hvale i svi su odusevljeni rezultatima koje su dobili od LABRADIN Pro-V60 (1589 gr) i DYMATIZE Elite Whey (2.3kg).sta da uzmem jer isto su para ali me muci sto kod elita dobijem skoro pa 1kg vise.
nadam se da me razumijete i hvala svima unaprijed.pozz

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #109 poslato: Jul 27, 2007, 11:38:55 posle podne »
samo da vam kazem da sad imam 80kg i da sam prezadovoljen izgledom.ima tu jos da se radi,ali naravno treba vremena.poslacu uskoro nove slike.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #110 poslato: Jul 28, 2007, 02:01:22 pre podne »
Za te pare koje bi potrosio na amino kiseline uzmi glutamin...V60 jeste bolji protein ali je prilicno skup,tako da ti je moj predlog Elite ili jos bolje ON 100% whey :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dejan-siki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #111 poslato: Jul 28, 2007, 11:03:16 pre podne »
-sto se tice glutamina uzecu labradin.
-e sad najvaznije,svi hvale i svi su odusevljeni rezultatima koje su dobili od LABRADIN Pro-V60 (1589 gr) i DYMATIZE Elite Whey (2.3kg).sta da uzmem jer isto su para ali me muci sto kod elita dobijem skoro pa 1kg vise.
nadam se da me razumijete i hvala svima unaprijed.pozz

Dobar izbor Glutamina uzimam ga vec duze vrijeme, razlika izmedju ProV60 i Elita ti je:....Elit je 80% izolat surutke a ProV60 je mjesavina  proteina iz surutke mleka i jaja 75% je...Elit definitivno uzmi....

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #112 poslato: Jul 28, 2007, 12:01:26 posle podne »
Ja  bih se slozila sa Saletom Elite ili Optimum.
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #113 poslato: Jul 28, 2007, 10:16:49 posle podne »
hvala vam ljudi,a posebno tebi medu:).kazem vam cijena elita i pro v 60 je ista,znaci sto se tice toga nije problem.problem je bio to sto kod elita dobijem skoro pa 1kg vise.znaci definitivno elit,ok!UZEO BIH JA OPTIMUM,ALI BRACO I SESTRE KOD NAS NEMA TOGA,JBG!

ZNACI DA KOMBINUJEM PROTEIN+GLUTAMIN BEZ AMINO?HOCE LI MI FALITI AMINO,MISLIM U REZULTATIMA?HOCE LI BITI NEKI EXRA BOLJI EFEKAT AKO IH UZMEM TJ NE?

VELIKI POZZZ

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #114 poslato: Jul 28, 2007, 11:07:37 posle podne »
Pazi,amino kiseline su odlicna stvar ali u mnogo vecim kolicinama od preporucenih 10-ak dnevno...sto onda bude dosta skupo,ti ako imas mogucnosti-slobodno ih uvrsti u svoju suplementaciju,ali tek posto obezbedis osnovno:whey,creatin,glutamin...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dejan-siki

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #115 poslato: Jul 30, 2007, 04:24:34 posle podne »
Pazi,amino kiseline su odlicna stvar ali u mnogo vecim kolicinama od preporucenih 10-ak dnevno...sto onda bude dosta skupo,ti ako imas mogucnosti-slobodno ih uvrsti u svoju suplementaciju,ali tek posto obezbedis osnovno:whey,creatin,glutamin...
Bas tako ja uzimam amino samo kad treniram pre i  posle treninga,zajedno sa glutaminom dextrozom onda nakon 15 min popijem i Elit...Pa posle mmmmmm Meso ...Ali ono sto je bitno da uzimas sve ovo kontinuirano a ne sad cu da uzmem ovaj mesec pa ko zna kad posle...I u  ishrani mora biti disciplina...Rezultat je onda zagarantovan.

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #116 poslato: Jul 30, 2007, 09:49:12 posle podne »
Pazi,amino kiseline su odlicna stvar ali u mnogo vecim kolicinama od preporucenih 10-ak dnevno...sto onda bude dosta skupo,ti ako imas mogucnosti-slobodno ih uvrsti u svoju suplementaciju,ali tek posto obezbedis osnovno:whey,creatin,glutamin...

hvala sale,vidjecu prvo protein pa glutamin a ako ostane nesto para uzecu amino.u slucaju da ostane koje da uzmem?prije sam koristio biotekove amino 5300 i mislim da sam imao solidne rezultate :lol: mada sam uvjeren da postoje mnogo bolje :twisted:

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #117 poslato: Jul 30, 2007, 09:54:37 posle podne »
Pazi,amino kiseline su odlicna stvar ali u mnogo vecim kolicinama od preporucenih 10-ak dnevno...sto onda bude dosta skupo,ti ako imas mogucnosti-slobodno ih uvrsti u svoju suplementaciju,ali tek posto obezbedis osnovno:whey,creatin,glutamin...
Bas tako ja uzimam amino samo kad treniram pre i  posle treninga,zajedno sa glutaminom dextrozom onda nakon 15 min popijem i Elit...Pa posle mmmmmm Meso ...Ali ono sto je bitno da uzimas sve ovo kontinuirano a ne sad cu da uzmem ovaj mesec pa ko zna kad posle...I u  ishrani mora biti disciplina...Rezultat je onda zagarantovan.

dejo mislio sam uzimati protein svaki mjesec,a ostalo kad bude bilo viska $  :D.
a sto se tice ishrane,tu nema zime.to sam doveo pa skoro do prof :lol:,stvarno sam max posvecen i ovom sportu,a i ishrani :mrgreen:

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #118 poslato: Jul 30, 2007, 10:59:41 posle podne »
Kazu da su dobre tecne amino od Dymatizea
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #119 poslato: Avgust 02, 2007, 09:56:55 posle podne »
Kazu da su dobre tecne amino od Dymatizea

ne znam da li ovi moji imaju.kao budu imali uzecu ih pa cu vidjeti kako djeluju.nista me ne kosta :D
medu mogu ti reci da si se dobro zategnula.bas sam prije neko vece gledao slicice :lol: i mogu ti reci da su promjene drasticne.nego jesi li ti zadovoljna :D?