Oktobar 06, 2024, 06:24:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Igor BL-Moj program i da li je ok?  (Pročitano 31070 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #60 poslato: Jun 04, 2007, 11:21:01 posle podne »
glavni kardio mi je ujtru,a predstavlja li mozda nekakav problem da odradim posle tegova 15-ak minuta hit-a na traci,sistem 1 minut brzo-1 minut sporo?hoce li mi to poboljsati stanje ili suprotno tj pogorsati?pitam ovo zbog toga sto sam porcitao ovdje pedjin odgovor da posle tegova ne radi nista.eto!

Pomoci ce ti u skidanju masti,ali ce ti isto tako ukoliko ne unosis dovoljno proteina i glutamin+BCAA,skinuti i dosta misica...Kardio i broj takvih treninga zavisdi od toga koliko imas viska za skidanje-nekom je dovoljan jutarnji HIIT 3 puta nedeljno,dok neki ljudi imaju potrebu i za svakodnevnim i jutarnjim i kardiom posle anaerobnog treninga...Sam proceni sta tebi odgovara
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #61 poslato: Jun 05, 2007, 12:47:26 pre podne »
U dobrom si stajun nemas potrebe za kardio poslije treninga i sve ovo sto je Sasa napisao. Ujutru prije HIIT nabavi glutamin, bar 5-10 g i 5 g poslije. TRebao bi OBAVEZNO PWM!!!!

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #62 poslato: Jun 05, 2007, 11:33:23 posle podne »
u potpunosti te razumijem,ali tanak sam sa lovom.racunao sam danas labradin glutamin od 500g,DYMATIZE protein 2.30kg i bcaa 200kom=200km.brate sto je previse previse! a za te pare puno,puno korisnijih stvari mogu,a i imam da uradim.koliko vama traje vremenski kad uzmete sve ovo?vjerovatno cu uzeti samo labradin glutamin.mozes li mi preporuciti neki jeftiniji,a da je u rangu sa njim.ako je moguce?treba mi nesto pod hitno jer sam na izmaku snage,pocinjem se osjecati malo iscrpljeno.veliki pozdrav za sve i hvala vam!

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #63 poslato: Jun 05, 2007, 11:34:50 posle podne »
200km=100 evra (za one koji ne znaju)

Spartak

  • Gost
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #64 poslato: Jun 06, 2007, 12:19:31 pre podne »
u potpunosti te razumijem,ali tanak sam sa lovom.racunao sam danas labradin glutamin od 500g,DYMATIZE protein 2.30kg i bcaa 200kom=200km.brate sto je previse previse! a za te pare puno,puno korisnijih stvari mogu,a i imam da uradim.koliko vama traje vremenski kad uzmete sve ovo?vjerovatno cu uzeti samo labradin glutamin.mozes li mi preporuciti neki jeftiniji,a da je u rangu sa njim.ako je moguce?treba mi nesto pod hitno jer sam na izmaku snage,pocinjem se osjecati malo iscrpljeno.veliki pozdrav za sve i hvala vam!
jbga ti uradi...neznam zasto svako pominje lovu ljudi ne ganja vas niko da kupujete sve ovo!
ili imas ili nemas,ili si se snaso ili ne!precice nema!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #65 poslato: Jun 06, 2007, 01:48:10 posle podne »
mora li bas labradin glm? napr. za te pare mozes uzet 1kg ON ...
a sto se amina tice ja bi ipak radije te pare za whey pridodo kad se vec ne moze odrijeshit kesa
« Poslednja izmena: Jun 06, 2007, 01:55:32 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #66 poslato: Jun 06, 2007, 07:13:18 posle podne »
Prvo whey, prazno mjesto pa glutamin. BCAA su bolje za prije kardia, ali nisam ih ni ja uzimao jer nisam mogao da nadjem veliko pakovanje. Stiglo mi juce sa supplementmarket.com. Kupi u sportixu Dymatize Whey 5 lb 87 KM. Glutamin imas i kod Haniotija, Universal 600 g 65 KM, a imas i manjih Scitec pakovanja. Neophodan ti je dok radis kardio. Ako imas nekoga da plati kreditnom naruci preko neta. U USA je dzabana BCAA 300 g Dymatize 19 $, glutamin 1 kg 28 $. Stize  za 20-25 dana, a do 100€ nema carine. Postarina ti je otprilike 10 $ po kg.

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #67 poslato: Jun 06, 2007, 10:28:48 posle podne »
posto znaci nema para za sve,sta mi je najbolje da uzmem protein,glutamin ili bcaa?

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #68 poslato: Jun 06, 2007, 10:35:50 posle podne »
mora li bas labradin glm? napr. za te pare mozes uzet 1kg ON ...
a sto se amina tice ja bi ipak radije te pare za whey pridodo kad se vec ne moze odrijeshit kesa

pa rekose mi da je labradin najkvalitetniji?sta ti znaci ON?vjerovatno neki drugi glutamin,ali koji?pozz

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #69 poslato: Jun 06, 2007, 10:44:59 posle podne »
mora li bas labradin glm? napr. za te pare mozes uzet 1kg ON ...
a sto se amina tice ja bi ipak radije te pare za whey pridodo kad se vec ne moze odrijeshit kesa

pa rekose mi da je labradin najkvalitetniji?sta ti znaci ON?vjerovatno neki drugi glutamin,ali koji?pozz
Optimum Nutrition...
Ima sve ovde u vezi glutamina http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,59.0.html
Liberte toujours

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #70 poslato: Jun 06, 2007, 10:52:21 posle podne »
ON - Optimum Nutrition

Odlican je Glutapure od Ultimatea

Licno ili koristim minimum 30-40 gr glutamina dnevno ili ga ne koristim.
To je nesto do cega sam dosao eksperimentisanjem na sebi ii naravno ne znaci da je to potrebno nekom drugom, ali rekoh da napravim digresiju jer vidim po forumima pominju 5gr tu i tamo, ako nemas love upri u ishranu i prilagodi trening tome sta unosis kad su vec finansijske mogucnosti te koje jesu.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #71 poslato: Jun 06, 2007, 11:00:25 posle podne »
posto znaci nema para za sve,sta mi je najbolje da uzmem protein,glutamin ili bcaa?
protein+glm
mora li bas labradin glm? napr. za te pare mozes uzet 1kg ON ...
a sto se amina tice ja bi ipak radije te pare za whey pridodo kad se vec ne moze odrijeshit kesa

pa rekose mi da je labradin najkvalitetniji?sta ti znaci ON?vjerovatno neki drugi glutamin,ali koji?pozz
jeste najkvalitetniji i jeste najskuplji a razlika u cijeni od nekih drugih firmi je velika a razlika u kvalitetu i nije neka.
sad zavisi koje firme su ti dostupne tamo ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže GRKOVCANIN

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #72 poslato: Jun 07, 2007, 08:39:30 pre podne »
Uzmi whey Elit za PWM, da te cupa iz minusa koji napravis na kardiu. I ja uzimam 50g glutamina dnevno, 15 prije kardia, 5 poslije, 10 prijeteretane, 15 u PWM i 5 prije spavanja, mada bi ti pomoglo i 10 g.

Van mreže IgorBL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
  • R.I.P.
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #73 poslato: Jun 07, 2007, 10:32:58 posle podne »
znaci da jedno bez drugog ne ide (protein+glutamin).a ja sam mislio da uzmem jedno od toga.ma valjda cu se nekako snaci.nego da li je neko koristio Universalov protein i glutamin i kakva su iskustva isto tako Scitecov glutamin i vasa iskustva?veliko hvala i veliki pozz 

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Igor BL-Moj program i da li je ok?
« Odgovor #74 poslato: Jun 07, 2007, 10:43:46 posle podne »
onda uzmi whey i zdravo ga koristio.
universalov whey je jedan od gorih na trzistu  a ni scitec nije neka sretna firma ...

sto se tice iskustava, romansi i lovackih i ostalih prica sa glm  imas opsirno i detaljno napisano na suplementi forumu.
« Poslednja izmena: Jun 07, 2007, 10:45:22 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije