Septembar 25, 2024, 10:23:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Tetovaze  (Pročitano 224627 puta)

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Tetovaze
« Odgovor #255 poslato: Avgust 02, 2007, 07:21:14 posle podne »
Ај сад крените да се свађате чија  мама је јача!

п.с. Ја из овог цитираног не видим да је дечко некога вређао...само је изнео своје мишљење да тај није бр 1

п.п.с. Моја мама би истукла ваше маме  :mrgreen:


@ТТ
Боље да ти не говорим шта мислим о истетовираним девојкама и о пирсингу на истим  :lol:

« Poslednja izmena: Avgust 02, 2007, 07:38:20 posle podne milosh031 »

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: Tetovaze
« Odgovor #256 poslato: Avgust 02, 2007, 08:37:06 posle podne »
Ај сад крените да се свађате чија  мама је јача!

п.с. Ја из овог цитираног не видим да је дечко некога вређао...само је изнео своје мишљење да тај није бр 1

п.п.с. Моја мама би истукла ваше маме  :mrgreen:


@ТТ
Боље да ти не говорим шта мислим о истетовираним девојкама и о пирсингу на истим  :lol:


ma ko se svadja :)????ne moze neko ko je delimicno upucen da vredja neciji trud ,zrtvovanje i na kraju znanje(koliko god ono bilo malo ili veliko)..i naravno svako ima pravo na svoje misljenje(jkao sto sam ja iznela svoje) ali sve dok je to sto govori istina a ne govorim o tome ko je bolji majstor!!...i jedino sto mi je  zasmetalo zesce je sto ljudi uglavnom neciji uspeh ne mogu nikako drugacije da opravdaju nego recenicom-ima se moze se-!!!kao da ne moze drugacije!!.... i nisi video moju mamu!!!!!!!! :x          eto ti ne volis istetovirane devojke i to je ok ali nisi izvredjao i donosio sud o nekim takvim devojkama koje i ne poznajes!!!!  :roll:

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Tetovaze
« Odgovor #257 poslato: Avgust 02, 2007, 08:57:03 posle podne »
Можда јесам конзервативан што се тога тиче и можда то јесу предрасуде,али....

Када видимо истетовирану девојку и да то отворено показује (првенствено оне плеј бој зечиће и слична срања)....(иста ствар са пирсингом) прво што се помисли је да је та девојка слободније природе (схватите ово како оћете)....
Е сад хвала Богу не мора да значи да је тако...али ето то је моје мишљење.


Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Tetovaze
« Odgovor #258 poslato: Avgust 02, 2007, 09:02:22 posle podne »
Pa nekad je to mozda i istina,ali ne mozes sve tetovirane devojke da trpas u isti kos. . .nisi ti tu konzervativan vec iskljuciv.Na osnovu tetovaze ili pirsinga se ne moze donositi sud o nekoj osobi. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže majatattoo

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 252
Odg: Tetovaze
« Odgovor #259 poslato: Avgust 02, 2007, 09:02:41 posle podne »
Можда јесам конзервативан што се тога тиче и можда то јесу предрасуде,али....

Када видимо истетовирану девојку и да то отворено показује (првенствено оне плеј бој зечиће и слична срања)....(иста ствар са пирсингом) прво што се помисли је да је та девојка слободније природе (схватите ово како оћете)....
Е сад хвала Богу не мора да значи да је тако...али ето то је моје мишљење.


jesu predrasude i to je tvoja stvar!!!i na to imas pravo.......nisi nikoga imenovao i ja se licno ne nalazim u toj grupi slobodnijih(u losem smislu)iako imam i jedno i drugo!!!!

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Tetovaze
« Odgovor #260 poslato: Avgust 02, 2007, 09:04:10 posle podne »
A druga stvar je to da ih ima na tone "slobodnije" prirode BEZ tetovaze ili pirsina veruj. . .samo u mom okruzenju na tone:lol:

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Tetovaze
« Odgovor #261 poslato: Avgust 02, 2007, 09:08:32 posle podne »
Pa nekad je to mozda i istina,ali ne mozes sve tetovirane devojke da trpas u isti kos. . .nisi ti tu konzervativan vec iskljuciv.Na osnovu tetovaze ili pirsinga se ne moze donositi sud o nekoj osobi. . .

Да си прочитала моју задњу реченицу ценим да не би ово написала  :wink:

A druga stvar je to da ih ima na tone "slobodnije" prirode BEZ tetovaze ili pirsina veruj. . .samo u mom okruzenju na tone:lol:

Тачно тако...ал тема су тетоваже па сам то поменуо....

Ко што рекох тетоваже.. вратимо се теми

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Tetovaze
« Odgovor #262 poslato: Avgust 02, 2007, 09:26:03 posle podne »
Procitala sam je;)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže milosh031

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 180
Odg: Tetovaze
« Odgovor #263 poslato: Avgust 02, 2007, 09:30:10 posle podne »
Procitala sam je;)

Ауууу.....то ти је велики минус  :lol: :mrgreen:

Van mreže Rizik

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Tetovaze
« Odgovor #264 poslato: Avgust 02, 2007, 09:42:43 posle podne »
@ Rizik,tetovaza ti je za 10 :wink:

Ko je majstor???

HVALA!

Majstor Mojsa.....

Aj nabaci link, ako ima sajt.

I tetovaža je odlična, samo mi nekako deluje prevelika, ja bih je malo smanjio.

evo linka  http://mojotatboy.deviantart.com/ 

Velicina je uradjena zbog pozadine koju sam hteo, pa onda odustao, nisam imao vremena da ostanem duze u KG ali vraticu se
Imam istovremeno dilemu kako ce izgledati

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Tetovaze
« Odgovor #265 poslato: Avgust 02, 2007, 09:44:47 posle podne »
C,c,c:)Ne vidim zbog cega. . .

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Rizik

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Tetovaze
« Odgovor #266 poslato: Avgust 02, 2007, 09:58:35 posle podne »
Damire, nadam se da te nisam uvredijo mojim misljenjem?
Moja namera nije bila nikog da uvredim, ali mislim da sam uspeo  :?
Glupo sam se mozda izrazijo, ali stojim iza onog sto sam napisao.
Mozda gresim sto mislim da nebih bio toliko poznat ko sto jesi danas da nisi gazda magazina itd, tvrdoglav sam i  ipak mislim da sam upravu
Dobar majstor jesi tu nema sta (znas da sam hteo da se tetoviram kod tebe ali nisi imao termine)

Sorry

Van mreže damir tattoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Tetovaze
« Odgovor #267 poslato: Avgust 04, 2007, 09:48:47 posle podne »
Ne radi se o tome ko je najbolji vec o tome sto pricas o meni kao da me poznajes I da stvarno znas sve sto pominjes u vezi mene a ustvari nemas pojma. Kao prvo to sto sam “gazda “ magazina jesam jer sam ga sam osmislio i napravio. Da nije magazina verovatno nebi znao za 90% nasih majstora za koje danas znas. To je sve postignuto mojim radom nije mi palo sa neba niti mi ga je mama kupila.

Kao drugo ja se nisam izreklamirao ko sto ti kazes vec sam se afirmisao kao umetnik moji radovi su me postavili na to mesto gde jesam. Kod mene u magazinu to moze svako da uradi. U njemu niko nema posebne privilegije pa ni ja.

Kao trece koga sam ja to “citirao” i cije sam textove skupljao pa napisao svoju knjigu? Odakle ti to, to je vec ozbiljna uvreda koje verovatno nisi ni svestan.

Kao cetvrto kazes “ima se moze se” pa naravno i da se ima i da se moze kada se radilo i napravilo i tek ce da se napravi pa ce da se moze jos vise.

www.damirtattoo.com
www.tattoomagazin.com


Van mreže Rizik

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Tetovaze
« Odgovor #268 poslato: Avgust 05, 2007, 11:43:16 posle podne »
Ne radi se o tome ko je najbolji vec o tome sto pricas o meni kao da me poznajes I da stvarno znas sve sto pominjes u vezi mene a ustvari nemas pojma. Kao prvo to sto sam “gazda “ magazina jesam jer sam ga sam osmislio i napravio. Da nije magazina verovatno nebi znao za 90% nasih majstora za koje danas znas. To je sve postignuto mojim radom nije mi palo sa neba niti mi ga je mama kupila.

Kao drugo ja se nisam izreklamirao ko sto ti kazes vec sam se afirmisao kao umetnik moji radovi su me postavili na to mesto gde jesam. Kod mene u magazinu to moze svako da uradi. U njemu niko nema posebne privilegije pa ni ja.

Kao trece koga sam ja to “citirao” i cije sam textove skupljao pa napisao svoju knjigu? Odakle ti to, to je vec ozbiljna uvreda koje verovatno nisi ni svestan.

Kao cetvrto kazes “ima se moze se” pa naravno i da se ima i da se moze kada se radilo i napravilo i tek ce da se napravi pa ce da se moze jos vise.

www.damirtattoo.com
www.tattoomagazin.com





Kao prvo nigde nisam napisao da te poznajem niti zelim da te upoznam, niti sam rekao da sam upravu
kada sam se obratio Maji vec sam samo napisao moje misljenje i hteo da cujem njeno, vec sam priznao da sam mozda glupo se izrazijo moja namera nije bila nikog da uvredim.

Kada je upitanju "ima se moze se" nisam mislijo na tebe licno samo, nego uopste kad je upitanju radovo sto se pustaju u magazin od silnih amatera.
Vecina radova su glupi i smesni nijedan ozbiljan magazin nebih nesto takvo stampao pogotovu ne za saku evrica
Svako ko malo ima u mozgu bih shvatijo da je prodajni tiraz vredniji od marketinskog.
Srpski magazin je po MENI izgubijo kvalitet, u poslednje vreme iste "ruzne slike" se vrte nonstop.

Uvezi citiranja nemam komentara iz vise razloga. Ti to najbolje znas ..... ima ih ima se moze se TURIM TE......

« Poslednja izmena: Avgust 06, 2007, 12:03:23 pre podne Rizik »

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Odg: Tetovaze
« Odgovor #269 poslato: Avgust 06, 2007, 03:20:30 pre podne »
... e ovo je vec rasprava na nivoju...
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti