Septembar 27, 2024, 01:16:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Tetovaze  (Pročitano 224767 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Re: Tetovaze
« Odgovor #165 poslato: Septembar 02, 2006, 01:36:50 posle podne »
pa kad stigne nek se jawi!! :D
PozzZ
Liberte toujours

Van mreže StRuMfFf™

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Re: Tetovaze
« Odgovor #166 poslato: Septembar 02, 2006, 02:10:45 posle podne »
Inace danas sam bio pored spensa i bash sam gledao taj salon shto si ti rekla( mislim na TT girl) da je kod stadiona i video sam gde je ali ne znam da li to radi sad. A za list shta bih uradio stvarno vishe nishta ne znam, jer shta god da pomislim to vec neko ima. Pa ako hocesh daj neke predloge pa cu onda josh razmisliti.

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Re: Tetovaze
« Odgovor #167 poslato: Septembar 02, 2006, 03:07:31 posle podne »
Pa,ja ne znam da li sad radi,mogu i ja da proverim,ako ti zbog necega ne mozes...
Krenucu ispocetka sa slikama,pa cu ti napisati ili poslati slike nekih interesantnih stvarcica:)Poznato mi je to da vec neko drugi ima,ja sam zato svoje izmisljala sama,ali su prilicno jednostavne u svakom sl.:)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Tetovaze
« Odgovor #168 poslato: Septembar 02, 2006, 04:21:00 posle podne »
Citat: StRuMfFf™
Inace danas sam bio pored spensa i bash sam gledao taj salon shto si ti rekla( mislim na TT girl) da je kod stadiona i video sam gde je ali ne znam da li to radi sad. A za list shta bih uradio stvarno vishe nishta ne znam, jer shta god da pomislim to vec neko ima. Pa ako hocesh daj neke predloge pa cu onda josh razmisliti.

a jbg jel toliko hitno da se moras tetovirat a ni sam ne znas sta bi da ti se nacrta?
isto obradi paznju na kvalitet usluge koji taj tattoo studio pruza, tj prvo pogledas galerije na njihovom i odmah ce ti sve bit jasno...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Re: Tetovaze
« Odgovor #169 poslato: Septembar 02, 2006, 06:48:42 posle podne »
Tatto se ne radi na brzinu.Jbg s tim treba da zivim ceo zivot i sta da radim ako za par godina promenenim misljene?Da se przim peglom ili da secem kozu?Taj tatto treba da bude deo mene, nije to sat, pa kao sad mi se ne svidja nosicu onaj drugi.Sem toga zivim u zajebanoj zemlji, na ljude koji imaju tatto se gleda drugacije.Prakticno zigosani su.
Zbog svega toga nikako mi nije jasan stav:"Bas bi da nesto uradim i to sto pre, samo blage veze namam sta i gde".Drugarski savet svima koji tako razmisljaju je da spuste loptu.Znam gomilu ljudi koji su jurili neki tatto.Posle samo par meseci su potpuno zaboravili na to.Srecom nisu uradili nista, da jesu tesko bi zaboravili.I ja vec par godina imam ideju da uradim tatto, ali lagano.
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže StRuMfFf™

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Re: Tetovaze
« Odgovor #170 poslato: Septembar 03, 2006, 10:55:49 pre podne »
Pa nije meni to sad bash od glavu da moram da uradim nego se raspitujem sada pa cu onda kada skroz odlucim shta cu da uradim oticu kod nekog majstora za kojeg sam se raspitao i video neke tetovaze shto je on uradio i ako budem zadovoljan onda cu kod njega da uradim. A inace ja o tetovazama razmishljam da uradim vec dosta ranije maltene i par godina ali nisam smeo jer sam tad bio mladji a i maltene zbog porodice zato shto su i oni tad bili protiv toga a i shto kaze  Johny_Bravo ovde kod nas u zemlji ko god ima tetovazu na njega se drugacije gleda. I onaj na spensu shto radi tetovaze radnja mu se zove Alien Tattoo.

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Re: Tetovaze
« Odgovor #171 poslato: Septembar 03, 2006, 01:59:43 posle podne »
Citat: StRuMfFf™
Pa nije meni to sad bash od glavu da moram da uradim nego se raspitujem sada pa cu onda kada skroz odlucim shta cu da uradim oticu kod nekog majstora za kojeg sam se raspitao i video neke tetovaze shto je on uradio i ako budem zadovoljan onda cu kod njega da uradim. A inace ja o tetovazama razmishljam da uradim vec dosta ranije maltene i par godina ali nisam smeo jer sam tad bio mladji a i maltene zbog porodice zato shto su i oni tad bili protiv toga a i shto kaze  Johny_Bravo ovde kod nas u zemlji ko god ima tetovazu na njega se drugacije gleda. I onaj na spensu shto radi tetovaze radnja mu se zove Alien Tattoo.


Drugacije..??:/Xmmm...ja hvala Bogu na neki negativan komentar jos nisam naisla...huuuh... :wink:
Da,Alien Tattoo...:D

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Re: Tetovaze
« Odgovor #172 poslato: Septembar 15, 2006, 04:44:37 posle podne »
Vidim ja, nishta od tatoo-a shto si obecala.  :cry:
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

blacki

  • Gost
Re: Tetovaze
« Odgovor #173 poslato: Septembar 15, 2006, 05:17:31 posle podne »
ja sam sebi reka da cu se tetovirati i to sam ucinio,kada sam usao tamo imao sam cilj stacu da tetoviram zivotinju(vuk) i onda sam izabiro koja mi je se najvise svidjela izmedju 2 sam se dvoumio......
naime ako budem ikada opet radi tatto radit cu arkandjela na ramenu ali to nece biti slika koju svako ima imam puno prijatelja likovnjaka koji ce mi samo nacrtati skicu kakvu ja budem htjeo
a ova moja na prsima nije unikat pitaj boga koje jos ima ali to e uopce ne interesuje bitno je da se meni svidja....

i te price da ces pozaliti sto si se tetovira ma to su glupe price jedino mozes pozaliti evo par primjera

da crtas ratne znakove krizeve đamije mislim neke stvari koje vrjedjau druge ljude kao sto je  jedan kosarkas pa nije smjeo igrati mislim meni nesmeta stace ko sarati po sebi,ali ima primjera dodjes na more skines se i tamo kriz hmm e pa ima jos ljubomornih ljudi druge necionalnosti i ovaj ga nalomi,mislim smjesno ali desava se to..

znaci razmisli tetoviraj nesto lijepo nikakve znakove vjerske pripadnosti itd to ti je moje misljenje i nikada neces pozaliti

svejedno neces poaliti jer kada se tetoviras ta tetovaza postane dio tvoga tijela ja sam prvih par dana gleda na nju sada je uopce ne primjecujem osim kada se skinem,nema povratka tetovaza je vječna

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Re: Tetovaze
« Odgovor #174 poslato: Septembar 15, 2006, 05:50:49 posle podne »
Ja mislim da si u pravu;)
Jao,Gavranac-izwini. . .nije mi to uopste padalo na pamet u zadnje vreme,bilo je mnogo drugih stvari. . .evo,OBECAVAM sutra uvece do 20.00 cu postaviti slicicu.Ok?
PozZ!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Re: Tetovaze
« Odgovor #175 poslato: Septembar 15, 2006, 05:52:40 posle podne »
Ja mislim da si u pravu;)
Jao,Gavranac-izwini. . .nije mi to uopste padalo na pamet u zadnje vreme,bilo je mnogo drugih stvari. . .evo,OBECAVAM sutra uvece do 20.00 cu postaviti slicicu.Ok?
PozZ!

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Re: Tetovaze
« Odgovor #176 poslato: Septembar 15, 2006, 06:04:29 posle podne »
I NIKAD,ali NIKAD nemoj tetovirati necije ime..!!!To je nesto najgluplje sto mozes da uradis. . .OSIM,ako je to ime deteta,to je sasvim ok.Zbog toga ne mozes da zazalis:D
Ja recimo znam coveka,i dobar mi je prijatelj i sve,i on ima jako originalnu tetovazu:na oba ramena ima istetovirane 2 male sake,i to su sake njegova 2 tek rodjena sina,i ispod svake sake je ime:)
JAKO MI SE DOPADA...:) A inace je i on bodybuilder,tako da super stoji coveku na ramenima.

"What's meant to be...will always find it's way...":)

blacki

  • Gost
Re: Tetovaze
« Odgovor #177 poslato: Septembar 15, 2006, 06:35:56 posle podne »
da to je super djeteta

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Tetovaze
« Odgovor #178 poslato: Septembar 15, 2006, 08:03:58 posle podne »
Citat
da crtas ratne znakove krizeve đamije mislim neke stvari koje vrjedjau druge ljude kao sto je jedan kosarkas pa nije smjeo igrati mislim meni nesmeta stace ko sarati po sebi,ali ima primjera dodjes na more skines se i tamo kriz hmm e pa ima jos ljubomornih ljudi druge necionalnosti i ovaj ga nalomi,mislim smjesno ali desava se to..

a vidji dragi moj sociologu, zamisli ti da dodjes u neko selo i sjednes u kafanu sam tim istetoviranim vukovima a oko tebe sve seljaci kojima su vukovi poklali sve ovce i krave.
ili ides nekim parkom a satanisti ti vide te andjele na rukama.
PA NAJEBO SI SINKO
matere mi matere,
kupicu ti dimije

blacki

  • Gost
Re: Tetovaze
« Odgovor #179 poslato: Septembar 15, 2006, 08:18:59 posle podne »
haha salu na stranu