Jun 30, 2024, 12:22:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Da li je ovo previse ... Kucni trening + teretana ..pomoc !! :D Hvala unapred  (Pročitano 1786 puta)

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
E ovakoo , posto sam poslusao Generala odradio sam uz njegove konsultacije dijetu ( rotacija uh , pa keto ) zavrsio sam sa njom i prezadovoljan sam ... trbusnjaci su tu , taman kako meni odgovara ...
Odlucio sam se da se malo pozabavim zgibovima , propadanjima , sklekovima i trbusnjacima .. Da teretanu stavim u 2 plan a ovo u 1 plan ... Ovako tece moj program :

ponedeljak : ledja ( 4 x 3 - sve 4 vezbe su zgibovi (na razlicite nacine izvodjeni ) + 1 vezba od 3 serije uvek je menjam ili to bude lat masina , ili mrtvo ili veslanje ili motorka ili t*- sipka ) + trapez 2x5 sleganja bucicama i sipkom .. Zgibove radim i sa opterecenjem ...

utorak : sklekovi (4 x 3 - sve 4 vezbe su sklekovi (na razlicite nacine izvodjeni ) + 1 od 3 serije takodje je uvek menajm bech (ravni , kosi ) razvlacenje , pulower , back -dack , bucice ( ravne , kose ) , cross itd... + podlaktica 2x4 sa tegovima ....

sreda : propadanja (4 x 3 - sve vezbe su proapdanja (na razlicite nacine izvodjeni ) sa opterecenjem uvek  + biceps 4 vezbe po 3 serije .. Sada zavisno kako imam snage , nekada su giganske serije nekada je regulara trening nekada izaberem vezbe , pa odradim pa tek onda pauza i tako uvek menjam ...

cetvrtak : pauza

petak : propadanja kuci ( tj na stolicama ) 3 x 3 ujutru radim (na razlicite nacine izvodjena) bez opterecenja fazon mi je sto vise ponavljanja , tj do granice bola i sto jace istezanje .. A uvece odem u teretanu i radim noge 5 x4 nekada i 5x3 zavisno od snage .. Za njih se bas trudim i dajem max , kao i uvek :) i ovde listove ubacim :)

Subota : ramena + triceps  obicno super serije ... A kada je standardan trening 4x3 u ova slucaja :)

nedelja : odmor ..

E sada ovako : sto se tice kardija njega imam 3 ili 4 puta sedmicno kada stignem ( obicno 2 su trcanje a 2 su treninzi za kik boks ( tu trener dosta forsia kondiciju ) stepenice mi dusu uzese )

Najbitinije od svega je ovo : ISHRANA I ODMOr ... Sto se tice ishrane : na visokom nivou ... Sa tim sto sam jos na rotacijama ... Znaci ovako treniram i menjam unos uh , svaki dan ... Nekada je veci nekada je manji a nekada je 0... Odmor spavanje 8 sati nekada i 10 kada ima vremena ...

Suplementacija : bez .. jedino sto unosim to su ziva jaja , iz sela sveza ( pazim da su sveza zbog salmonele ) + nekada banana , laneno seme malo dodam zbog zdravih masti i tako...

Slatko ne jedem , mlecne proizvode retko jedem ponekad sir .... E sa tim sto sam uveo jedan slatki dan subota ... tj mama tada uvek pravi tortu pa uzmem 1 - 3 parceta u toku dana :) ... Ali samo subotom ...

Od vitamina - kompleks svih i omega 3 :)

E sada sta ja postizem ovim i da li dobijam sta ovim ... ?? to pitam vas

A moj cilj je da ostanem na ovoj tezini , utegnem jos malo kozu i ako je moguce da napredujem sasvim malo na kvalitetnoj misicnoj masi bez zamascivanja... Da li to mogu na ovaj nacim postici?? Hvala i srdacan pozdrav

Naravno ovo radim isljucivo zbog snage , izdrzljivosti i priprema za polocijsku akadademiju... Cilj mi nije misicna masa velika ... Vec samo lepo i jako ocrtavanje , do kog mi jos malo fali i zategnuto telo kao pracka ... Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li je ovo previse ... Kucni trening + teretana ..pomoc !! :D Hvala unapred
« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2012, 06:19:49 pre podne »
odgovrio sam ti tamo da se ne ponavjljam ovde
zategnuto telo..OK
misicna masa...jok
a ovo
propadanja,zgibovi,trucnjsaci...
jbg...stara istrcana tema i nikad izbacen mit iz srspkog naroda
jos kada cujes za plava srca-sreci nikada kraja