Jun 30, 2024, 11:15:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: ruben krapf -18 godisnji  (Pročitano 11454 puta)

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #15 poslato: Maj 05, 2007, 04:53:18 posle podne »
Ivane nemoj da se nerviras jbg takav nam je narod!!Pakostan i zavistan,tako je u celoj zemlji,ne samo na forumu....
Zato se moras navici na takve stvari i ustedeti zivce!!!
Pozz :wink:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #16 poslato: Maj 05, 2007, 05:24:15 posle podne »
Ovo je  :shock: :shock: :shock:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #17 poslato: Maj 05, 2007, 05:28:46 posle podne »
svaka cast momku..

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #18 poslato: Maj 05, 2007, 06:10:23 posle podne »
jednom recju fenomen!

(( nego bi zamolio sukobljene strane da obustave puskaranje i smire tenzije. ok pojedni ovog momka mozda smatraju bolesnikom (cak njih dvojica) sto kod suprotne strane (za sada takodje dvoje) prouzrokuje prezir i bijes, slican onome sto su nedavno  izazvale karikature proroka Muhamdea.
 izrazavam zabrinutost prilikom novonastale komplikacije i nadam se da ovaj nesporazum i neslaganje oko razlicitih uvjerenja nece izazvati neki bespotrebni sukob koji nikome od nas ne moze donijeti nista dobro. ))
 
« Poslednja izmena: Maj 05, 2007, 06:11:58 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže big&power

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #19 poslato: Maj 05, 2007, 07:37:18 posle podne »
Svaka cast ivanu nikolicu na ovome komentaru

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #20 poslato: Maj 05, 2007, 09:23:44 posle podne »
Moram i ja da kazem koju...

Sad je problem kad neko kaze da ima neke mane ili je mlad ili sta vec... pa cekajte... po vama bi svaki komentar na predstavljanje nekog bb bilo bravo, super, ekstra, svaka cast... mi ne dajemo "negativne" komentare iz neke ljubomore ili zavisti... treba od svih njih izabrati najboljeg zato i treba da nalazimo mane... sta je strasno ako je neko primetio da mu je leva ruka drugacija od desne ili da mu nesto nije uredu sa kvadricepsom... jel cela mudost bb-a izrezati se do koze koja ne postoji bukvalno i to je to...
I svaka cast njemu ali nemojmo se lagati, svi znamo kako zavrse likovi od 18 godina koji ovako izgledaju... ok mozda ima izuzetaka ali... i opet da on nema decko para i dobrog trenera nista od ovoga ne bi bilo... ima ovde mnogo nas velikih potencijala koji nazalost pojedu par jaja i mozda malo mesa u toku dana a o ostalom da ne pricamo...

i tako dalje...
« Poslednja izmena: Maj 05, 2007, 09:25:19 posle podne Profimare »
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #21 poslato: Maj 05, 2007, 09:33:06 posle podne »
Moram i ja da kazem koju...

Sad je problem kad neko kaze da ima neke mane ili je mlad ili sta vec... pa cekajte... po vama bi svaki komentar na predstavljanje nekog bb bilo bravo, super, ekstra, svaka cast... mi ne dajemo "negativne" komentare iz neke ljubomore ili zavisti... treba od svih njih izabrati najboljeg zato i treba da nalazimo mane... sta je strasno ako je neko primetio da mu je leva ruka drugacija od desne ili da mu nesto nije uredu sa kvadricepsom... jel cela mudost bb-a izrezati se do koze koja ne postoji bukvalno i to je to...
I svaka cast njemu ali nemojmo se lagati, svi znamo kako zavrse likovi od 18 godina koji ovako izgledaju... ok mozda ima izuzetaka ali... i opet da on nema decko para i dobrog trenera nista od ovoga ne bi bilo... ima ovde mnogo nas velikih potencijala koji nazalost pojedu par jaja i mozda malo mesa u toku dana a o ostalom da ne pricamo...

i tako dalje...
Ma sve je to ok mare..slazem se ja sa tobom potpuno,.zato  i postoi ovaj forum da bi svakoi izrazio neko svoje misljenje..Ali nije ok odmah nakon okacene slike prozivati decka kako je polumrtav zbog aas i prozivati ga da je takav zbog aas,a sve ostalo i nije bitno..A pritom nereci ej pa jel je taj mali morao dobro da oznoji bulju da to sve postigne,.koliko kila ce njemu pritiskati trapeze dok radi cucanj da bi imao takve noge..i da li je lako da se vec u ranim godinama odreknes mnogih stvari za razliku od svojih vrsnjaka i drugova...
Da je neko napravio takvu paralelu onda je i bilo ok da naglasi da mozda nije pametno sto je rano krenuo sa aas i da ce time mozda imati neke posledice na zdravlje...A na ovakav nacin stvarno nije ok...

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #22 poslato: Maj 05, 2007, 11:37:47 posle podne »
MARE,ja uopste nisam govorio o tome da nekog treba komentarisati sa naj,naj...naprotiv,ja to prvi ne radim,ako citas moje postove to je vise nego ocigledno...
nisam napisao da je decko bez mane,cak ga nisam ni komentarisao mada mislim da je odlican,radi se o tome da kad god neko postavi sliku mladog dobrog bb par likova sa foruma ospe paljbu,satro brinuci se za njegovo zdravlje i govoreci gro nebuloza iz kojih se najbolje vidi kolike su neznalice...
igor88 ima par dobrih zapazanja u svom poslednjem postu,on je ocigledno ukapirao sta sam hteo da kazem...
mislim da se ovde radi o tome da kad ljudi vide slike nekog profi bb,mozda i naseg pedje podsvesno pomisle kako su svi oni stariji od njih i kako ce i oni kad budu vezbali toliko dugo biti isti kao ti vrhunski bb!
zato im je tesko da shvate da neko u godinama u kojima su ovi mladici mogu da izgledaju tako,a oni znajuci sebe iz tog perioda znaju da nisu bili ni da ciste cipele ovim "klincima",e o tome se radi...
onda slobodno kudite i ostale starije bb jer sa takvim nacinom razmisljanja necete daleko dogurati u ovom sportu,to je ono sto mogu svakom od takvih da garantujem...
po vasoj prici shawn ray bi bio mrtav vise od decenije,on je na prvu mr.olympia-u izasao sa 20 godina!!!pa kad je on krenuo sa aas???
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #23 poslato: Maj 05, 2007, 11:45:00 posle podne »
Ja samo jedno mogu da kazem Svaka cast TEBI IVANE NIKOLICU!  :)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #24 poslato: Maj 06, 2007, 09:51:33 pre podne »
hvala na razumevanju tanja,za ovo si zasluzila jedan CMOK! :oops:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #25 poslato: Maj 06, 2007, 11:25:26 pre podne »
dvoje su se tako smuvali :lol:

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #26 poslato: Maj 06, 2007, 11:52:51 pre podne »
ja sam nevin :D :twisted:
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #27 poslato: Maj 06, 2007, 12:49:30 posle podne »
Takodje  :)
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #28 poslato: Maj 06, 2007, 02:29:19 posle podne »
Ok sve to stoji... neka citaju nase postove ovde izvucice neki zakljucak ;)
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: ruben krapf -18 godisnji
« Odgovor #29 poslato: Maj 06, 2007, 05:10:56 posle podne »
TREBALO JE TU STAJATI OD ISKUSNIJIH I: mali je ali nevidjeno dobar za svoje godine, IZUZETNO
BUT DON'T TRY THIS AT HOME< THIS IS A HIGH WORKING PROFESSIONALS>
Jbg dobitak je mali, a rizik veliki, nije bas poruka za mladje i nestrpljive vezbace..
Mislim, svi se mi razumemo o cemu je rec, samo drugacije iznosimo, jbg
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD