Jul 05, 2024, 03:43:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ANIMALA  (Pročitano 8745 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #15 poslato: April 20, 2007, 09:17:11 posle podne »
Preporucuju jednu kesicu.

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #16 poslato: April 20, 2007, 10:26:36 posle podne »
Preporucuju jednu kesicu.

Jel to znaci jednu ujutru na prazan stomak i posle dorucak i to je to ? Ili popodne oko 17h kao sto mi rece lik u radnji ?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #17 poslato: April 21, 2007, 02:51:12 pre podne »
U danima bez treninga drmnes jednu ujutru :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #18 poslato: April 21, 2007, 04:07:37 posle podne »
E samo jos ovo.  Ako imam samo jutarnji kardio ( bez tegova ), kao danas, jel da zveknem 2 kesice taj dan? Mislim ipak sam imao trening. Znaci jedna ujutru na prazan stomak pre kardia 20-30 minuta i jedna popodne oko 16, 17h na prazan stomak. 

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #19 poslato: April 21, 2007, 08:33:42 posle podne »
Iskreno,ja bih uzimao po dve kesice svih 21 dan,a ako hoces ekonomicnije onda uradi ovakko kako smo pricali za dane bez treninga i sl...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #20 poslato: April 21, 2007, 08:36:08 posle podne »
Slazem se, jer je to ipak neekonomicno jer ako uzmes u obzir da je pakovanje 3500-4000 dinara onda znas da je to u neku ruku ,,finansijsko izivljavanje''...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #21 poslato: April 21, 2007, 08:39:44 posle podne »
Prvih 5 dana uzimati po jednu kesicu dnevno ujutru na prazan stomak, a od 6-og dana će te povećati dozu na 2 paketića dnevno, jedan ujutru I drugi u ranim popodnevnim satima.
Napomena : Osobe sa osetljivim želucem, zbog velikog broja tableta bi trebale da ga piju sa jogurtom a ne sa vodom.


Ovo pise na deklaraciji...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #22 poslato: April 21, 2007, 08:45:20 posle podne »
Ma na deklaraciji za whey pise da se uzima sa mlekom :lol: :lol: i za tribulus jedna do dve kaps dnevno :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #23 poslato: April 21, 2007, 08:47:13 posle podne »
To je jaka fora za tribulus...
Ja ni ne smem da kazes koliko sam uzimao... :lol:
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #24 poslato: April 21, 2007, 09:51:51 posle podne »
Hvala na savetima. U svakom slucaju je jebeno skup preparat i verovatno najskuplji FAT BURNer.
Ali eto ja uvek gledam da kupim najbolje kad vec kupujem. A i cuo sam da vrsi posao.
Ja sam danas prvi put uzeo i to jutros na prazan stomak sa vodom pa radio hit kardio, pa drugu kesicu u 16h. I mogu ti reci da odranije znam da mi je jak zeludac ali stvarno nisam znao da nece ni primetiti onoliku kolicinu tableta. Skroz mi je OK. Ni najmanja mucnina ili bilo sta slicno. tako da opusteno mogu sa vodom da ga pijem, ali me jedino nervira ovo na dekleraciji za UV zrake i antidepresive. Kakve sad to veze ima ?
Eto, uzimacu po 2 dnevno danima kada radim teretanu ili kardio ili i jedno i drugo, a ako bas odmaram ceo dan uzimacu po jednu jer kapiram da mi ne treba vise kada taj dan samo odmaram.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #25 poslato: April 22, 2007, 01:23:26 posle podne »
antidepresivi snizavaju pritisak... a CUTs ima neke supstance koje podizu... a ta kombinacija moze biti opasna.... Mada meni se desilo da me boli glava... pa uzmem aspirin ili brufen... ali to se mozda desilo jednom ili 2 puta najvishe....

Van mreže DIF011

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 85
Odg: Pomoc oko ANIMALA
« Odgovor #26 poslato: April 22, 2007, 07:19:46 posle podne »
antidepresivi snizavaju pritisak... a CUTs ima neke supstance koje podizu... a ta kombinacija moze biti opasna.... Mada meni se desilo da me boli glava... pa uzmem aspirin ili brufen... ali to se mozda desilo jednom ili 2 puta najvishe....

Pa ja uzimam antidepresive i suncam se iako i jedno i drugo pise da nije preporucljivo tokom ciklusa sa ANIMALom, ali nemam za sad nikakvih problema. Bitno mi je samo da gori ta jebena mast. Naravno zdravlje mi je najbitnije, ali eto pretpostavljam da ima neke supstance u CUTSu koje cine kozu osetljivijom na UV zrake pa iz tog razloga ne preporucuju suncanje. A meni je pritisak ok. Nadam se da ako ga antidepresivi snizavaju, a CUTS dize, da ce doci do balansa :-)
 Bolje da mi nije dignut pritisak.
Nisam osetio da ima tu tendenciju CUTS.